Παρουσίαση Φυσιγγίων

Γνωρίζει κανείς το κάψουλι?????
Λογικά ιταλικός καλυκας winchester ,καψυλι και πυρίτιδα αμερικανική.
Βαγγέλη οπότε μπορέσεις βγάλε μια φώτο τον συγκεντρωτηρα πάλι γιατί δεν καλοφαινεται . Συγνωμη για την αγγαρεία αλλά είναι κάτι που δεν βλέπουμε κάθε μέρα, είμαι και λίγο Στοκακιας που λένε τα παιδιά ;) .
Εχθές όλος τυχαίος έψαχνα στοιχεία για το φαινόμενο ΔΣ, δυστηχως δεν υπάρχουν πολλά.
 
Λογικά ιταλικός καλυκας winchester ,καψυλι και πυρίτιδα αμερικανική.
Βαγγέλη οπότε μπορέσεις βγάλε μια φώτο τον συγκεντρωτηρα πάλι γιατί δεν καλοφαινεται . Συγνωμη για την αγγαρεία αλλά είναι κάτι που δεν βλέπουμε κάθε μέρα, είμαι και λίγο Στοκακιας που λένε τα παιδιά ;) .
Εχθές όλος τυχαίος έψαχνα στοιχεία για το φαινόμενο ΔΣ, δυστηχως δεν υπάρχουν πολλά.
Κωνσταντίνε η πυρίτιδα νομίζω είναι σιπε.....το κάψουλα με λευκό χαρτάκι αλλά μπορεί να είναι αμερικανικό....
 
Να και άλλα δύο που τα κρατάω δεν τα σφάζω.......super nobel και super nobel semi magnum!!!View attachment 11240View attachment 11241
Το κόκκινο Βαγγέλη το είχα ακουστά από παλιούς περδικοκυνηγους που μιλούσαν με τα καλύτερα λόγια, ξέρουμε στοιχεία γιαυτο?
 
Το κόκκινο Βαγγέλη το είχα ακουστά από παλιούς περδικοκυνηγους που μιλούσαν με τα καλύτερα λόγια, ξέρουμε στοιχεία γιαυτο?
Και τα δύο ήταν εξαιρετικά φυσίγγια ξέρω ότι γεμίζοτανε τότε με τις πυρίτιδες nobel classwon .....ως εκεί αλλά θυμάμαι ότι ο Γιάννης ο Πλευρωνακης είχε γράψει λεπτομέρειες για αυτά.
 
Κωνσταντίνε η πυρίτιδα νομίζω είναι σιπε.....το κάψουλα με λευκό χαρτάκι αλλά μπορεί να είναι αμερικανικό....
.sarcastic. μπέρδεψα τα μπούτια μου για τα ιταλικά ήθελα να πω ,συνήθως καψουλι και πυρίτιδα ήταν αμερικανικά.
 
Αυτο εγραφα χτες . Σε κρυο κ υγρασια δραματικη μειωση των αρχικων κ πιεσεων .Εκει θελουμε η contra dosi οπως λενε οι Ιταλοι η Terma dosi οπως την λεω εγω
Μεγαλο δραμα φιλε εξου και του κλουφ που κανουν πολλα εμπορικα σε δυσκολες συνθηκες οπως εδω Δραμα
 
στο πολυ κρυο φιλε ολα κλαφ κανουν
Εχει μερικα βαρανε καπως αλλα οταν εχει κρυο ολοι σπιτι καθοντε γι αυτο και δεν υπαρχουν φυσιγηια για κρυο στην αγορα και μη μου πει κανεις για τα γνωστα μπλε θα σκασω στο γελιο
 
Εχει μερικα βαρανε καπως αλλα οταν εχει κρυο ολοι σπιτι καθοντε γι αυτο και δεν υπαρχουν φυσιγηια για κρυο στην αγορα και μη μου πει κανεις για τα γνωστα μπλε θα σκασω στο γελιο
Δεν γραφουμε μαρκες κ ουτε κατηγορουμε φιλε κανεναν
 
Γενικα καπιοι βλεπουν τον 1° για κρυο δεν θιγω κανρναν απλα αυτο εχουν μαθει και επικρατει στα μεροι τους εγω μιλαω για -10-15 και βαλε με τρομερη υγρασια
Εκει φιλε τρωει η μυγα σιδερο κ το κουνουπι ατσαλι
 
Back
Top