Πλαγιόκαννο

Νικο, 61cm είναι παιδικό το οπλο ρε φίλε....καλυτερα σε 66cm κοίτα....

Μια χαρά είναι το κοντό!!! Δε του λείπει τίποτα!!!
Το λιγοστό της βάρος να προσέξει μόνο...
Τη γυροφερνα κάποτε κ εγώ,δε τη πήρα γιατί στα 2700 κλώτσαγε σα τσινιάρικο μουλάρι!
 
Νικο, 61cm είναι παιδικό το οπλο ρε φίλε....καλυτερα σε 66cm κοίτα....
Έχει νόημα αυτό που λες Κώστα. Ωστόσο για μπεκατσα ίσως να ειναι καλύτερα. Μη ξεχνάμε οτι τα αδράνειας ειναι και μακρύτερα. Πιο πολύ πρόβλημα οπως λέει ο Δημήτρης ισως να είναι το βαρος. Γιατι εαν παει ο Νίκος από 3100-3200 που ειναι το Beretta στα 2700 θα ανεμίζει πολύ το όπλο στην επωμιση...και εαν δεν εχει και σωστο πιτς και κοντάκι με την πρώτη τουφεκιά έφυγε..θα χρειαστεί χρονο προσαρμογής
 
Άμα θα πάρεις εσύ την beccacia δεν θα σταυρωνεις πουλί!!! Να το ξέρεις, ωραίο όπλο, από τα καλύτερα benelli για μένα αλλά για σένα δεν κάνει, παίξε αλλού μπάλα.
Τι να παρω😅😅😅🤔 και γιατί δεν θα βαράω λες;
 
Αν είναι για το μήκος, όχι.
Αν είναι για το βάρος,αλλάζει το πράμα.
Η becaccia είναι εργαλείο!
Οχι ότι έχω θεμα με το όπλο αλλά έλεγα μια αναβάθμιση το εχω 15 χρόνια το αλλο και έλεγα να παρω καθαρά για φερμα όπλο επίσης είδα ότι βγαίνει η μπεκατσια 66αρα
Γιατί εσύ θα ψάχνεις την κάνη σε κάθε τουφεκιά. Από αερίου εσύ σε αδράνεια δεν κάνεις, θα πετάξεις τα λεφτά σου, ούτε τσιχλας είσαι για να την συνηθησης.
Είμαι που είμαι 😂😂😂
Εχει πανω την μπεκατσα ρε
Εσυ εισαι περδικας
Δεν θα ταιριαξετε .yel.
Ναι πως τις έκανα αέρα φέτος 😂😂😂
 
Γιατί εσύ θα ψάχνεις την κάνη σε κάθε τουφεκιά. Από αερίου εσύ σε αδράνεια δεν κάνεις, θα πετάξεις τα λεφτά σου, ούτε τσιχλας είσαι για να την συνηθησης.
Άσε τον άνθρωπο ρε σατανά, πάλι εσείς θα το πάρετε το πακέτο
Εξαγορασμένη την έχετε
 
Επειδή έκανα και εγώ τη μετάβαση από βαριά σε πολύ ελαφριά 20αρια οκ θέλει προσαρμογή έκανα αρκετές μέρες να το συνηθησω αλλά δεν είναι και το τέλος του κόσμου με σωστά μέτρα και ηρεμία όλα θα γίνουν
 
Έχει νόημα αυτό που λες Κώστα. Ωστόσο για μπεκατσα ίσως να ειναι καλύτερα. Μη ξεχνάμε οτι τα αδράνειας ειναι και μακρύτερα. Πιο πολύ πρόβλημα οπως λέει ο Δημήτρης ισως να είναι το βαρος. Γιατι εαν παει ο Νίκος από 3100-3200 που ειναι το Beretta στα 2700 θα ανεμίζει πολύ το όπλο στην επωμιση...και εαν δεν εχει και σωστο πιτς και κοντάκι με την πρώτη τουφεκιά έφυγε..θα χρειαστεί χρονο προσαρμογής
Εσυ Γιάννη μου, τα ειπες με περισσότερο νόημα απο μ'ένα!!!! :)
 
Back
Top