Προσφορές-Τιμές

Κάτι έπεσε στα αυτιά μου από καταστηματάρχη για 4 φορές πάνω. Μεγάλη μούφα μου ακούστηκε αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Εξωφρενικό ακούγεται αλλά και μόνο στην ιδέα ότι μπορεί να συμβεί έστω και κατά το ήμιση....
 
Εξωφρενικό ακούγεται αλλά και μόνο στην ιδέα ότι μπορεί να συμβεί έστω και κατά το ήμιση....
Λέγε,λέγε...
Συνηθίζει το αυτί στο "εξωφρενικό"κι όταν η αύξηση δεν φτάσει τοοοοσο, αλλά παραπάνω από την τωρινή τιμή,είναι πιο εύπεπτο! 😉
Σαν το Χότζα και τα ζωντανά των χωρικών...
 
Λέγε,λέγε...
Συνηθίζει το αυτί στο "εξωφρενικό"κι όταν η αύξηση δεν φτάσει τοοοοσο, αλλά παραπάνω από την τωρινή τιμή,είναι πιο εύπεπτο! 😉
Σαν το Χότζα και τα ζωντανά των χωρικών...
Αλάνθαστη συνταγή χρόνια τώρα .
 
Συνέχεια βλέπω το θέμα να είναι ενεργό μπαίνω και εγώ να δω καμιά προσφορά, παπάρια!
Μήπως πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος;
Όπως πάει προσφορές δεν πρόκειται να ξαναδουμε . :rolleyes:
Τι προσφορές Μήτσο μου? Σου λέω εδώ γύρω ο άλλος έκρυψε ότι του είχε απομείνει, και ήταν αρκετά, για να τα βγάλει αρχές Αυγούστου στα ραφια ως "νέα παραλαβή" με 1-2 € πάνω.....
 
Κάτι έπεσε στα αυτιά μου από καταστηματάρχη για 4 φορές πάνω. Μεγάλη μούφα μου ακούστηκε αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
4φορες πάνω από που ; Για ποια φυσίγγια ; Αυτά τα λένε όπως η κυβέρνηση για αύξηση φόρων .Για νά βάλουν 1-2€+ και να λέμε ευτυχώς.
 
Τι προσφορές Μήτσο μου? Σου λέω εδώ γύρω ο άλλος έκρυψε ότι του είχε απομείνει, και ήταν αρκετά, για να τα βγάλει αρχές Αυγούστου στα ραφια ως "νέα παραλαβή" με 1-2 € πάνω.....
Πονηρός ο ''Βλάχος'',ε; Αλλά,θα μου πεις, Ελληναράς δεν είναι;.think.
 
4φορες πάνω από που ; Για ποια φυσίγγια ; Αυτά τα λένε όπως η κυβέρνηση για αύξηση φόρων .Για νά βάλουν 1-2€+ και να λέμε ευτυχώς.
Ο Δρ. Γκέμπελς το έκανε αυτό: διέδωσε ότι οι μερίδες με το δελτίο για το γερμανικό λαό θα μειώνονταν κατά 50%! Δυσαρέσκεια,κακό κλπ. Μετά τις μείωσε κατά 15% και οι Γερμανοί ήταν ευχαριστημένοι!o_O
 
@PredatoZ στα ....χωρικά σου υδατα είναι αυτός. Για πες μας....
Δυο που ξέρω στην Ερέτρια, δεν έχω πάει, αλλά βλέπω πολλά ψάρικα στη βιτρίνα και από κυνήγι μόνο κάτι σε παπούτσι και ρούχο...
Και ένα ψιλικατζιδικο στον κεντρικό που μια φορά μπήκα κατά τύχη και είδα φυσίγγια στο ράφι!!
Τσιμπίσα τα 2001 traditional...σε σπέσιαλ τιμή.
 
Last edited:
Δυο που ξέρω στην Ερέτρια, δεν έχω πάει, αλλά βλέπω πολλά ψάρια στη βιτρίνα και από κυνήγι μόνο κάτι σε παπούτσι και ρούχο...
Και ένα ψιλικατζιδικο στον κεντρικό που μια φορά μπήκα κατά τύχη και είδα φυσίγγια στο ράφι!!
Τσιμπίσα τα 2001 traditional...σε σπέσιαλ τιμή.
Αυτό σηκώνει ψυχανάλυση ,αν στο κατάστημα δεν έχεις τα φυσίγγια για κραχτη ποιος θα έρθει να αγοράσει τα πανάκριβα κυνηγετικά ρούχα και παπούτσια ;Εγώ βλέπω τις τιμές των φυσιγγίων λόγο για λιγότερες άδειες φέτος.
 
Back
Top