Παραγγελία - Αναμνηστικά ρούχα HL

Καλημέρα σε όλους. Μίλησα με ΕΛΤΑ και δυστυχώς χρέωση παραλήπτη δεν γίνεται οπότε θα πρέπει να βάλουμε αντικαταβολή και να προσθέσουμε το κόστος των μεταφορικών. Αυτό όμως θα δημιουργήσει πρόβλημα γιατί θα πρέπει για κάθε δέμα να λάβουμε ξεχωριστή ειδοποίηση για την επιστροφή των χρημάτων και επειδή είναι 40 δέματα καταλαβαίνετε ότι θα γίνει χαμός. Το πιο εύκολο λοιπόν είναι να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά και τα βάζετε σε όποια τράπεζα θέλετε. Θα ενημερώσω με νέο μήνυμα για την διαδικασία. Αν κάποιος έχει άλλη ιδέα, την λέει!
 
Καλημέρα σε όλους. Μίλησα με ΕΛΤΑ και δυστυχώς χρέωση παραλήπτη δεν γίνεται οπότε θα πρέπει να βάλουμε αντικαταβολή και να προσθέσουμε το κόστος των μεταφορικών. Αυτό όμως θα δημιουργήσει πρόβλημα γιατί θα πρέπει για κάθε δέμα να λάβουμε ξεχωριστή ειδοποίηση για την επιστροφή των χρημάτων και επειδή είναι 40 δέματα καταλαβαίνετε ότι θα γίνει χαμός. Το πιο εύκολο λοιπόν είναι να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά και τα βάζετε σε όποια τράπεζα θέλετε. Θα ενημερώσω με νέο μήνυμα για την διαδικασία. Αν κάποιος έχει άλλη ιδέα, την λέει!
Ναι Βασιλη μια χαρα!Σε ευχαριστουμε πολυ
 
Καλημέρα σε όλους. Μίλησα με ΕΛΤΑ και δυστυχώς χρέωση παραλήπτη δεν γίνεται οπότε θα πρέπει να βάλουμε αντικαταβολή και να προσθέσουμε το κόστος των μεταφορικών. Αυτό όμως θα δημιουργήσει πρόβλημα γιατί θα πρέπει για κάθε δέμα να λάβουμε ξεχωριστή ειδοποίηση για την επιστροφή των χρημάτων και επειδή είναι 40 δέματα καταλαβαίνετε ότι θα γίνει χαμός. Το πιο εύκολο λοιπόν είναι να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά και τα βάζετε σε όποια τράπεζα θέλετε. Θα ενημερώσω με νέο μήνυμα για την διαδικασία. Αν κάποιος έχει άλλη ιδέα, την λέει!
Προχώρα το όπως σε βολεύει ...
 
Καλημέρα σε όλους. Μίλησα με ΕΛΤΑ και δυστυχώς χρέωση παραλήπτη δεν γίνεται οπότε θα πρέπει να βάλουμε αντικαταβολή και να προσθέσουμε το κόστος των μεταφορικών. Αυτό όμως θα δημιουργήσει πρόβλημα γιατί θα πρέπει για κάθε δέμα να λάβουμε ξεχωριστή ειδοποίηση για την επιστροφή των χρημάτων και επειδή είναι 40 δέματα καταλαβαίνετε ότι θα γίνει χαμός. Το πιο εύκολο λοιπόν είναι να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά και τα βάζετε σε όποια τράπεζα θέλετε. Θα ενημερώσω με νέο μήνυμα για την διαδικασία. Αν κάποιος έχει άλλη ιδέα, την λέει!
OK ! Ενημέρωσε για μεταφορικά να σου τα καταθέσουμε
 
Δεν κανονίζετε εσείς οι Αθηναίοι να βρεθείτε από κοντά να πιείτε ένα κρασί και να πάρετε και τα ρούχα; Γιατί αν περιμένετε ένας ένας να βρεθείτε με τον αδερφό μου ζήτω που καήκαμε!
Καλή ιδέα, μια και άλλαξα και πρόγραμμα θα είμαι Αθήνα
- 12 - 14 Σεπτ
- 26 - 28 Σεπτ
- μετά τις 20 Οκτ
Θα είναι μιά καλή ευκαιρία να γνωρισω και μερικά παιδιά, αν βολεύουν αυτές οι ημερομηνίες για κρασάκι.
 
Καλησπέρα παλικάρια. Λοιπόν χθες και σήμερα έκανα 2 δοκιμαστικές αποστολές για να δω το κόστος. θα τα στείλω όλα με τα ΕΛΤΑ σαν δέμα που μας δίνει και κωδικό αναζήτησης. το κόστος υπολογίζω να πάει 3-5 ευρώ αναλόγως τους βάρους. Καθώς τα στέλνω θα ενημερώνω με πμ ώστε να καταθέτετε το σχετικό κόστος σε όποιον λογαριασμό σας. Βολεύει. Θα ήθελα να σας παρακαλέσω οι καταθέσεις εφόσον γίνονται από διαφορετική τράπεζα να γίνονται με κόστος μεταφοράς δικό σας για ευνόητους λόγους.

Οι λογαριασμοί τους υπενθυμίζω είναι:

Τράπεζα Πειραιώς
Αρ. Λογ. : 5141-058234-703
ΙΒΑΝ: GR8301721410005141058234703
Δικαιούχος: Μπαρμπαρής Βασίλης

Τράπεζα Alpha Bank
ΙΒΑΝ: GR7801401490149002340009995
Δικαιούχος: Μπαρμπαρής Εμμανουηλ

Paypal: https://www.paypal.me/vasilisbarbaris

Σας παρακαλώ να γράφετε στην αιτιολογία το username σας για να σας "ξεχρεώνω".

Ευχαριστώ πολύ και καλοφόρετα παιδιά.
 
Last edited:
Back
Top