Προσφορές-Τιμές

δεν νομιζω να ειναι δικαιολογια αυτο.τοσο που εχει παει το μολυβι αυτη την στιγμη κανενας δεν εχει δικαιολογια 1 μηνα πριν ξεκινηση το κυνηγι να αρχισουν απο τωρα η τιμες να παιρνουν την ανηφορα.
Πως θα κάνανε αυτοι να βρούνε δικαιολογία....φαντασου τον Σεπτεμβρη τι θα γίνει!!!!
 
Σήμερα αγόρασα Remington nitro magnum no 4 για απλή θαλάμη στα 38 ευρώ το κουτί των 25. Επίσης είχε τα express στα 29 ευρώ. Να υπάρχουν για τις δύσκολες ώρες.
πολλα λεφτα για την ποιοτητα τους που τα μισα χρηματα πηγενουν σε φορους τελωνια , μεταφορηκα , και τα αλλα μισα στην ποιοτητα των φυσιγγιων , οποτε η πραγματηκη τους αξια γιαυτο που σου πρεσφερουν ειναι 14,5 το κουτι τα απλα και τα νιτρο 19 ευρω το κουτι , που με αυτα τα χρηματα περνεις σουπερ φυσιγγια Ελληνικα και ευρωπαικα
 
το 1979 ο πατερας μου ειχε ενα φιλο στην Αμερηκη που του εστελνε αμερηκανικα φυσιγγια , οπως ρεμικτον γουιντζεστερ , ιπεριαλ καναδεζηκα , στην τυμη των 200 δραχμων το κουτι των 25 , που εδω στην Ελλαδα τα δορκας ειχαν 250 δραχμες τα 25 , και τα αμερηκανηκα απο 1000 και πανω το κουτι , που κανενας δεν επερνε κουτι , αγοραζαν μονο χυμα 2 με 5 φυσιγγια , και αυτα τα επερναν για λαγο
 
πολλα λεφτα για την ποιοτητα τους που τα μισα χρηματα πηγενουν σε φορους τελωνια , μεταφορηκα , και τα αλλα μισα στην ποιοτητα των φυσιγγιων , οποτε η πραγματηκη τους αξια γιαυτο που σου πρεσφερουν ειναι 14,5 το κουτι τα απλα και τα νιτρο 19 ευρω το κουτι , που με αυτα τα χρηματα περνεις σουπερ φυσιγγια Ελληνικα και ευρωπαικα
Δεν έχεις άδικο. Έλα όμως που μερικές φορές δεν μπορείς να συγκρατηθείς...
 
Δεν έχεις άδικο. Έλα όμως που μερικές φορές δεν μπορείς να συγκρατηθείς...
εαν ειναι για εκλεκτα θυραματα που ρηχνουμε το χρονο 5 με 10 φυσιγγια , λες δεν βαριεσε μικρο το κακο , οταν ρηχνουμε ομως πολλα δεν συμφερη πιανομαστε κοτσοι , και δεν φτενε τα μαγαζια , γιατι και αυτοι τα ακρυβοπληρωνουν .Το εχω κανει και εγω παλια ,οταν πηγενα στο λαγο επερνα κανενα κουτι ρεμικτον
 
εαν ειναι για εκλεκτα θυραματα που ρηχνουμε το χρονο 5 με 10 φυσιγγια , λες δεν βαριεσε μικρο το κακο , οταν ρηχνουμε ομως πολλα δεν συμφερη πιανομαστε κοτσοι , και δεν φτενε τα μαγαζια , γιατι και αυτοι τα ακρυβοπληρωνουν .Το εχω κανει και εγω παλια ,οταν πηγενα στο λαγο επερνα κανενα κουτι ρεμικτον
Θα χρειαστούν. Είναι μια ή δυο φορές το χρόνο που χρειάζονται.
 
Σήμερα αγόρασα Remington nitro magnum no 4 για απλή θαλάμη στα 38 ευρώ το κουτί των 25. Επίσης είχε τα express στα 29 ευρώ. Να υπάρχουν για τις δύσκολες ώρες.
Εγώ πάλι πιστεύω (καλουτσικια) ήταν η τιμή καμία $30 είχα βρει τα 20αρια τα 3" και με έκπτωση τελική υποτίθεται τότε λόγω κλεισίματος του μαγαζιού. Δυσεύρετο φυσίγγι πλέων σταμάτησε η παραγωγή του ,αλλά έτσι όπως λες καλό είναι να υπάρχουν στις δύσκολες ώρες.
 
και μια αγωρα πριν την εναρξη,, απο ΚΑΡΡΑΣΑΒΙΔΗ θεσσαλονικη,,γυλεκο τοχοτις 58ευρω,,,παντελονι ΑΕΤΟΣ καλοκαιρινο 21 ευρω, μπλουζακι ΑΕΤΟΣ 12 ευρω.shake hands. ετοιμη για ΓΟΥΣΤΑΑΑΑΑ
Σάκη μεγιά σου....!!
Αν και έχω ψωνίσει κ εγώ από τν Καρασσαβίδη....οι τιμές του σε όλα τα είδη συνεχίζουν να είναι ψηλααά....
 
Σάκη μεγιά σου....!!
Αν και έχω ψωνίσει κ εγώ από τν Καρασσαβίδη....οι τιμές του σε όλα τα είδη συνεχίζουν να είναι ψηλααά....
φιλεμου κωστα δεν εχης μαθη ακωμη πως τα γουστα πληρωνονταιιιιι και ειδικα τα ποιωτικα ρουχα.think. χαλαλιμαςςς βρε κωστηηη
 
και μια αγωρα πριν την εναρξη,, απο ΚΑΡΡΑΣΑΒΙΔΗ θεσσαλονικη,,γυλεκο τοχοτις 58ευρω,,,παντελονι ΑΕΤΟΣ καλοκαιρινο 21 ευρω, μπλουζακι ΑΕΤΟΣ 12 ευρω.shake hands. ετοιμη για ΓΟΥΣΤΑΑΑΑΑ

Με γεια σου. Το γιλεκο το εχω και εγω πολλα χρονια και είναι πολυ ποιοτικό
 
και μια αγωρα πριν την εναρξη,, απο ΚΑΡΡΑΣΑΒΙΔΗ θεσσαλονικη,,γυλεκο τοχοτις 58ευρω,,,παντελονι ΑΕΤΟΣ καλοκαιρινο 21 ευρω, μπλουζακι ΑΕΤΟΣ 12 ευρω.shake hands. ετοιμη για ΓΟΥΣΤΑΑΑΑΑ
Με γεια σου, καλοφορετα! Το γιλεκο το εχω κ εγω και ειναι και ανθεκτικο...
 
Back
Top