Παραγγελία - Αναμνηστικά ρούχα HL

Κύριοι ήρθε η ώρα να γίνουμε πιο συγκεκριμένοι. Παρακαλώ ενημερώστε τα στοιχεία για τα ρούχα που θέλετε. Η απαραίτητη πληροροφορία είναι το είδος, το πλήθος, το μέγεθος και το χρώμα. Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε τα είδη αυτά σε τι χρώματα και μεγέθη βγαίνουν.

https://www.fylladio.gr/sols-rouxa-mplouzakia-diafismistika-katalogos-me-prosfores/

Μπορείτε να δείτε και τα χρώματα πως θα φαίνονται στους συνδέσμους δίπλα σε κάθε είδος. Για την ευκολία μερικών προτείνω κάποια χρώματα.

t-shirt: regent σελίδα 26 προτεινόμενα χρώματα άσπρο, μαύρο, πορτοκαλί και χακί (army) https://promocreations.gr/el/t-shirts/28-sol-s-regent.html?search_query=regent&results=6

Φούτερ: slam σελίδα 157 προτεινόμενα χρώματα μαύρο, πορτοκαλί και χακί (army) https://promocreations.gr/el/sweats/625-sol-s-slam.html?search_query=slam&results=2

Καπέλο: buffalo σελίδα 230 προτεινόμενα χρώματα μαύρο, πορτοκαλί, camo και λαδί/μπεζ https://promocreations.gr/el/caps-h...arch_query=buffalo&results=1#/682--army_beige

Σκούφος: bronx σελίδα 243 προτεινόμενα χρώματα μαύρο και πορτοκαλί https://promocreations.gr/el/caps-headwear/500-sol-s-bronx.html?search_query=SOL'S+|+Bronx&results=1#/13--orange

Το καπέλο και ο σκούφος βγαίνουν σε ένα μέγεθος.

Βάζω την λίστα που έχει δημιουργηθεί έως τώρα και από κάτω παρακαλώ βάλετε την απαραίτητη πληροφορία. Φυσικά όποιος δεν είχε γράψει έως τώρα και θέλει να το κάνει, γράφει ελεύθερα. Η τελική τιμή θα βγει όταν θα έχουμε όλη την πληροφορία. Ενδεικτική τιμή ανά είδος που δεν περιμένω να αλλάξει σημαντικά είναι η εξής: t-shirt €5, φούτερ €20, καπέλο €3, σκούφος €5.

Δείτε το νούμερο 1 παρακάτω για το πως πρέπει να είναι η απάντηση σας.
 
Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα έλαβα τις τελικές τιμές ανά τεμάχιο και μπορούμε να προχωρήσουμε στο επόμενο στάδιο το οποίο είναι η κατάθεση των χρημάτων στον λογαριασμό μου. Τιμή ανά είδος: t-shirt €4.60, φούτερ €19.90, καπέλο €4.90, σκούφος €4.90. Υπήρξαν πολύ μικρές διαφορές εκτός από το καπέλο όπου είχε γίνει κάποιο λάθος στην αρχική προσφορά που μου είχαν δώσει.

Παρακάτω έχω βάλει το συνολικό κόστος του καθενός το οποίο θα πρέπει να πληρώσετε είτε στον παρακάτω λογαριασμό Πειραιώς είτε στον λογαριασμό paypal. Σε περίπτωση που θα κάνετε την κατάθεση από άλλη τράπεζα σας παρακαλώ να επιλέξετε να χρεωθείτε όλες τις ενδεχόμενες προμήθειες. Αν έχω κάνει κάπου λάθος με ενημερώνετε! Σας παρακαλώ με την κατάθεση να αναφέρετε στην αιτιολογία το username σας ώστε να μπορώ να ξέρω ποιος έχει πληρώσει και ποιος όχι.


Τράπεζα Πειραιώς
Αρ. Λογ. : 5141-058234-703
ΙΒΑΝ: GR8301721410005141058234703
Δικαιούχος: Μπαρμπαρής Βασίλης


Paypal: https://www.paypal.me/vasilisbarbaris

Αφού μαζευτούν όλα τα χρήματα θα προχωρήσω στην παραγγελία. Έπειτα όταν θα παραλάβω όλα τα ρούχα θα σας τα στείλω με ταχυδρομείο και χρέωση παραλήπτη. Αν κάτι δεν είναι ξεκάθαρο είμαι στη διάθεσή σας :)
 
Last edited:
  1. Vasilis 2 t-shirt (1 large μαύρο, 1 XL μαύρο), 1 φούτερ medium μαύρο, 1 καπέλο πορτοκαλί, 1 καπέλο camo, 1 σκούφο μαύρο.
  2. tsakalos 1 t shirt πορτοκαλί large 1 t shirt χακί large 1 Φούτερ πορτοκαλί large 1 Φούτερ χακί large 1 Καπέλο πορτοκαλί 1 Καπέλο camo 1 Σκουφος μαύρος 1 Σκουφος πορτοκαλι 68.6
  3. bnlcrio 1 tshirt small μαύρο και 1 καπέλο μαύρο 9.5
  4. pain 1 φουτερ large χακί, 1 σκουφο πορτοκαλί 24.8
  5. gvp9000 1 Tshirt large πορτοκαλί + 1 Tshirt Xlarge πορτοκαλί + 1 καπέλο πορτοκαλί 14.1
  6. goris setter 1 σκούφο πορτοκαλί.1 σκούφο dark grey.1 φούτερ large χακί,1 t shirt medium χακί.1 t shirt medium μαύρο. 38.9
  7. XDM 1 καπελο πορτοκαλί, 2 t-shirt medium πορτοκαλί, 2 σκουφια ενα μαυρο κ ενα πορτοκαλί 23.9
  8. tzak 1 T-shirt Xlarge μαυρο και 1 σκουφο μαυρο 9.5
  9. ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1-t-shirt medium χακί 4.6
  10. liakos 1 t-shirt xxl μαυρο, 1 φούτερ xxl μαύρο, 1 καπέλο λαδι-μπεζ , 1 σκούφο μαύρο 34.3
  11. panagiotis_xios 1 tshirt χακι large,1 φουτερ χακι large,1 καπέλο λάδι μπεζ 29.4
  12. giorgos68 1-t-shirt large και 1 καπελο χακι 9.5
  13. Στράτος 155 1 t-shirt large χακί, 1 t-shirt large πορτοκαλί 1 καπέλο πορτοκαλί και έναν σκούφο μαύρο 19
  14. kinigos 1 t-shirt πορτοκαλί ένα φούτερ πορτοκαλί 1καπελο πορτοκαλί και 2 σκουφους ένα πορτοκαλί και ενα γκρι τα ρούχα large 39.2
  15. Giannis p 1 t shirt large πορτοκαλι,1 φουτερ large πορτοκαλι,1 καπελο πορτοκαλι,1 σκουφο πορτοκαλι 34.3
  16. kotzi 2 t-shirt medium λαδι κ πορτοκαλι, 1 σκουφο πορτοκαλι 14.1
  17. GIANNHS 2 t-shirt xxxl μαύρα +1 φούτερ xxl μαύρο 29.1
  18. Γιώργος 82 1 φούτερ χακί large 1 καπέλο πορτοκαλί 24.8
  19. spiridon 2 T-shirts medium + 1 καπέλο + 1 σκούφο, όλα πορτοκαλί 19
  20. σταυροςΚ69 1 t shirt xl πορτοκαλί,1 φούτερ xl πορτοκαλί,1 καπέλο πορτοκαλί 29.4
  21. benelli77 1 φούτερ μαύρο και μέγεθος XL, 1 t-shirt πορτοκαλί και μέγεθος XL, 1 καπέλο λευκο, 1 σκούφο πορτοκαλί 34.3
  22. huntingmadness 1tshirt χακί σε νούμερο xl, 1tsirt πορτοκάλι σε νούμερο xxl και 1 σκούφο μαύρο 14.1
  23. Giannis trif δύο t-shirt σε xxl,καπέλο και 1 φούτερ xxl όλα σε χρώμα χακι και ένα σκούφο μπλε 38.9
  24. Θοδωρής-Εύβοια 1 φουτερ medium πορτοκαλι,1 φουτερ medium μαυρο 39.8
  25. george s k 2 t-shirt XXL ένα λευκο ένα μαύρο και 2 καπέλα ένα λευκό και ένα μαύρο 19
  26. Dr V
  27. Kastoras 1 φούτερ medium χρώμα army 19.9
  28. medisar 1 tshirt MEDIUM χρωμα Army, 1 Φουτερ MEDIUM χρωμα Army, 1 σκουφο χρωμα Dark Grey 29.4
  29. yorgos 1 t-shirt xl πορτοκαλί, 1 καπέλο πορτοκαλί, 1 σκούφο πορτοκαλί και ένα φούτερ xl χακί 34.3
  30. tasos hunter 1 t shirt-1 φουτερ-μεγεθος medium- χρώμα μαυρο 24.5
  31. dimmys 1 ΦΟΥΤΕΡ XXL ΧΡΩΜΑ ΑΡΜΥ+1 ΣΚΟΥΦΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟ 24.8
  32. Predatoz 1 t-shirt χακί L,1 t-shirt χακί ΧL,1 φούτερ χακί L,1 φούτερ μαύρο XL,1 καπέλο πορτοκαλί,1 σκούφο μαύρο 58.8
  33. thedoorz 1 T-shirt orange XXL,1 T-shirt black XXL,1 Φουτερ black XXL,1 Καπέλο orange,1 Καπέλο black,1 Σκούφος orange,1 Σκούφος black 48.7
  34. Nick @Nick
  35. ΛΑΜΠΗΣ 1 T-SHIRT XL λαδί χρώμα και 1 Φούτερ ΧL λαδί χρώμα 24.5
  36. pointer1974 (Νίκος cal 20) T-shirt XL πορτοκαλι δυο τεμάχια και φουτερ XL πορτοκαλί ένα τεμαχιο 29.1
  37. ΝικοςΠ Ενα πορτοκαλι σκουφο και ενα φουτερ το ιδιο χρωμα σε large 24.8
  38. Μπενέτος 1 φούτερ XL χακί 19.9
  39. OFFROAD 2 Tshirt medium και ενα σκουφο ολα σε πορτοκαλι. 14.1
  40. Λεωνίδας 1 t-shirt medium, 1 φούτερ medium, 1 καπέλο όλα πορτοκαλί 29.4
  41. VAGGELIS 1 καπέλο μαύρο 4.9
  42. Michael03 1 t-shirt medium μαύρο, 1 t-shirt medium χακί, 1 φούτερ large μαύρο και 1 καπέλο χακί/μπεζ 34
  43. paolo 1 καπέλο και 1 σκούφο πορτοκάλι κ τα δύο 9.8
  44. koszaf 3 καπέλα (2 πορτοκαλί και 1 μαύρο) και 2 t-shirt (ένα XL και ένα L) πορτοκαλί χρώματος 23.9
  45. Manos 2 t-shirt medium μαυρο και λευκό, 1 σκούφος μπλε, 2 καπέλα πορτοκαλί και μπλε, 1 φούτερ navy medium 43.8
  46. Caesar 1 t-shirt χακι large, 1 φουτερ navy large, 1 σκουφος dark grey 29.4
  47. Aristos 2 t-shirts (L) 1 μαυρο και 1 πορτοκαλι, 1 καπέλο και 1σκουφο πορτοκαλι 19
  48. Nikws7 1 Fouter medium πορτοκαλί 1 fouter medium λαδι 39.8
  49. chevy z71 2 φούτερ το ένα χακί το άλλο καφέ σε μέγεθος large , ενα καπέλο μπέζ και ένα άσπρο και 2 σκούφους 1 μαύρο κ 1 πορτοκαλί 59.4
  50. Stelios k 2 φουτερ μαυρο καφε XL 39.8
  51. Kostasbak 2 T-shirt χακί 1 φούτερ χακί καπέλο camo και σκούφος μαύρος!μεγεθος large 38.9
  52. Tolis SBE 1 φουτερ χακι XL και 1 χακι καπελο 24.8
  53. Kostas ContraDosi: 1× T-Shirt πορτοκαλί & 1× Φούτερ Χακί Νο XXL & 1 t-shirt μαύρο XXL 29.1
  54. pantelist 2 t-shirt ΧΧlarge πορτοκαλί+καφέ,1 Καπέλο καφέ-μπεζ, 1 φούτερ XXL καφέ 34
  55. Κωστας 63 4 t-shirt (ασπρο, μαυρο, χακι, πορτοκαλί) medium 1 σκούφο πορτοκαλί 23.3
  56. KYNIGOSDK 1 t-shirt xxl χακι και ενα xxl πορτοκαλι και 1 t-shirt xxxl xακι και ενα xxxl πορτοκαλι 18.4
  57. Zas 1 t-shirt large πορτοκαλι και 1 καπέλο πορτοκαλι 9.5
  58. Freeman.1989 1 T-Shirt πορτοκαλί,1 T-Shirt χακί,1 φούτερ χακί όλα large,1 καπέλο πορτοκαλί,1 σκούφο πορτοκαλί 38.9
  59. Aris 1 φούτερ χακί xxxl 19.9
  60. kn21 - 1 tshirt large χακι,1 tshirt large μαυρο,1 καπελο λαδι/μπεζ,1 καπελο camo 19
  61. giannis_k 1 t-shirt χακί medium, 2 καπέλα (μάυρο, λαδί) 14.4
  62. Dimbenelli 1 φούτερ σε χακί χρώμα σε L μέγεθος, ένα σκούφο μαύρο 24.8
  63. Sarantis 2 xl κοντομανικα χακι και 1φουτερ xl χακι 29.1
  64. Kostas_sp 2 t-shirt (1 large λευκό, 1 large χακί), 1 φούτερ large army, 1 καπέλο camo, 1 σκουφος dark grey 38.9
  65. maniakos 1 φουτερ large πορτοκαλι, 1 καπέλο πορτοκαλί. 24,8
 
Last edited:
Έχω σημειώσει με πράσινο χρώμα όσους έχουν βάλει τα χρήματα και για τους οποίους τα έχω δει στον λογαριασμό μου. Σας παρακαλώ να μην ξεχνάτε να βάζετε αιτιολογία το username σας!
 
Παλικάρια ενημερωτικά θα χρειαστούν περίπου 1-2 εβδομάδες για να ετοιμαστούν τα ρούχα και έπειτα άλλη 1 εβδομάδα για να σταλούν εκτός Αθήνας. Όσο πιο γρήγορα κατατεθούν τα χρήματα τόσο γρηγορότερα θα τα πάρουν όλα τα παιδιά. Θα ήταν ωραίο να τα είχαμε στην έναρξη και να βγάζαμε όλοι από μια φωτογραφία και να φτιάχναμε ένα όμορφο κολάζ με το hunterslife σε όλη την Ελλάδα :)
 
Last edited:
Παλικάρια μια παράκληση. Επειδή έχω ήδη χρεωθεί 12 ευρω με προμήθειες αν μπορείτε να κάνετε την κατάθεση σε Πειραιώς αν δεν γνωρίζεται πως να το κάνετε ονλαιν. :)

Επίσης, ευχαριστώ πολύ αυτούς που στρογγυλοποιούν τα ποσά προς τα πάνω!
 
Βάζω και λογαριασμό Alpha bank μήπως και βολεύει κάποιους. Οπότε υπάρχουν 3 τρόποι για κατάθεση παρακάτω:

Τράπεζα Πειραιώς
Αρ. Λογ. : 5141-058234-703
ΙΒΑΝ: GR8301721410005141058234703
Δικαιούχος: Μπαρμπαρής Βασίλης

Paypal: https://www.paypal.me/vasilisbarbaris

Τράπεζα Alpha Bank
ΙΒΑΝ: GR7801401490149002340009995
Δικαιούχος: Μπαρμπαρής Εμμανουηλ
 
Λίγα παλικάρια έμειναν για να μπει η παραγγελία!

Πάμε μάγκες @Giannis p @HuntingMadness @Kastoras @tasos hunter @Nikws7 @Tolis SBE1 @kn21

.terror.
Βασιλη καλημερα,
να ρωτησω ποτε περιπου υπολογιζεις να ερθουν?? Το λεω γιατι διαφορες υποχρεωσεις με κανουν να λειπω απο την Αθηνα τον Αυγουστο. Ευχαριστω..
 
Βασιλη καλημερα,
να ρωτησω ποτε περιπου υπολογιζεις να ερθουν?? Το λεω γιατι διαφορες υποχρεωσεις με κανουν να λειπω απο την Αθηνα τον Αυγουστο. Ευχαριστω..
Αν καταφέρουμε να τα παραγγείλουμε αυτή την εβδομάδα τότε λογικά θα τα έχουμε δεύτερη εβδομάδα του Αυγούστου. Τα ρούχα θα τα κρατήσω για τους Αθηναίους όσο χρειαστεί, δεν υπάρχει πρόβλημα.
 
Έμειναν 3 παλικάρια. Με τον Αποστόλη (@Kastoras) μίλησα και επειδή είναι εκτός πολιτισμού θα τα καλύψω εγώ μέχρι να μπορέσει να τα βάλει. Με τους @HuntingMadness και @Nikws7 δεν έχω επαφή. Υπάρχει κάποιος που να τους γνωρίζει να τους ειδοποιήσει; Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους και πάλι :)
 
Έμειναν 3 παλικάρια. Με τον Αποστόλη (@Kastoras) μίλησα και επειδή είναι εκτός πολιτισμού θα τα καλύψω εγώ μέχρι να μπορέσει να τα βάλει. Με τους @HuntingMadness και @Nikws7 δεν έχω επαφή. Υπάρχει κάποιος που να τους γνωρίζει να τους ειδοποιήσει; Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους και πάλι :)
Το ευχαριστώ είναι από εμάς..
Γιατί εσύ το έτρεξες όλο αυτό.
 
Έμειναν 3 παλικάρια. Με τον Αποστόλη (@Kastoras) μίλησα και επειδή είναι εκτός πολιτισμού θα τα καλύψω εγώ μέχρι να μπορέσει να τα βάλει. Με τους @HuntingMadness και @Nikws7 δεν έχω επαφή. Υπάρχει κάποιος που να τους γνωρίζει να τους ειδοποιήσει; Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους και πάλι :)
Έτοιμος και ο Νίκος. Κάποιος που να έχει ένα τηλέφωνο επικοινωνίας με τον @HuntingMadness ?
 
Έτοιμος και ο Νίκος. Κάποιος που να έχει ένα τηλέφωνο επικοινωνίας με τον @HuntingMadness ?
δεν νομίζω ότι είναι σωστό να περιμένουμε τόσα άτομα τον φίλο , ο οποίος μπορεί και να είναι διακοπές ........ από όλα ( και από το H/L ).
λέω εγώ τώρα ..........;);)
 
Παλικάρια μόλις έστειλα την παραγγελία και αναμένω οδηγίες. Έβαλα και τα πράγματα του @HuntingMadness γιατί είναι κρίμα να μην πάρει τα ρουχα του. Αν πάλι δεν τα θέλει τελικά, θα την βρούμε την λύση.

Σε αυτό το στάδιο θα ήθελα να ενημερώσω πως τα χρήματα δεν επιστρέφονται αν κάποιος αλλάξει γνώμη τελευταία στιγμή.
Θα ενημερώνω για οποιαδήποτε πληροφορία έχω. Να σας ευχαριστήσω και πάλι για την συμμετοχή. Για οποιαδήποτε απορία είμαι στην διάθεση σας.
 
Παλικάρια μόλις έστειλα την παραγγελία και αναμένω οδηγίες. Έβαλα και τα πράγματα του @HuntingMadness γιατί είναι κρίμα να μην πάρει τα ρουχα του. Αν πάλι δεν τα θέλει τελικά, θα την βρούμε την λύση.

Σε αυτό το στάδιο θα ήθελα να ενημερώσω πως τα χρήματα δεν επιστρέφονται αν κάποιος αλλάξει γνώμη τελευταία στιγμή.
Θα ενημερώνω για οποιαδήποτε πληροφορία έχω. Να σας ευχαριστήσω και πάλι για την συμμετοχή. Για οποιαδήποτε απορία είμαι στην διάθεση σας.
Βασίλη ευχαριστούμε πολύ και περιμένουμε...
 
Λες να προλάβουμε έναρξη με τα ρουχαλάκια και τα καπελάκια μας;
Να βλεπόμαστε και να γνωριζόμαστε από μακρυά;
Άγγελε μακάρι! Εγώ θα τα στείλω αν γίνεται και την ίδια μέρα που θα τα παραλάβω. Για εσάς στην επαρχία δηλαδή είναι το δύσκολο, για τους Αθηναίους θα είναι ευκολότερο γιατί θα βρεθούμε σε κάποιο σκοπευτήριο ή σε καμία ταβέρνα και θα τα κανονίσουμε. Πάντως ήδη επικοινώνησε το κατάστημα μαζί μου οποτε θεωρώ πως αύριο κιόλας θα έχω νέα!
 
Last edited:
Back
Top