Πασχαλινό τραπέζι ( αρνί-κατσίκι-κοκορέτσι-κοντοσούβλι -μεζεκλίκια-συνταγές κτλ )

.my man.
Θοδωρε βλέπω το γνωρίζεις το άθλημα...
Την έχω καταευχαριστηθεί
Πολύ καλά έχω που ψυνω χρόνια σε τέτοιες το από την Αμερική το ξεκίνησα και έχω και στο χωριό μια με τρεις εστίες και πλαϊνό μάτι μετά από μένα πήραν πόλοι στην αρχή ήταν δισταχτηκοι αλά τώρα άλλαξαν γνωμη
 
ναι αλλα ειναι μερακι ρε Θοδωρε......
αυριο που δεν θα εχω σουβλα γαμ@@ετα .....
:(:(:(:(
Κακος εγώ άμα ήμουν Ελλάδα θα εψυνα κανωνηκα σε σούβλα και κάρβουνο τέτοια μέρα μη μασάτε ρε εδώ ο Τραμπ είπε να πάρουν οι πολίτες όπλα και να ξεσηκωθούν .hunter. .hunter.
 
Κακος εγώ άμα ήμουν Ελλάδα θα εψυνα κανωνηκα σε σούβλα και κάρβουνο τέτοια μέρα μη μασάτε ρε εδώ ο Τραμπ είπε να πάρουν οι πολίτες όπλα και να ξεσηκωθούν .hunter. .hunter.
εκει ρουφιανους εχετε;;;;;;;;;
εδω στο χωριο πχ σκεψου οτι το βραδι που ειχε πανηγηρι το χωριο πηρε ενας τηλεφωνο στις 12 το βπαδι και καλεσα την αστυνομια και διεκοψανε το γλεντι λογο υπερβασης της κοινης ησυχιας....
ρουφιανοι.....
:mad:
 
και η μαγειριτσα.......
IMGP0093.jpg
 
εκει ρουφιανους εχετε;;;;;;;;;
εδω στο χωριο πχ σκεψου οτι το βραδι που ειχε πανηγηρι το χωριο πηρε ενας τηλεφωνο στις 12 το βπαδι και καλεσα την αστυνομια και διεκοψανε το γλεντι λογο υπερβασης της κοινης ησυχιας....
ρουφιανοι.....
:mad:
Νίκο σήμερα που μηλησαμε με τη μάνα μου στο τηλ μου είπε εδώ θα ψυσουν πόλοι αλά όχι σε μεγάλες παρέες μέχρι 10 άτομα
Ρουφιάνους δεν μπορώ να πω ότι έχουμε ευτυχώς
 
εκει ρουφιανους εχετε;;;;;;;;;
εδω στο χωριο πχ σκεψου οτι το βραδι που ειχε πανηγηρι το χωριο πηρε ενας τηλεφωνο στις 12 το βπαδι και καλεσα την αστυνομια και διεκοψανε το γλεντι λογο υπερβασης της κοινης ησυχιας....
ρουφιανοι.....
:mad:
Νικολα αυτον πρεπει να τον πας μια βαρκαδα να γνωρισει τις ομορφιες του Δελτα :p
 
Νίκο σήμερα που μηλησαμε με τη μάνα μου στο τηλ μου είπε εδώ θα ψυσουν πόλοι αλά όχι σε μεγάλες παρέες μέχρι 10 άτομα
Ρουφιάνους δεν μπορώ να πω ότι έχουμε ευτυχώς
ασε τι ειπανε για 10 ατομα...
μολις δουνε παραπανω απο 4-5 θα τρεχει η αστυνομια..
εδω δεν αφηνουνε 3 ατομα μεσα στο αυτοκινητο και θα αφησουνε 10 στο ιδιο τραπεζι...;;;;;;;;;;;
 
Μπραβο ρε μαστορακι!Και του χρονου με υγεια!
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου ελπίζω του χρόνου να μην είμαστε στην ίδια θέση και να ζήσουμε το Πάσχα που αγαπάμε!!
αξιος.....
και του χρονου με υγεια....beer
Σε ευχαριστώ πολύ Νίκο ακολουθώ τα πατήματα του πατέρα μου για να παίρνω σειρά μεγάλωσε και πρέπει να συνεχίσω εγώ!!!!
 
Back
Top