Ρυθμιστική 2021 και το μέλλον του τρυγονιού

Έπρεπε να το αφήσεις λίγο να το δει ο Alex37:D.να έβλεπα τι θα γινόταν.....
Δεχτηκα απειλητικα και εκβιαστικα μηνυματα.
Καποιοι ξερουν και που μενω...
Πως το εμαθαν δεν ξερω...
Απο την ip??
Δεν προλαβα να τα κανω screenshot..
 
Για τους Μη κατόχους συσκευής κινητού Smartphone, η διαδικασία καταγραφής της κάρπωσης των τρυγονιών, είναι υποχρεωτική. Οι Μη κάτοχοι συσκευής κινητού smartphone θα αποστέλλουν sms στον αριθμό 697 65 80 000, πριν την αποχώρηση τους από την περιοχή άσκησης της θήρας.
Στο μήνυμα θα αναγράφονται με την κάτωθι σειρά:
1. Αριθμός κάρπωσης τρυγονιών
2. Ονοματεπώνυμο
3. Ο 12ψηφιος Αριθμός QR που παραλάβετε με την έκδοση άδειας θήρας και βρίσκετε στο κάτω μέρος του αυτοκόλλητου
4. Νομός που έγινε η κάρπωση.

Παράδειγμα: 4 Ανδρέας Βεργόπουλος fefc-d542-070c Γρεβενά ή ένα @ρι Γεωργιος Αραμπατζης Καραουλι
 
Εγω δεν βγαινω στο βουνο να ''παιζω'' με το κινητο....
Το ειπα και στον προεδρο του συλλογου....να το πει και του θηραφυλακα.....Εγω απο κινητα δεν
κατεχω....απλα πραγματα....
Ας ερθουν να μου κανουν......σεμιναρια να το μαθω....αλλα ειμαι και ανεπιδεκτος μαθησεως....:D
 
Τα καλύτερα χάνω ρε πουστη μου....
Θα τη κρατουσα μεχρι το βραδυ τη φαση,αλλα μερικοι το πηραν πολυ πατριωτικα.
Σε λιγο θα ειχαμε και συσταση εξεταστικης επιτροπης στη βουλη,για την διαφανεια του προφιλ ΞΕα στο HL.
Αρχικα σκεφτηκα να βαλω ΔΚΟΣΕ μουσατος,αλλα σκεφτηκα οτι θα τσιτωνα περισσοτερο κοσμο με καραφλοδαιμονα!
Το ξεκινησα σοβαρα στην αρχη,αλλα μετα το αφησα να φανει λιγο οτι ειναι τρολαρισμα και να γινει χαβαλες.
Το ονομα ΚΣΕ,με την γαληνια και γεματη ηρεμη δυναμη εκφραση του προεδρου,μαζι το φοντο αλα ΠΑΣΟΚ ηταν ολα τα λεφτα!!!
Αλλα,.....
 
Last edited:
Για τους Μη κατόχους συσκευής κινητού Smartphone, η διαδικασία καταγραφής της κάρπωσης των τρυγονιών, είναι υποχρεωτική. Οι Μη κάτοχοι συσκευής κινητού smartphone θα αποστέλλουν sms στον αριθμό 697 65 80 000,
ή στο 0902000369125 μια πονεμένη ψυχή θα σε περιμένει
πρινιν την αποχώρηση τους από την περιοχή άσκησης της θήρας.
Στο μήνυμα θα αναγράφονται με την κάτωθι σειρά:
1. Αριθμός κάρπωσης τρυγονιών
θα πάει η καρακάξα γονα .hunter.
2. Ονοματεπώνυμο
Γιωρη-ξενης Μήτσος ή Λαμόγιο ή Ζουλαπι
3. Ο 12ψηφιος Αριθμός QR που παραλάβετε με την έκδοση άδειας θήρας και βρίσκετε στο κάτω μέρος του αυτοκόλλητου
Όσοι βγουν με απόδειξη και δεν έχουν QR
για τιμωρία θα μοιράσουν φυλλάδια στο Σύνταγμα
4. Νομός που έγινε η κάρπωση.
Νομός Αττικής
ανάμεσα Παλαιοκουνδουρα και Καραούλι τρίτο πουρνάρι σομπετι
 
Τρολ νόμιζα ότι κάνει κάποιος που δεν ανήκει στο φόρουμ...και το κάνει για να προκαλέσει αναστάτωση, εκνευρισμό, και πολλές φορές διάλυση........και όχι για πλάκα και ειδικά από άτομα που έχουν καθημερινή παρουσία σε αυτό
 
Τρολ νόμιζα ότι κάνει κάποιος που δεν ανήκει στο φόρουμ...και το κάνει για να προκαλέσει αναστάτωση, εκνευρισμό, και πολλές φορές διάλυση........και όχι για πλάκα και ειδικά από άτομα που έχουν καθημερινή παρουσία σε αυτό
Δεν πειραζει κυριε Γιαννη που δεν σας αρεσε!
Δεν αρεσουν ολα σε ολους!
Εστω και σε εναν να αρεσει η πλακα.....εινα επιτυχημενη!
Έπρεπε να το αφήσεις λίγο να το δει ο Alex37:D.να έβλεπα τι θα γινόταν.....
Απο την αλλη ομως,θα θελατε βλεπω,να εχει μια συνεχεια!
χαχαχαχαχα!!!!
Καλη συνεχεια!!!

ΥΓ:Θα εκανα Μπομπολακαινα,αλλα φοβηθηκα οτι θα μου την "πεσουν" οι μισοι απο δω μεσα!!!
 
Back
Top