Προσφορές-Τιμές

ρε φιλε τα νικε και τα classic 6 eyrw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,,αληθεια θα παθω εγκεφαλικο
Και στα Speed το ίδιο εξοργιστική είναι η διαφορά από όσα είδα... 2-3 ευρουλάκια στο νερό παραπάνω πληρώνουμε και λέμε και ευχαριστώ...

Τα είπαν και τα παιδιά πιο πριν... Φυσσιγγοεμπορικός παράδεισος μου φαίνεται είμαστε... Μόνο χάρις τους μικρούς βιοτέχνες και τη στήριξη σε αυτούς αν γυρίσει ο τροχός αλλιώς θα θα συνεχίσει .sex hard. να τρώει ο Έλληνας κυνηγός...
 
Last edited:
Στέλνει παντού ο Ρουμελιώτης. Για αθήνα το κόστος των μεταφορικών είναι 5€. Πάρε τον τηλέφωνο να συνεννοηθείτε στο 6970376929.
Αλήθεια Βασίλη με ποιο πρακτορείο στα ειχε στείλει θυμάσαι ; Μέσα στα οργανωμένα με τα νούμερα ,Κηφισού 91 ;
 
Αλήθεια Βασίλη με ποιο πρακτορείο στα ειχε στείλει θυμάσαι ; Μέσα στα οργανωμένα με τα νούμερα ,Κηφισού 91 ;

Εμένα όσες φορές έχω πάρει τα έχει στείλει με τον Καϊμακά στην Ορφέως στο Βοτανικό
 
Last edited:
Εμένα όσες φορές έχω πάρει τα έχει στείλει με τον Καϊμακά στην Ορφέως στον Βοτανικό
Παλι καλά .Γιατι αν ήταν μέσα στο χαμό η απο την άλλη πλευρά της Ορφεως ,ήταν για κλάματα.
Για 500μ θέλεις 1 ωρα.
 
Ναι ενώ εκεί που τα στέλνει θέλεις 1,5 ώρα :D
Τουλάχιστον είναι έξω απο το μεγάλο χαμό.Εγω που δουλεύω εκι κατω εχω κάνει χαρακίρι στην ορφεως αλλά απο την άλλη πλευρά της Αγίας Αννης.
Οσο για τα οργανωμένα ,άστο .
 
Στα πρακτορεία δεν εχω παει ποτε.. Όσες φορές έχουμε πάρει κούτες με τον Γιώργο, έχουμε ζητήσει να μας τα φέρουν σπίτι μας και το έχει κανονίσει ο Ρουμελιώτης. Μια φορά βέβαια δεν βγήκε το δρομολόγιο από το πρακτορείο με αποτέλεσμα να καθυστερήσουν λίγο, αλλά δεν βιαζόμασταν.
 
Για παραγγελία από ρουμελιωτη που είχα πάει πέρυσι έσπασαν τα νεύρα μου εκει μέσα στην ορφεως με τα φορτηγά σφηνωμενα. Αντίθετα για παραγγελία από σαλαπατα που είναι σε αυτά στην Κηφισού είχα καθαρίσει γρήγορα.
 
Για παραγγελία από ρουμελιωτη που είχα πάει πέρυσι έσπασαν τα νεύρα μου εκει μέσα στην ορφεως με τα φορτηγά σφηνωμενα. Αντίθετα για παραγγελία από σαλαπατα που είναι σε αυτά στην Κηφισού είχα καθαρίσει γρήγορα.

Στον Καιμακά στέλνει συνήθως ο Ρουμ......όσο για την πρόσβαση...αν πέσεις σε ώρα αιχμής.....τον πίνεις μέτριο λέμε!!!
Εκει κάτω είναι σε τι μέρα θα πέσεις .Παντως το σίγουρο ειναι οτι πρέπει να κινηθείς πρωι ,μόλις ανοίγουν τα πρακτορεία .Απο κει και πέρα πάρε χρησμό από το μαντείο.
 
Εκει κάτω είναι σε τι μέρα θα πέσεις .Παντως το σίγουρο ειναι οτι πρέπει να κινηθείς πρωι ,μόλις ανοίγουν τα πρακτορεία .Απο κει και πέρα πάρε χρησμό από το μαντείο.
Έτσι ακριβώς πατρίδα....εκεί κοντά μένω και τα ξέρω καλα...άστα να πάνε!!!
 
Back
Top