Προσφορές-Τιμές

Εγώ μίλησα μαζί του την Δευτέρα και μου είπε 8,5. Ποιο συγκερκιμένα:

28γρ 7,5
30γρ 8
28γρ, 30γρ διασποράς 8,5
32γρ 8,5
34γρ 9,5
34γρ διασποράς 10
35,5γρ 11
38γρ 13
Aρα τα ανεβασε τωρα και αλλο ,ειναι αυτο που λεγαμε καθε μηνα θα ανεβαινουν ,καλα κρασια!
 
Aρα τα ανεβασε τωρα και αλλο ,ειναι αυτο που λεγαμε καθε μηνα θα ανεβαινουν ,καλα κρασια!
Καλημέρα. Η αλήθεια είναι ότι δεν διάβασα το ποστ συναδέλφου στην αρχή της περιόδου με τις τιμές, για να έχω μέτρο σύγκρισης. Αυτό που μου είπε ότι για μικρές γομήσεις (28,30) δεν έχει μπαρούτι και περιμένει να του έρθει για να μου στείλει την παραγγελία.

Το αναφέρω γιατί μπορεί να πήραν οι μπαρούτες επάνω. Αλλά για τα 32αρια μου είπε ότι έχει και μου τα κράτησε να έρθουν όλα μαζί να μην πληρώνω διπλά μεταφορικά.
 
Χρόνια τωρα μόνο αυτά ρίχνω. Φοβερά. Και ρε φιλε δεν ειναι μονο η πυρίτιδα, αλλη ποιότητα γενικώς πιστευω. 8,50 τα δινει στην κούτα, μεμονωμένα 9 ευρω.
Δοκίμασα και Ρουμελιώτη λόγω τιμής πριν κανα δυο χρόνια αλλα......άστα. Το μονο που θα σου πω ειναι οτι τα έβαλα αγγελία εδω στο φορουμ για 5 ευρω το κουτί και αφού δεν ενδιαφερόταν κανείς, μετα απο κανα μηνα εκανε το ψυχικό ενα φιλαρακι και με γλίτωσε :D
Καλημέρα, τα silver σε τι νουμερο τα ριχνεις στις τσίχλες;
 
Η μικροί κατασκευαστές πρέπει να προσέχουν πολυ την ποιότητα τους και οι μεγάλοι ας ρίξουν λίγο της τιμες.. ο κόσμος περνάει δυσκολα
Κανεις δε θα ρίξει τιμές και μη περιμένεις ποιότητα σε φυσίγγια μικρών κατασκευαστών.δε γίνεται ν αγοράσεις δεύτερης ποιότητας υλικά να ρίχνεις τιμές και να κρατάς ποιότητα.μονο πάνω θα πηγαίνουν όλα και προκειμένου να πληρώνω 8,5 ευρώ φυσίγγι που δε το ξέρω με αμφιβόλου ποιότητας υλικά και να θέλω 10 να ρίξω μια τσίχλα θα πάρω αυτό που χρησ χρόνια με μισό η 1 ευρώ παραπάνω για να έχω τ αποτελέσματα που θέλω.ετσι κι αλλιώς οι έξοδοι έχουν μειωθεί αρκετά και πουλιά ελάχιστα.σ αυτά τα ελάχιστα λοιπόν που θα κλαμπανισω και μερικά θα ξέρω ότι φταίω εγώ κι όχι το φυσιγγι
 
Κανεις δε θα ρίξει τιμές και μη περιμένεις ποιότητα σε φυσίγγια μικρών κατασκευαστών.δε γίνεται ν αγοράσεις δεύτερης ποιότητας υλικά να ρίχνεις τιμές και να κρατάς ποιότητα.μονο πάνω θα πηγαίνουν όλα και προκειμένου να πληρώνω 8,5 ευρώ φυσίγγι που δε το ξέρω με αμφιβόλου ποιότητας υλικά και να θέλω 10 να ρίξω μια τσίχλα θα πάρω αυτό που χρησ χρόνια με μισό η 1 ευρώ παραπάνω για να έχω τ αποτελέσματα που θέλω.ετσι κι αλλιώς οι έξοδοι έχουν μειωθεί αρκετά και πουλιά ελάχιστα.σ αυτά τα ελάχιστα λοιπόν που θα κλαμπανισω και μερικά θα ξέρω ότι φταίω εγώ κι όχι το φυσιγγι
;)
 
Πέρασα από δέκαθλο και πήρα δερμάτινο αορτηρα 14€ για τη μπενελα και ένα σετ καθαρισμού κάννης για το αεροβόλο στα 9 €. Καλά είναι πιστεύω ειδικά όταν σκέφτομαι ότι θα πλήρωνα και μεταφορικά αν έκανα παραγγελία από ίντερνετ.
 
Πέρασα από δέκαθλο και πήρα δερμάτινο αορτηρα 14€ για τη μπενελα και ένα σετ καθαρισμού κάννης για το αεροβόλο στα 9 €. Καλά είναι πιστεύω ειδικά όταν σκέφτομαι ότι θα πλήρωνα και μεταφορικά αν έκανα παραγγελία από ίντερνετ.
Εκεί φτάσαμε.
Να μας βάζουν να περνάμε δέκαθλο,για έναν αορτήρα κι ένα σετ καθαρισμού κάννης...
 
Back
Top