Προσφορές-Τιμές

Δεν πάει για φασσες. Φαντάσου αν οι τσίχλες του παίρνουν το καπέλο οι φασσες θα του παίρνουν το σκάλπ.....
Μπορεί να τα χρειαστεί για αυτοάμυνα. Οι φάσσες φέτος εκτός από αμέτρητες θα είναι και πολύ επιθετικές λόγω του πολέμου.
 
Μην ξεχνάς και τον κορωνοϊό, τον πόλεμο στην Γάζα και τους Χούθι. Χαμός θα γίνει.
Οι Χουθι με τις στρακαστρουκες που θα ρίχνουν θα εμποδίσουν τα πουλιά να φτάσουν τους νοτιοτερους προορισμούς τους και θα γυρνάνε όλα εδώ. Οπότε έχεις ένα δίκιο... Αλλά η επόμενη σεζόν θα είναι πολύ μεγάλη φόλα και να είστε όλοι προετοιμασμενοι.
 
Οι Χουθι με τις στρακαστρουκες που θα ρίχνουν θα εμποδίσουν τα πουλιά να φτάσουν τους νοτιοτερους προορισμούς τους και θα γυρνάνε όλα εδώ. Οπότε έχεις ένα δίκιο... Αλλά η επόμενη σεζόν θα είναι πολύ μεγάλη φόλα και να είστε όλοι προετοιμασμενοι.
Είδες; Γι΄ αυτό λέω φορτώστε. Παίζει τα τρυγόνια να μείνουν εδώ φέτος.
 
Δυο κουτες Λαμπρο sporting 28γρ.... Δυο κουτες Ρουμελιωτη skeet.... Δυο κουτες Λαμπρο series 2 28gr... 50ηντα κουτια Ρουμελιωτη 30γρ... Πρεπει να ειμαστε καλα ...
Με αυτα στις χηνες θα εισαι ξεβρακωτος στα αγγουρια.
Θα πεσουν να σε φανε!
 
Λαμπρό Σπόρτινγκ σίγουρα πανό από 8,5 ,€++ δεν συμφέρουν πλέον τα 28αρια
ηλια 8,5ευρω τα βρηκα και θα παρω λιγα διωτι μου αρεσανε πωληηη απο την αρχη που βγηκανε και τα τουφεκισα ;) πλεων ολα τα 28αρια εχουνε ξεφυγηηη και οχι μωνο αλα για τα κυνηγια που τα θελω δηλ ορτυκι τρυγονι τσιχλα με καληπτουν με το παραπανωωωω.terror.;);)
 
αλος δεν εχη στο ραφητου τιποταααα,, και εγω κοντα στα 2500 φυσιγκια ειναι λιγα;;.think..yel..yel.
Για εμένα και εσένα που είμαστε προνομιούχοι και ζούμε μέσα στα κυνηγια είναι λίγα!!! Πλάκα κάνουμε αδερφέ! 2500 τεμάχια μέχρι τα Χριστούγεννα σου φτάνουν!!!!
 
ηλια 8,5ευρω τα βρηκα και θα παρω λιγα διωτι μου αρεσανε πωληηη απο την αρχη που βγηκανε και τα τουφεκισα ;) πλεων ολα τα 28αρια εχουνε ξεφυγηηη και οχι μωνο αλα για τα κυνηγια που τα θελω δηλ ορτυκι τρυγονι τσιχλα με καληπτουν με το παραπανωωωω.terror.;);)
Είναι όντος αξιολογώ φυσηγγι σε αυτό δεν διαφωνούμε....για μένα μεχρει 7,5€ είναι έιναι ένταξη για 28 γρ. Από εκεί και πανό το θεωρο κοροϊδία
 
Για εμένα και εσένα που είμαστε προνομιούχοι και ζούμε μέσα στα κυνηγια είναι λίγα!!! Πλάκα κάνουμε αδερφέ! 2500 τεμάχια μέχρι τα Χριστούγεννα σου φτάνουν!!!!
και την σεζων βγαζω παντα με αυτοσυγκρατηση στης τουφεκιεςςςς ;) ;) .terror.
 
Συνέχεια βλέπω το θέμα να είναι ενεργό μπαίνω και εγώ να δω καμιά προσφορά, παπάρια!
Μήπως πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος;
Όπως πάει προσφορές δεν πρόκειται να ξαναδουμε . :rolleyes:
 
Για εμένα και εσένα που είμαστε προνομιούχοι και ζούμε μέσα στα κυνηγια είναι λίγα!!! Πλάκα κάνουμε αδερφέ! 2500 τεμάχια μέχρι τα Χριστούγεννα σου φτάνουν!!!!
Όταν διαβάζω για 2.500 χιλιάδες φυσίγγια,νομίζω ότι θα κάνουν απόβαση οι Κινέζοι!;)
 
Συνέχεια βλέπω το θέμα να είναι ενεργό μπαίνω και εγώ να δω καμιά προσφορά, παπάρια!
Μήπως πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος;
Όπως πάει προσφορές δεν πρόκειται να ξαναδουμε . :rolleyes:
Κάτσε να δούμε τέλη μαϊου που θα παραλαμβάνει λαμπρό και δορκας ο αλλαγιανησ τι τιμές θα πεξουν
 
Κάτσε να δούμε τέλη μαϊου που θα παραλαμβάνει λαμπρό και δορκας ο αλλαγιανησ τι τιμές θα πεξουν
Κάθομαι ,αλλα φοβάμαι αυτο που θα δούμε γενικοτερα.
Τι να σου κάνει και αυτός αν παραλάβει αρκετά ψηλότερα.
 
Back
Top