Προσφορές-Τιμές

Η παλέτα έρχεται Αθήνα απο Ιταλία με 50-60 ευρώ max , άρα το μεταφορικό ειναι λιγότερο απο 1€ στην κούτα, για να μας φύγει και η δικαιολογία των μεταφορικών ...
Οι δασμοι;Εισαγωγικοι για μας και εξαγωγικοι για τους Ιταλους;Η εφορια;Τι εφορια αποδιδει στο κρατος ενα μαγαζι στην Ιταλια;Μηπως παιζουν και αυτα ρολο;Δεν γνωριζω γι'αυτο ρωταω:)
 
Οι δασμοι;Εισαγωγικοι για μας και εξαγωγικοι για τους Ιταλους;Η εφορια;Τι εφορια αποδιδει στο κρατος ενα μαγαζι στην Ιταλια;Μηπως παιζουν και αυτα ρολο;Δεν γνωριζω γι'αυτο ρωταω:)
Τι δασμοί ενδοκοινοτικη απόκτηση είναι δεν υπάρχουν δασμοί, όσο για εφορία σύνολο λιγότερο από εμάς...
 
Ναι το θέμα όμως δεν είναι μόνο οι τιμες των ιταλικών φυσιγγίων.. λες εντάξει εγχώρια είναι εκεί φθηνά θα είναι... τα δικά μας εγχώρια όμως δεν τα λες και φθηνά... o_Oo_O
Σωστή η παρατήρηση! Καλύτερα να συγκρίνουμε τα Ιταλικά με τα Ελληνικά να δούμε διαφορές! Συγκρίνετε το NIKE με το καινούριο Lambro να δούμε...
 
Σωστή η παρατήρηση! Καλύτερα να συγκρίνουμε τα Ιταλικά με τα Ελληνικά να δούμε διαφορές! Συγκρίνετε το NIKE με το καινούριο Lambro να δούμε...
Σωστός! Στο βίντεο πήρε το μάτι μου κάτι 36αρια 10αδα 3€.. το αντίστοιχο δικό μας, τα δίπλα+...
 
Οι δασμοι;Εισαγωγικοι για μας και εξαγωγικοι για τους Ιταλους;Η εφορια;Τι εφορια αποδιδει στο κρατος ενα μαγαζι στην Ιταλια;Μηπως παιζουν και αυτα ρολο;Δεν γνωριζω γι'αυτο ρωταω:)
Ξεκινούν απο το 33% και φτάνουν στο 45%
Με περιβαλλοντολογικούς νόμους που σκοτώνουν.
Ένα απο τα διαμάντια καθαριότητας στον κόσμο ειναι η B&P όπως και όλες οι ιταλικές εταιρίες λειοκαννων.
Συγνώμη για το off topic.
 
Last edited by a moderator:
Οι δασμοι;Εισαγωγικοι για μας και εξαγωγικοι για τους Ιταλους;Η εφορια;Τι εφορια αποδιδει στο κρατος ενα μαγαζι στην Ιταλια;Μηπως παιζουν και αυτα ρολο;Δεν γνωριζω γι'αυτο ρωταω:)
Βγάλε ομως το κόστος εργαζομένων που ειναι πολύ χαμηλότερο εδώ.
Πιστεύει κανείς οτι εργαζόμενοι στα μαγαζιά λιανικής εδω πέρνουν παραπάνω απο αυτούς στην Ιταλια;
Ή μήπως η δηλωμένη εργασία και το κόστος ασφάλισης εργαζομένου είναι υψηλότερα στην Ελλαδα;
Άρα, πως η εδω λιανική ειναι στα ύψη ;;;;

:mad:Την ...ατυχία μου μεσα με τον ....ελληνικό μόλυβδο.

Υ/Γ :
1. Ρε μπάς και ισχύει και εδω το "μόλυβδο απ τον τόπο σου, κι ας ....";)

2. Έδωσα εντολή στο χρηματιστή μου και "φόρτωσα" 5 ....καραβιές μόλυβδο.
ΑΧΑΣΤΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ - BLUE CHIP!!! .my man.

3. Τρέμετε φλώροι - γιάπηδες της Wall Street. O Έλληνας κυνηγός/επενδυτής θα σας χαϊδέψει τα ροδαλά μαγουλάκια σας.sarcastic.

4. Του ...χρόνου με τα κέρδη κερνάω όλο το forum.
5. Μη φάτε, έχει ...γλαρόσουπα!!!!bbq2
 
Last edited:
2. Έδωσα εντολή στο χρηματιστή μου και "φόρτωσα" 5 ....καραβιές μόλυβδο.
ΑΧΑΣΤΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ - BLUE CHIP!!! .my man.
Πρόσεχε μόνο μη σου φορτώσει τίποτα ανακυκλωμένο μόλυβδο που είναι πολύ της μόδας στη πατρίδα μας τελευταία. ;)
 
Πρόσεχε μόνο μη σου φορτώσει τίποτα ανακυκλωμένο μόλυβδο που είναι πολύ της μόδας στη πατρίδα μας τελευταία. ;)
Τον προερχόμενο απο ...ελαφρύνσεις;) δημοσίων καλωδίων, οικιακών δικτύων ύδρευσης, καπάκια υπονόμων κτλ (να ειναι καλα τα ...παιδια που μας ελαφρύνουν -χωρις μάλιστα να ειναι και ...κυβέρνηση:mad: - άρα αυτούς τουλάχιστον δεν τους μισθοδοτούμε) εννοείς ;
 
Back
Top