Παλιά φυσίγγια


Αριστερά το μούφα ιμπεριαλ που όταν ξεκίνησα να μαζεύω το πληρώσα 50 ευρώ το κουτί για καναδεζικο
το εχω το ιμπεριαλ που λες μουφα , το εχω ακριβος το ιδιο δε κοκκινο μαγνουμε 3 ιντσον 9 κουτια , και γιατι ειναι μουφα , αφου γραφει IMPERIAL USA , για δοσε καμια πληροφορια
 
το εχω το ιμπεριαλ που λες μουφα , το εχω ακριβος το ιδιο δε κοκκινο μαγνουμε 3 ιντσον 9 κουτια , και γιατι ειναι μουφα , αφου γραφει IMPERIAL USA , για δοσε καμια πληροφορια
Με του Καναδά τα γνήσια δεν έχει καμία σχέση.
Έχει φιοκι κάλυκα συγκεντρωτιρας Γενικά φιοκι πυρίτιδα δεν ξέρω
 
ο καλυκας γραφει στο κοκκινο ιμπεριαλ usa , Η ΠΥΡΙΤΗΔΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΙΠΟΣΗ ΟΤΙ ΜΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΚΝΑ o συγκερωτηρας
B&P

Z2M-15



μια ζει με αυτον , δεν ξερω τι να πω να ειναι μαιμου ιμπεριαλ , μολης σταματησαν τα καναδεζηκα , να το εφτιαχναν στην ιταλια , δεν γνωρηζω , δεν ειναι ομως και ασχημα σαν φυσιγγια τα κοκκινα , μαγνουμ εχω παρει φασες σε μεγαλες αποστασης , τα μπλε τα απλα που εχω δυο κουτια , ακομα δεν τα δοκημασα
 
ο καλυκας γραφει στο κοκκινο ιμπεριαλ usa , Η ΠΥΡΙΤΗΔΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΙΠΟΣΗ ΟΤΙ ΜΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΚΝΑ o συγκερωτηρας
B&P

Z2M-15



μια ζει με αυτον , δεν ξερω τι να πω να ειναι μαιμου ιμπεριαλ , μολης σταματησαν τα καναδεζηκα , να το εφτιαχναν στην ιταλια , δεν γνωρηζω , δεν ειναι ομως και ασχημα σαν φυσιγγια τα κοκκινα , μαγνουμ εχω παρει φασες σε μεγαλες αποστασης , τα μπλε τα απλα που εχω δυο κουτια , ακομα δεν τα δοκημασα
Να σε βοηθήσω λίγο τα λαμπρό αφον με του ναυπλιωτη δεν έχουν καμία σχέση απλά έχουν το ίδιο όνομα
 
Να σε βοηθήσω λίγο τα λαμπρό αφον με του ναυπλιωτη δεν έχουν καμία σχέση απλά έχουν το ίδιο όνομα
συμφωνω , ευτηχος που εχω αρκετα λαμπρο των Αφων , με σκαγια λαυριου πολλων τυπων , καφε , μπλε , μπιτουρμπο , κοκκινα , ντεμι μαγνουμ ,τα μαυρα , κρυμα ειχα και πρασινα , και δεν αφησα ουτε ενα κουτι τα ερηξα ολα στης τσιχλες , απο αυτα θα αφησω απο δυο κουτια απο καθε τυπο, τα υποληπα τα ρηχνω σιγα σιγα σε εκλεκτα θυραματα , φασα , λαγο , περδηκα , με αριστες επηδοσης παρ ολου τα χρονακια τους , αλλα τα εχω διατηρημενα σε καλο μερος και μεσα σε ξυληνα ντουλαπια χωρης υγρασια και ηλιο, που σε καθε επυτηχημενη ντουφεκια μου θυμηζει , τα παλια , και ολα τα αγαπημενα πρωσοπα κυνηγοι και αυτοι θειοι , πατερα , και φιλοι του , που δεν ειναι στην ζωη πια , που τα ειχαν σαν θρυλος και ειδηκα τα μπλε , και τα καφε , καθος και τα πρασινα για τα ποιο μικρα θυραματα , που ηταν μαλακα φυσιγγια για δυκανα , που ολοι η παρεα ειχε μονο δυκανα ,τα μπιτουρμπο και τα μαυρα τα ντεμι κυκλοφορησαν αργοτερα ,
 
Last edited by a moderator:
συμφωνω , ευτηχος που εχω αρκετα λαμπρο των Αφων , με σκαγια λαυριου πολλων τυπων , καφε , μπλε , μπιτουρμπο , κοκκινα , ντεμι μαγνουμ ,τα μαυρα , κρυμα ειχα και πρασινα , και δεν αφησα ουτε ενα κουτι τα ερηξα ολα στης τσιχλες , απο αυτα θα αφησω απο δυο κουτια απο καθε τυπο, τα υποληπα τα ρηχνω σιγα σιγα σε εκλεκτα θυραματα , φασα , λαγο , περδηκα , με αριστες επηδοσης παρ ολου τα χρονακια τους , αλλα τα εχω διατηρημενα σε καλο μερος και μεσα σε ξυληνα ντουλαπια χωρης υγρασια και ηλιο
Ωραιος κυρ Νικόλα!! .shake hands.
 
Back
Top