Παλιά φυσίγγια

Ο αποκεντρωτηρας ο κοκκινος δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με αυτους που κυκλοφορουν στο εμποριο σημερα...
Ξερετε αν εχει "ποδαρακια" στα πτερυγια του;
Έναν σταυρό είχε θυμάμαι, όχι ακριβώς ποδαράκια
 
Ο αποκεντρωτηρας ο κοκκινος δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με αυτους που κυκλοφορουν στο εμποριο σημερα...
Ξερετε αν εχει "ποδαρακια" στα πτερυγια του;


Στρατο και οι '' τωρινοι'' με τα ''αυτακια'' στο κατω μερος ....δουλευουν πολυ καλα φιλε!!! ;)
 
Ετσι πρεπει να ναι Βασιλη... Και απο την πανω πλευρα βλεπω οτι ειναι σχεδον επιπεδος ενω οι μεταγενεστεροι ειναι κοιλοι.

Μην ''υποτιμας'' την λακουβα που εχουν οι τωρινοι στο επανω μερος... Παιρνουν 8γραμμαρια σκαγια...
απο πανω βαζεις τζαμακι και ρελιαζεις...και εχεις και ωραιο ''κεντρο'' Στρατο .!!!;)
 
Μην ''υποτιμας'' την λακουβα που εχουν οι τωρινοι στο επανω μερος... Παιρνουν 8γραμμαρια σκαγια...
απο πανω βαζεις τζαμακι και ρελιαζεις...και εχεις και ωραιο ''κεντρο'' Στρατο .!!!;)
Ωραιο φυσιγγι αλλα λιγο μπελας για να το φτιαξεις.....προσωπικα προτιμω να κλεισω λιγο το τσοκ...
 
Ο αποκεντρωτηρας ο κοκκινος δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με αυτους που κυκλοφορουν στο εμποριο σημερα...
Ξερετε αν εχει "ποδαρακια" στα πτερυγια του;
Έναν σταυρό είχε θυμάμαι, όχι ακριβώς ποδαράκια
Έχει σφάξει κάνεις κανένα από αυτά?
MAX-D DIASPORAS
1,50 Χ 34 γρ. Νο.9 (Πυρίτιδα δεν ξέρω, στρογγυλοί δίσκοι πράσινοι, τότε είχα υποθέσει D20 S ή 206 S ....)
DSC00173.JPG

D&D (DOUBLE) DIASPORAS
1,65 Χ 34 γρ. Νο. 9+8 ... Πυρίτιδα γκρι στρογγυλοί δίσκοι, νομίζω ότι στις διαφημίσεις έλεγε REX ??????????
DSC00183.JPG
 
MAX-D DIASPORAS
1,50 Χ 34 γρ. Νο.9 (Πυρίτιδα δεν ξέρω, στρογγυλοί δίσκοι πράσινοι, τότε είχα υποθέσει D20 S ή 206 S ....)
View attachment 14535

D&D (DOUBLE) DIASPORAS
1,65 Χ 34 γρ. Νο. 9+8 ... Πυρίτιδα γκρι στρογγυλοί δίσκοι, νομίζω ότι στις διαφημίσεις έλεγε REX ??????????
View attachment 14536
Στο MAX D DIASPORAS αν ειναι d20 ειναι λιγη η πυριτιδα... Ισως να ειναι 206s...
Ευχαριστουμε Στελιο!!!
 
Το STOKAS διασπορας ΜΑΧ D που εχω....δεν ειναι με μισοταπα οπως βλεπω στην ποιο πανω φωτο.
Εχει βυσμα με ποτηρι...το ιδιο αμορτισερ με την μισοταπα στο 1,45χ33 Ν9 με CX2000 η δε πυριτιδα
χωρις να ειμαι σιγουρος την βλεπω για GM3 πρασινο λαδι σε λεπτους κοκκους. :)
ΥΓ. Κανονικος κοκκινος αποκεντρωτηρας αναποδα.;)
 
Back
Top