Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλα ελεγε ο μικρος...Μην ακους τις μαλακιες που λενε για τα κρεβατια.
Εχουνε μετρησει τους αναπνευτηρες ακομα και απο τα χειρουργικα
τραπεζια,που εν δυναμη μπορουν να χρησιμοποιηθουν για covid-19.
Παρε μια μειωση στο 80% τα χειρουργεια τωρα...Οταν εχεις μπασκεμπολιστα
υπουργο υγειας,δεν σου φαινεται και πολυ περιεργο οταν σου λεει οτι
εχει παραγγειλει εμβολια για τα Χριστουγεννα του 20 ενω οι εταιριες
ψαχνουν για το τι σκατα θα κατασκευασουν ακομα!Τωρα παιδες αμα
πω υπομονη,σαν κλανια θα ακουστει....
Δώσε Alex37. Η γλώσσα της αλήθειας είναι βαριά και κυρίως πικρή.
 
View attachment 18241
Καλά ξηγηθηκαν στην Κύπρο

Εκει εχουν ομοσπονδια...
Εδω εχουμε ενα καρο αργοσχολους συνταξιουχους που το μονο που τους νοιαζει ειναι κανενα δωρακι απο κυνηγομαγαζο...
Με αυτα που εχω δει απο αλλες χωρες,,εμεις εδω απο θαυμα ακομα κυνηγαμε...
 
Δώσε Alex37. Η γλώσσα της αλήθειας είναι βαριά και κυρίως πικρή.
Τι να πω Βασιλη...Ολο αυτο μου θυμιζει την Χιροσιμα.
Οσοι γλυτωσουν οικονομικα απο την εκρηξη,θα πανε
απο τις συνεπειες της ραδιενεργειας.Σημειωσατε Χ!!
 
Απο το πρωι εχουμε ψοφησει στο γραφειο να φτιαχνουμε βεβαιωσειs κυκλοφοριαs εργαζομενων και εργοδοτων . Που μυαλο για κυνηγι και
πουλια . Α ρε κερατα Μ....................η τι να σου κανω που φοβαμαι να πω και το ονομα μην φυγει το καμπαναριο τηs Μητροποληs και μου ερθει
στην κεφαλα .
 
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους. Μόλις τώρα ανακοίνωσε ο Χαρδαλιάς ότι το κυνήγι και το ψάρεμα δεν εμπίπτει σε καμιά από τις περιπτώσεις μετακίνησης και ότι δεν επιτρέπεται να κυνηγήσουμε ούτε να ψαρέψουμε.
 
Κυρανάκης :«Επιτέλους να βγει αυτό το εμβόλιο» Η επιστημονική κοινότητα «έχει σταθεί κατώτερη των περιστάσεων»
Κριμα που δεν εγινες εσυ ερευνητής ρε λαλημένο να το εχεις βρει απ την πρώτη βδομάδα!


Όπως τα μπρόκολα απο μικρά φαίνονται τι ανάπτυξη θα έχου ,ετσι συμβαίνει και με τους ανθρώπους .
Τελικά αυτόν τον Κυρανακη δεν τον συμπάθησα απ την πρώτη στιγμή που τον είδα και λυπάμαι για το νεαρό της ηλικίας του .
Ακόμη περισσότερο λυπάμαι οτι εχει ψηφιστεί και ξέρω ποιους τελικά εκφράζει και .εκπροσωπεί.
 
Κυρανάκης :«Επιτέλους να βγει αυτό το εμβόλιο» Η επιστημονική κοινότητα «έχει σταθεί κατώτερη των περιστάσεων»
Κριμα που δεν εγινες εσυ ερευνητής ρε λαλημένο να το εχεις βρει απ την πρώτη βδομάδα!


Όπως τα μπρόκολα απο μικρά φαίνονται τι ανάπτυξη θα έχου ,ετσι συμβαίνει και με τους ανθρώπους .
Τελικά αυτόν τον Κυρανακη δεν τον συμπάθησα απ την πρώτη στιγμή που τον είδα και λυπάμαι για το νεαρό της ηλικίας του .
Ακόμη περισσότερο λυπάμαι οτι εχει ψηφιστεί και ξέρω ποιους τελικά εκφράζει και .εκπροσωπεί.

Καλημέρα Δημήτρη, ...και αυτός αλλά και όλο το πολιτικό προσωπικό της χώρας όλων των κομμάτων εκφράζουν τον ίδιο πολίτη!... αυτόν που εχθές το βράδυ στριμωχνόταν σε ουρές στα μαγαζιά να πάρει δώρα για τα Χριστούγεννα, δημιουργώντας μια τεράστια εστία υπερμετάδοσης ... για να υπάρχει η καραντίνα ως το Πάσχα.
Εντωμεταξύ εσύ πρόλαβες και έκανες τα κυνηγάκια σου ανθρωπινά, όχι σαν αρματωλοί και κλέφτες !!!
 
Κυρανάκης :«Επιτέλους να βγει αυτό το εμβόλιο» Η επιστημονική κοινότητα «έχει σταθεί κατώτερη των περιστάσεων»
Κριμα που δεν εγινες εσυ ερευνητής ρε λαλημένο να το εχεις βρει απ την πρώτη βδομάδα!


Όπως τα μπρόκολα απο μικρά φαίνονται τι ανάπτυξη θα έχου ,ετσι συμβαίνει και με τους ανθρώπους .
Τελικά αυτόν τον Κυρανακη δεν τον συμπάθησα απ την πρώτη στιγμή που τον είδα και λυπάμαι για το νεαρό της ηλικίας του .
Ακόμη περισσότερο λυπάμαι οτι εχει ψηφιστεί και ξέρω ποιους τελικά εκφράζει και .εκπροσωπεί.
Μην κάνεις προπαγάνδα αλεπουδιαρη ο Κικιλιας έχει κλείσει 700 χιλιάδες δόσεις εμβολίων για τον Δεκέμβριο ψέμματα λέει;.big smile.
 
Μην κάνεις προπαγάνδα αλεπουδιαρη ο Κικιλιας έχει κλείσει 700 χιλιάδες δόσεις εμβολίων για τον Δεκέμβριο ψέμματα λέει;.big smile.
Μη με σκαλιζεις και μετά μου λένε οτι κάνω πολιτική. Οταν τα χωνα στους προηγουμενους ήμουνα απο τους άλλους . Τωρα ειμαι παλι απ τους άλλους .
Εδω μου έλεγαν ανθρωποι με " υποτιθέμενο " επίπεδο ,οτι τον Δεκέμβρη τελειώνουν όλα .Έρχονται τα εμβόλια .
Ποια εμβόλια ;
-Μα το ειπε ο Κικίλιας δεν το άκουσες ;
-Ρε μαλάκα αφου ακόμη δεν ξεκίνησε το δεύτερο σταδιο τι εμβόλια μου λες και παπαριές; Εποκοινωνιακο ειναι περισσότερο.
-Ε καλά ,θέλεις να τα βλέπεις στραβά .......

Δεν υπάρχει χειρότερο απ το να παραδίδεις τον εγκέφαλο και τη σκέψη σου σ αυτούς που ψήφισες ,λες και τους χρωστάς τη ζωή σου .
 
Μη με σκαλιζεις και μετά μου λένε οτι κάνω πολιτική. Οταν τα χωνα στους προηγουμενους ήμουνα απο τους άλλους . Τωρα ειμαι παλι απ τους άλλους .
Εδω μου έλεγαν ανθρωποι με " υποτιθέμενο " επίπεδο ,οτι τον Δεκέμβρη τελειώνουν όλα .Έρχονται τα εμβόλια .
Ποια εμβόλια ;
-Μα το ειπε ο Κικίλιας δεν το άκουσες ;
-Ρε μαλάκα αφου ακόμη δεν ξεκίνησε το δεύτερο σταδιο τι εμβόλια μου λες και παπαριές; Εποκοινωνιακο ειναι περισσότερο.
-Ε καλά ,θέλεις να τα βλέπεις στραβά .......

Δεν υπάρχει χειρότερο απ το να παραδίδεις τον εγκέφαλο και τη σκέψη σου σ αυτούς που ψήφισες ,λες και τους χρωστάς τη ζωή σου .
Τον Κικιλια τον διέψευσαν και από την Κομισιόν τότε
Στο θέμα της κριτικής και εγώ αναλόγως με ποιον μιλάω μια είμαι κομμουνιστής και αναρχικός μια είμαι φασίστας ρατσιστής εθνικιστής
Το διασκεδάζω όμως όταν με λένε έτσι και οι μεν και οι δε
 
Τον Κικιλια τον διέψευσαν και από την Κομισιόν τότε
Στο θέμα της κριτικής και εγώ αναλόγως με ποιον μιλάω μια είμαι κομμουνιστής και αναρχικός μια είμαι φασίστας ρατσιστής εθνικιστής
Το διασκεδάζω όμως όταν με λένε έτσι και οι μεν και οι δε
Στα δυο κυνηγετικα μπουφαν εχω ραψει την Ελληνικη σημαια.
Περισσοτερη αποδοχη ειχα στην Λετονια παρα εδω.Περσυ στο
Καρπενησι ακουσα απο τα πισω καρτερια οτι εχουμε μαζευτει
πολλοι χρυσαυγιτες.Αντε τωρα λεγε...
 
Στα δυο κυνηγετικα μπουφαν εχω ραψει την Ελληνικη σημαια.
Περισσοτερη αποδοχη ειχα στην Λετονια παρα εδω.Περσυ στο
Καρπενησι ακουσα απο τα πισω καρτερια οτι εχουμε μαζευτει
πολλοι χρυσαυγιτες.Αντε τωρα λεγε...
Και εσύ το παρατραβηξες που πας με ελληνική σημαία στην Ελλάδα
 
Στα δυο κυνηγετικα μπουφαν εχω ραψει την Ελληνικη σημαια.
Περισσοτερη αποδοχη ειχα στην Λετονια παρα εδω.Περσυ στο
Καρπενησι ακουσα απο τα πισω καρτερια οτι εχουμε μαζευτει
πολλοι χρυσαυγιτες.Αντε τωρα λεγε...
26 Οκτωβριου, γιορτη Αγ. Δημητριου. Ημουν σε μια γιορτη και γυρω απο το τραπεζι ηρθε και η συζητηση για τα ''πολιτικα''. Απο την μια οι ''αριστεροι'' κια απο την αλλη οι ''κυβερνωντες''. Κατεληξα να τα χωνω και στις 2 πλευρες. Οταν ομως τους στριμωχνεις δειχνοντας τους αυτα που ψηφισαν οι παραταξεις τους τοτε η συζητηση παει στα ''αστρα και στους ωροσκοπους''.
Στο μονο που πιστευω ειναι στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ σημαια και την ιστορια της. Ουτε κομματα, ουτε παραταξεις, ουτε ανθρωπους με κομματικες ιδεολογιες. Εχουμε καταντησει στην ιδια μας την χωρα να ειμαστε ρατσιστες κι εθνικιστες εαν πουμε καμια κουβεντα. Το οτι στις 6.30 το πρωι παιρνω το λεωφορειο και στα 20 ατομα ειμαστε οι 5 Ελληνες αυτο δεν λεει κατι ...?????
Γραψ'τους στ'@@@@ και μην ασχολεισαι. Το μονο που θα καταφερεις με τετοια μυαλα θα'ναι να τσακωθεις.
 
Τον Κικιλια τον διέψευσαν και από την Κομισιόν τότε
Στο θέμα της κριτικής και εγώ αναλόγως με ποιον μιλάω μια είμαι κομμουνιστής και αναρχικός μια είμαι φασίστας ρατσιστής εθνικιστής
Το διασκεδάζω όμως όταν με λένε έτσι και οι μεν και οι δε
Γιώργο οι imitation Έλληνες είχαν πάντα ένα γνώρισμα εκόπτοντο για τα κομματικά και βάζανε κοματικές ταμπέλες σε όλους, αλλά ήθελαν και να ψοφήσει η γίδα του γείτονα για ίδιον όφελος!
Τώρα πλέον ανέβηκαν πίστα κάθε κουβέντα τους είναι προπαγάνδα και για αντάλλαγμα ζητούν να ψοφήσει ο ίδιος ο γείτονας ...
Η μόνη μέθοδος για να τους ξεχωρίζεις, είναι να μην τους ακούς τι λένε, αλλά να βλέπεις τι κάνουν ! πως ζουν, τι προσφέρουν και τι απολαμβάνουν ... πόσο μάγκες αισθάνονται όταν για κάθε τι που αποκτούν δεν έχουν καταβάλλει τον αντίστοιχο κόπο, κάτι σαν λαθροθήρες της ζωής ένα πράγμα...αν τους ρωτήσεις τι είναι αξιοπρέπεια έγινες εχθρός τους.!
 
26 Οκτωβριου, γιορτη Αγ. Δημητριου. Ημουν σε μια γιορτη και γυρω απο το τραπεζι ηρθε και η συζητηση για τα ''πολιτικα''. Απο την μια οι ''αριστεροι'' κια απο την αλλη οι ''κυβερνωντες''. Κατεληξα να τα χωνω και στις 2 πλευρες. Οταν ομως τους στριμωχνεις δειχνοντας τους αυτα που ψηφισαν οι παραταξεις τους τοτε η συζητηση παει στα ''αστρα και στους ωροσκοπους''.
Στο μονο που πιστευω ειναι στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ σημαια και την ιστορια της. Ουτε κομματα, ουτε παραταξεις, ουτε ανθρωπους με κομματικες ιδεολογιες. Εχουμε καταντησει στην ιδια μας την χωρα να ειμαστε ρατσιστες κι εθνικιστες εαν πουμε καμια κουβεντα. Το οτι στις 6.30 το πρωι παιρνω το λεωφορειο και στα 20 ατομα ειμαστε οι 5 Ελληνες αυτο δεν λεει κατι ...?????
Γραψ'τους στ'@@@@ και μην ασχολεισαι. Το μονο που θα καταφερεις με τετοια μυαλα θα'ναι να τσακωθεις.
ναι αλλά αν ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΘΕΙΣ έχουν νικήσει αυτοί..........
και ρε φίλε κουράστηκα να χάνω................
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top