Προβληματικά όπλα (βλάβες,φθορές,κλπ)

Όνομα
THEO
Εχω ακουσει πολυ καλα λόγια, έχει λέει καλή ντουφεκια, την έχει και ένας προς τα χωριά μου!
Έτσι είναι Ηλία , όντως έχει πολύ καλή ντουφεκιά , και καλη σκανδάλη , και εμένα μου άρεσαν και τα σκοπευτικά του όπλου , που έχουν υποστήριξη και για χρήση μονοβολου .

Franchi AL 48 απο ντουφεκιά φαρμάκι , απο εμπλοκές όμως .pray to God. , και να με συχωρέσουν οι φίλοι που έχουν αυτό το όπλο , όμως γιατριά δεν βρήκα . Benelli m2 :) μηδενικές εμπλοκές , καλή ντουφεκιά στα υδρόβια , Beretta 1301 χωρίς εμπλοκές , και καλές ντουφεκιες στις πιο βαριές γομώσεις . Benelli m2 sp ποιοτική ντουφεκιά , ωραία σκοπευτικά , γρήγορη σκανδάλη .
Θοδωρη στην 48Al αλλαξε τα φρενα και δεν θα χεις κανενα προβλημα..στην δικια μου οταν την ειχε αγορασει ο πατερας πριν 31 χρονια του εκανε εμπλοκη παει σε οπλουργο του τα αλλαζει και απο τοτε μεχρι τωρα που ειναι στα χερια μου δεν εχει ξανακανει ποτε εμπλοκη ακομα και σε 24-28 γραμμαρια

Όνομα
THEO
Θοδωρη στην 48Al αλλαξε τα φρενα και δεν θα χεις κανενα προβλημα..στην δικια μου οταν την ειχε αγορασει ο πατερας πριν 31 χρονια του εκανε εμπλοκη παει σε οπλουργο του τα αλλαζει και απο τοτε μεχρι τωρα που ειναι στα χερια μου δεν εχει ξανακανει ποτε εμπλοκη ακομα και σε 24-28 γραμμαρια
Μίλτο σε ευχαριστώ πολύ φίλε για την ενημέρωση , όμως το όπλο δεν είναι πλέον στην κατοχή μου . Να είσαι καλά , και πάλι σε ευχαριστώ .

Όνομα
THEO
Τα φρένα τα δουλευες όπως έπρεπε?τα είχες αλλάξει καθόλου?ρωτάω γιατί έχει ο μεγάλος γιος 2 και όταν άρχισε τα παρατράγουδα η μια αλλάξαμε φρένα κι ελατήρια και τέλος
Ευριπίδη σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία , το όπλο όμως το έδωσα πριν καιρό . Να είσαι καλά πάντως