Παρουσίαση Φυσιγγίων

- 10 με 56γρ ενα καραβι μπρωστα
Αρκετά Τόλη άσε δυσκολεύουν πολύ σε αυτά τα γραμμάρια αλλά τα περισσότερα κλαναν και αυτά που δεν κλαναν έμεινα οπότε αναγκαστικά φεύγανε μάγκνουμ ένα αρνητικό που παρατήρησα αρκετή φλόγα δεν ξέρω τι έφταιγε...... μάγκνουμ πλέον δεν βάζω εύκολα στα υδρόβια εκτός αν μιλάμε για τίποτα χήνες
 
Αρκετά Τόλη άσε δυσκολεύουν πολύ σε αυτά τα γραμμάρια αλλά τα περισσότερα κλαναν και αυτά που δεν κλαναν έμεινα οπότε αναγκαστικά φεύγανε μάγκνουμ ένα αρνητικό που παρατήρησα αρκετή φλόγα δεν ξέρω τι έφταιγε...... μάγκνουμ πλέον δεν βάζω εύκολα στα υδρόβια εκτός αν μιλάμε για τίποτα χήνες
Υπερπροοδευτικοτητα =φλογα
 
Υπερπροοδευτικοτητα =φλογα
Για να το λες ;)
Δν ξέρω...
Τecna δν έχω δουλέψει ακόμη...βύσματα Giovani έχω και μάλιστα κάνουν πολύ καλή στεγανοποίηση εντός του κάλυκα....από κατανομές μου αρέσει αρχικά με κάποιες δοκιμές....
Τέκνα έχω ρίξει αρκετά μου αρέσουν για Giovanni δεν ξέρω αν είχε κάποιο απο αυτά
 
Μαυρο φυσιγγι 28γρ σε καλυκα cheddite με z2m με granular πρωτα κ μετα με aquilla δεν μπορει να ειναι αλλο απο το alectoris 28γρ..
Αυτο με την aquilla ειχα ριξει προπερσι σε ν9 κ το ειχα βρει πολυ καλο για νορμαλ καιρο χωρις υγρασια..ωραιες τουφεκιες..
 
Back
Top