Πρωτοχρονιάτικη πίτα HL 2018

Κώστα πιστεύεις ότι αυτό θα αυξήσει τις συμμετοχές;.xm..xm..xm.
Γτ τώρα σε μια ταβέρνα όλα είναι στο χέρι και έτοιμα, αλλά αναμενόμενη ανταπόκριση δεν υπήρξε, επίσης τι Σάββατο βράδυ τι Κυριακή πρωί...
άσε μη ντουφεκιστεί και κανένας.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
BILL αυτα ειναι τα ωραια δεν χρειαζονται μαχαιροπιρουνα και κολονατα ποτηρια ;);)
Κοψιδι στο χερι -υπαιθρος-κρασι σε πλαστικο ποτηρι και φουλ χαβαλες με κλαρινο να ακουγεται μεχρι το Πεκινο .sarcastic..sarcastic.
 
.lazy. Εγω θα προσφέρω απο μια βραδιά με ουκρανέζα στους επόμενους 20 που θα δηλώσουν συμμετοχή στην κοπη.
Τσαμπα εμειναν οι ουκρανέζες να περιμένουν.
Αφου δεν θελετε εγώ έκλεισα 4 για Μένιο,Τζιμάκο, Μιχάλη κι εμένα..buy.
 
Αυτουνού επειδή τούτο το διάστημα είναι εργένης, θα του την στείλω απο Παρασκευή βράδυ για να του κάνει .....διατάσεις..sarcastic.
Ότι καλύτερο, Σάββατο βράδυ παρέα με όλους τους φίλους του ΗL προβατίνες και όλα τα σχετικά.eat. μετά ουκρανεζικο γλέντι.banana. και χαράματα για κυνηγι..shoot.


Να δω μετά πως θα γυρίσω πίσω !!!!!!.terror.
 
Ότι καλύτερο, Σάββατο βράδυ παρέα με όλους τους φίλους του ΗL προβατίνες και όλα τα σχετικά.eat. μετά ουκρανεζικο γλέντι.banana. και χαράματα για κυνηγι..shoot.


Να δω μετά πως θα γυρίσω πίσω !!!!!!.terror.
Θα γυρισεις θα γυρισεις....αλλος ανθρωπος.....
Θα ξαναθυμηθεις την ηλικια των 20...
Και μετα το κυνηγι....θα χει μασαζακι σε ΟΛΟ το σωμα και βουρ για υπνο.....
Σαν πουλακι ...θα σε παρει.
.sarcastic.
 
Ενα κυνήγι με τον Γιάννη τον βαμβακερό ..sarcastic.
Δεν παω μαζι του Δημητρη.
Δεν με αφηνει να ντουφεκισω.....ολα πανω του πανε......λες και εχει τον μαγνητη......
Να φανταστεις για καφε σταματαμε ......και κανει γνωριμιες
 
Δεν παω μαζι του Δημητρη.
Δεν με αφηνει να ντουφεκισω.....ολα πανω του πανε......λες και εχει τον μαγνητη......
Να φανταστεις για καφε σταματαμε ......και κανει γνωριμιες
Μην τον ακουτε ωρε σαν αλεξικεραυνο τις τραβαει 10μετρα διπλα του και πανε πανω στο κεφαλιτου,καθεσε μπροστατου απο εσενα περνανε στο θεο και μολις φτανουν στο Φιλιππακο,
χαμηλωνουν και πανε σαν τις κοτες. Σταματαμε για καφε και βλεπω μια να του δινει μια πατατα στο στομα αυτος αρνηθηκε,ερχεται στο αυτοκινητο τι εγινε ρε; του λεω να ηθελε να μου δωσει μια πατατα μου λεει,και του λεω ειπα οχι μου λεει το τι ακουσε παιδια εαν τα εγραφα θα εφτιαχνα τομο:) .sarcastic..big smile..big smile..big smile.
 
Back
Top