Παραγγελία - Αναμνηστικά ρούχα HL

Ποτέ με το καλό θα τα έχουμε;
πως θα γίνει η αποστολή στην επαρχία;
Την εβδομάδα μετά τον 15Αύγουστο μου είπαν. Η αποστολή θα γίνε με ΕΛΤΑ αντικαταβολή όπου το κόστος θα περιλαμβάνει το κόστος αποστολής και αντικαταβολής
 
Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα σιγά σιγά στοιχεία αποστολής οι εκτός Αθηνών σας παρακαλώ. Αν μπορεί να γίνει μια αποστολή για παραπάνω από ένα άτομο θα βόλευε όλους οποτε δείτε το οι κοντοχωριανοί. Στοιχεία που χρειάζομαι:

Όνομα και επώνυμο,
Διεύθυνση με αριθμό,
ΤΚ και κινητό τηλέφωνο.
 
Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα σιγά σιγά στοιχεία αποστολής οι εκτός Αθηνών σας παρακαλώ. Αν μπορεί να γίνει μια αποστολή για παραπάνω από ένα άτομο θα βόλευε όλους οποτε δείτε το οι κοντοχωριανοί. Στοιχεία που χρειάζομαι:

Όνομα και επώνυμο,
Διεύθυνση με αριθμό,
ΤΚ και κινητό τηλέφωνο.
Εγω δεν μπορο να σου στηλο στοιχεια δεν μου βγαζει το πινακακι να γραψω...κανενας αλλος τροπος υπαρχει
 
Καλησπέρα σε όλους. Το κόστος συνολικά ανέρχεται στα €1739,70. Το συνολικό ποσό που έγινε κατάθεση με τα συν και τα πλην λόγω προμηθειών ανέρχεται στα €1740,50 δηλαδή υπάρχει ένα πλεόνασμα της τάξης των €0,80.
Μίλησα σήμερα με την εταιρεία για να μου κάνουν την καλύτερη τιμή που μπορούν και μου έδωσαν σαν τελικό ποσό τα €1650. Αυτό σημαίνει ότι το πλεόνασμα που έχουμε είναι της τάξης των €90,50. Τα χρήματα αυτά θα τα χρησιμοποιήσω για το κόστος των μεταφορικών στα παιδιά της επαρχίας και αν περισσέψει κάτι θα πρότεινα να το κρατήσουμε για το κόστος του φόρουμ. Αν κάποιος έχει άλλη ιδέα με ενημερώνει.

Η προκαταβολή που έβαλα ανέρχεται στα €1000 και παρακάτω θα δείτε το αποδεικτικό κατάθεσης.
Δυστυχώς λόγω διακοπών τα ρούχα θα είναι έτοιμα την εβδομάδα μετά των 15Αύγουστο.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή οτιδήποτε άλλο χρειαστείτε είμαι στην διάθεση σας.
Τα ρούχα είναι έτοιμα και ταξιδεύουν προς Αθήνα οπότε Δευτέρα ή Τρίτη θα τα έχω σπίτι μου.
Παρακάτω θα βρείτε το αποδεικτικό κατάθεσης του υπολοιπόμενο ποσού.

1630137078361.png
 
Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα σιγά σιγά στοιχεία αποστολής οι εκτός Αθηνών σας παρακαλώ. Αν μπορεί να γίνει μια αποστολή για παραπάνω από ένα άτομο θα βόλευε όλους οποτε δείτε το οι κοντοχωριανοί. Στοιχεία που χρειάζομαι:

Όνομα και επώνυμο,
Διεύθυνση με αριθμό,
ΤΚ και κινητό τηλέφωνο.
Βασίλη με τι θα στείλεις?
Απλό δέμα ΕΛΤΑ Η κάποια κούριερ?
 
Back
Top