Πρωτοχρονιάτικη πίτα HL 2018

Τα παλικάρια που μου είπαν ότι θα έρθουν (ξέρουν ποιοι είναι αυτοί) ας δηλώσουν τη συμμετοχή για να μην χανόμαστε. Και άντε να ανεβαίνουν οι συμμετοχές, μια φορά το χρόνο κάνουμε κάτι τέτοιο και πάντοτε περνάμε υπέροχα.
Πες οτι με καθε συμμετοχή θα κερδίζουν και δώρο εκπληξη kinder ,να δεις για ποτε θα αυξηθουν οι συμμετοχές ..sarcastic.
 
Μετά την ταβέρνα θα ακολουθήσει επίσκεψη στο Baby O, καθώς είναι ένας από τους δωροθέτες μας... Ο νικητής θα έχει σόου στην πίστα ενώ για όλου τους παρευρισκόμενους θα έχει δώρο ένα χορό. .banana.
 
Είμαστε 15 ατομα στην λίστα. Αν μέχρι αύριο μαζευτούμε 20 στην λίστα θα γίνει κανονικά η γιορτή αλλιώς θα πρέπει να αλλάξουμε ημερομηνία. Θα παρακαλούσα αυτούς που μας έχουν ήδη πει τηλεφωνικά ότι θα έρθουν να το δηλώσουν και στην λίστα. Ευχαριστω :)
 
Μετά την ταβέρνα θα ακολουθήσει επίσκεψη στο Baby O, καθώς είναι ένας από τους δωροθέτες μας... Ο νικητής θα έχει σόου στην πίστα ενώ για όλου τους παρευρισκόμενους θα έχει δώρο ένα χορό. .banana.
Τότε κρίνεται απαραίτητη η παρουσία του dim63 που ξέρει τη γλώσσα :p
.sarcastic.
 
Αναδιατυπωνω.
1. vasilis
2. ilias7316
3. Manos + γυναίκα
4. John + γυναικα
5. Φίλιππας + σύζυγος
6. Averel
7. Argyhunt + σύζυγος
8. Enduras1 + συζηγος +2 ξαδερφους + 1 κοπελα.
9. Αλεξανδρος + γυναικα
 
Last edited by a moderator:
Παμε ξανα!!!
1. vasilis
2. ilias7316
3. Manos + γυναίκα
4. John + γυναικα
5. Φίλιππας + σύζυγος
6. Averel
7. Argyhunt + σύζυγος
8. Enduras1 + συζηγος +2 ξαδερφους + 2 κοπελες.
9. Αλεξανδρος + γυναικα

Με βανακι θα ερθουμε λεμε!!!
Βασιλη να ερθει και η Εργινα!!!
Μονο κανονιστε το για σιγουρα κυριοι!
 
Last edited:
Άτομα μαζευτήκαμε αλλά είμαστε μόνο 10 μέλη...δεν νομίζω να αξίζει να την κάνουμε. Δεν βλέπω διάθεση προσωπικά.

Προσωπικά αν μπορεσω να κατσω 3 ώρες σε καρέκλα θα έρθω και απ ότι ξερω ίσως και δυο άτομα ακομη απο δω μέσα.
Αυτό βεβαια δε λεει τίποτα γιατί οι συμμετοχές παραμένουν στον πάτο.
Ετσι αν όμως μου επιτρέπεται-ε να πω αυτο που νομίζω , είναι αποφασίστε εδω και τώρα αν ειναι να παει πίσω μια βδομάδα - οπως ειχατε πει- ώστε να υπάρχουν περιθώρια για όλους , γιατι θα εχουμε πάλι τα ίδια.

.
 
Αρχοντες αν μου επιτρεπεται να κανω μια προταση ;)
Επειδη τις συναντησεις στις ταβερνες μπορει να τις κανουμε και εκτος κυνηγετικης περιοδου
τι θα λεγατε να γινει μια μαζωξει με κοπη πιτας στην υπαιθρο στην φυση εκει που γουσταρουμε ?
Μια κυριακη μπορουμε ολοι να την διαθεσουμε
να ορισουμε μια περιοχη της συναντησης
να κυνηγησουμε ολοι μαζι παρεα το πρωι .hunter..hunter.
και μετα να βαλουμε τα κοψιδια μας στην ψησταρια και κλαρινα στο φουλ
και να γινει της μουρλης .sarcastic.
Οι περισσοτεροι το εχουμε ξανα κανει και περασαμε τελεια ;)
 
Αρχοντες αν μου επιτρεπεται να κανω μια προταση ;)
Επειδη τις συναντησεις στις ταβερνες μπορει να τις κανουμε και εκτος κυνηγετικης περιοδου
τι θα λεγατε να γινει μια μαζωξει με κοπη πιτας στην υπαιθρο στην φυση εκει που γουσταρουμε ?
Μια κυριακη μπορουμε ολοι να την διαθεσουμε
να ορισουμε μια περιοχη της συναντησης
να κυνηγησουμε ολοι μαζι παρεα το πρωι .hunter..hunter.
και μετα να βαλουμε τα κοψιδια μας στην ψησταρια και κλαρινα στο φουλ
και να γινει της μουρλης .sarcastic.
Οι περισσοτεροι το εχουμε ξανα κανει και περασαμε τελεια ;)
Κώστα πιστεύεις ότι αυτό θα αυξήσει τις συμμετοχές;.xm..xm..xm.
Γτ τώρα σε μια ταβέρνα όλα είναι στο χέρι και έτοιμα, αλλά αναμενόμενη ανταπόκριση δεν υπήρξε, επίσης τι Σάββατο βράδυ τι Κυριακή πρωί...
άσε μη ντουφεκιστεί και κανένας.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Back
Top