Παρουσίαση Φυσιγγίων

Για να σκάσουμε καψούλι πιάνουμε σταθερά το ΑΔΕΙΟ φυσίγγι κάπου (πχ μέγγενη) και το χτυπάμε με ένα μυτερό αντικείμενο.
Έτσι όπως το λες καλυτερα μέσα στο όπλο.....
Οι αλλιώς ας μπουν μέσα σε νερό για μεγαλο διαστημα μέχρι να σαπίσουν κ μετα να πεταχτουν...

Εγώ (στην "ευαίσθητη" ηλικία των δεκατριών .big smile. ) το είχα κοπανήσει με το σφυρί.....και την άκουσα στερεοφωνικά! o_Oo_Oo_O
Ποια 13 μου λες χαχαχα
Εγώ πριν λίγα χρόνια έκοψα συριζα το πλαστικο κ συγκρατησα ορθια με μονωτική ταινία μια προκα.. Ηθελα να δω ποσο ευαίσθητο θα είναι σε μια μικρή χτυπια...
Μόνο που δεν με έκοψε ότι σε αυτή την περίπτωση ο ήχος θα είναι εντονοτερος από ότι στο όπλο..
Ένα μικρό βουητακι το άκουσα χαχαχα...

Τετοιες βουητα ακουγαμε όσοι δεν φοράγαμε ωτοασπιδες όταν ειμασταν μικροί το Πάσχα με τα "κλειδια' ( ήταν ένας μεταλλικός άξονας με μια μικρη τρυπα κατά μήκος που μέσα βάζαμε κεφάλια σπιρτων κλπ, από πανω έμπαινε μια μεγάλη βιδα που την χτυπαγαμε σε καποια σκληρή επιφάνεια.....
 
Τετοιες βουητα ακουγαμε όσοι δεν φοράγαμε ωτοασπιδες όταν ειμασταν μικροί το Πάσχα με τα "κλειδια' ( ήταν ένας μεταλλικός άξονας με μια μικρη τρυπα κατά μήκος που μέσα βάζαμε κεφάλια σπιρτων κλπ, από πανω έμπαινε μια μεγάλη βιδα που την χτυπαγαμε σε καποια σκληρή επιφάνεια.....
Πες καλύτερα ότι είμαστε κουφάλογα όλοι :) αχαχαχα
 
Ne tür bir avcılık yapıyorsun?
Türkiye'de bir av dükkânı hakkında bilgi almak istiyorum, ne tür silahlar ve av fişeği kullanılıyor? Fiyatları biliyorsanız ben de öğrenmek isterim.
l like waterfowl l am from Enez'liyim, Enez Across greece, wihich product are you İnterested in? l like b&p and lambro , prices are right for you, l m hunting in the evros delta
 
Για κλαμματα κ Νίκο. Με γλύτωσες από τα έξοδα να το δοκιμάσω εγώ. Ξεφτυλιστηκε ο ''ΘΡΥΛΟΣ''

Για κλωτσιες και κλαμματα Κωστη....Το ωραιο ειναι οτι υπαρχουν συναδελφοι που πινουν νερο
στο ονομα του....Δεν τους παρεξηγω....ο καθε ενας μας...με τα θελω του...και τα γουστα του Κωστη μου!!!
Αγοραζεις..... νομιζεις οτι αγοραζεις Ν4.....αλλα....υπαρχει και το αλλά....οτι ειχαν εριξαν μεσα!!!
 
Δεν είναι φυσίγγι αυτό για να ριχνεται με πάνω από 10 βαθμούς είναι αρκετά τσιμπιμενη η ΑΟ και αν το ρίχνεις ασχέτως το αποτέλεσμα ασφαλή συμπεράσματα δεν βγάζεις οδοντίατρο ίσως χρειαστείς η φυσιοθεραπευτη σας το γράφω επειδή κάτι λίγο την έχω γεμίσει και αρκετά παραπάνω από 2.25 παλιότερα μπορεί να κάνει ωραία πράγματα η συγκεκριμένη αλλά απαιτεί και συνθήκες.
Άκρως πολεμικη , οι Ταλιμπάν με Α0 ρίχνουν
 
Φίλε Νίκο το Λάμπρου το καφέ γεμίζεται με ανάμεικτα απλά έχουν ξεχάσει να το γράψουν στη συσκευασία.Και πάμε στο σοβαρό φίλε μπορεί να είναι ένας αχταρμας σκαγιων αλλά μπορεί κάποιου η κανη να το τραβάει επομένως σε αυτόν δεν μπορούμε να πούμε τίποτα .Και να του βγάζει 50% στα 50μετρα πχ.
 
Back
Top