Παλιά φυσίγγια

Να το σφάξω η όχι μου το έδωσε ένας φίλος είχε ένα και μοναχικό..think.
 

Attachments

  • IMG_20191116_101352.jpg
    IMG_20191116_101352.jpg
    151,6 KB · Προβολές: 40
  • IMG_20191116_101533.jpg
    IMG_20191116_101533.jpg
    110,4 KB · Προβολές: 44
  • IMG_20191116_101643.jpg
    IMG_20191116_101643.jpg
    138,9 KB · Προβολές: 38
  • IMG_20191116_101501.jpg
    IMG_20191116_101501.jpg
    145,1 KB · Προβολές: 40
  • IMG_20191116_101518.jpg
    IMG_20191116_101518.jpg
    109,2 KB · Προβολές: 32
Κενο κουτι με μια ομορφη κλασσικη κυνηγετικη παρασταση(μας λειπει το περιεχομενο χαχα..)..

20191116_141217.jpg


20191116_141251.jpg

Τα κουτια τα ειχε αγορασει αλλη Βολιωτικη φιρμα μολις εκλεισε το καταστημα κ ειχε καλυψει το ονοματεπωνυμο..Ηρακλης Ξιωνης....
20191116_140953.jpg
 
Last edited:
Χαρτινα με 6,45 καψουλι ιδιογομωση και δυο πλαστικα ,Τα χαριζω σε οποιον τα θελει απο την ομαδα
Νίκο αν δεν τα πρόλαβε ο Τάσος.... εδώ είμαι!!:)
Χαρη,χαρισμα σου.. .sarcastic.
Παιδιά εδώ είμαι κι εγώ εεε.....bye.
Αν περισεύει και για μ'ένα κανένα απομεινάρι......yelling..yelling..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 



Δοκιμή του χαρτινου ιδεαλ πυρίτιδα 6αρι 33γρ με maxus 66 πόντους Κ 2 τσοκ στα 25 μέτρα έχω Κ βίντεο Αλλά δεν ξέρω να το ανεβάσω.
Όχι ρε φίλε σε καραμπίνα και πλαστική αυτό το φυσίγγι! Σκοτώνει όλη την φωτογραφία αλλά και την παράδοση! Βάλτο σε ένα πλάγιο και χαλάλι του!
Συγνώμη για το καυστικό σχόλιο και να μην παρεξηγιθώ.
 
Παιδιά εδώ είμαι κι εγώ εεε.....bye.
Αν περισεύει και για μ'ένα κανένα απομεινάρι......yelling..yelling..sarcastic..sarcastic..sarcastic.

Στο ψαρεμα σημερα εβγαλα κεφαλοπουλα κ στην στερια.. λαβρακι...αναμενω dorkas export..;)
Βλεπεις οταν τα ειχα τα εριχνα..
Αλλα δεν θυματε να μου πει αν ηταν τα παλια λαχανι η τα ημιδιαφανα τα πρωτα..αν κ απο την χρονια που μου ειπε οτι τα πηρε καταλαβα οτι προκειται για τα λαχανι..
Όχι ρε φίλε σε καραμπίνα και πλαστική αυτό το φυσίγγι! Σκοτώνει όλη την φωτογραφία αλλά και την παράδοση! Βάλτο σε ένα πλάγιο και χαλάλι του!
Συγνώμη για το καυστικό σχόλιο και να μην παρεξηγιθώ.
Ολοσωστος ο Νικηφορος..
Το ενα δεν συμβαδιζει καθολου με το αλλο κ χαλαει ολη την εικονα..
Κ εγω μην παρεξηγηθω..προσωπικη γνωμη...
Αλλα αν δεν εχει πλαγιοκαννο τοτε με τι να τα εριχνε...sarcastic.
 
Όχι ρε φίλε σε καραμπίνα και πλαστική αυτό το φυσίγγι! Σκοτώνει όλη την φωτογραφία αλλά και την παράδοση! Βάλτο σε ένα πλάγιο και χαλάλι του!
Συγνώμη για το καυστικό σχόλιο και να μην παρεξηγιθώ.
Στο ψαρεμα σημερα εβγαλα κεφαλοπουλα κ στην στερια.. λαβρακι...αναμενω dorkas export..;)
Βλεπεις οταν τα ειχα τα εριχνα..
Αλλα δεν θυματε να μου πει αν ηταν τα παλια λαχανι η τα ημιδιαφανα τα πρωτα..αν κ απο την χρονια που μου ειπε οτι τα πηρε καταλαβα οτι προκειται για τα λαχανι..

Ολοσωστος ο Νικηφορος..
Το ενα δεν συμβαδιζει καθολου με το αλλο κ χαλαει ολη την εικονα..
Κ εγω μην παρεξηγηθω..προσωπικη γνωμη...
Αλλα αν δεν εχει πλαγιοκαννο τοτε με τι να τα εριχνε...sarcastic.
Ρε παιδιά που είναι ένα πλάγιοκαννο με κοκόρια κιόλας.. Που θα μου πάει θα αποκτήσω Κ εγώ.. Με έτρωγε να ρίξω χάρτινα μην τα φάει όλα Η βιτρίνα.hunter.
 
Καλημέρα κύριοι ένα εντυπωσιακό φυσίγγι το καλύτερο magnum που έχω ρίξει εγώ όπως με ενημέρωσε ο φίλος μου και μέλος Κωνσταντίνος(konstantinos)ανήκει στο παρελθόν.Remington nitro magnum 3" 1&5/8 oz ή 46 gr. N.4uploaded photo
Δεν υπάρχει λαγας από τον Έβρο μέχρι τη Ρόδο που να μην έχει ρίξει εστο και ένα από αυτά... φυσιγγι θρύλος μετά τα κορυφαία μπλε καναδέζικα..... φωτιά
 
Και εδω που το μεγαλυτερο θηραμα ειναι ο λαγος ηταν κ ειναι(υπαρχει λιγο στοκ ακομα στα μαγαζια..) θα ελεγα οτι ειναι η νουμερο ενα επιλογη για οσους εχουν οπλα με θαλαμες 3" σε νουμερα 4 και 2..
Εμενα δεν μου εκατσαν και τα χαρισα σε φιλο λαγοκυνηγο
 
Καλημέρα κύριοι ένα εντυπωσιακό φυσίγγι το καλύτερο magnum που έχω ρίξει εγώ όπως με ενημέρωσε ο φίλος μου και μέλος Κωνσταντίνος(konstantinos)ανήκει στο παρελθόν.Remington nitro magnum 3" 1&5/8 oz ή 46 gr. N.4uploaded photo
Το φάγανε τα ατσάλινα φίλε, ήταν ένα για όλα υδρόβια,φασιανο, αγριογαλλο. Μπορώ να πω το ποιο προσεγμένο φυσιγγι της εταιρείας, αδιαβροχοποιημενο κλείσιμο και καψυλι, buffer.
 
Δεν υπάρχει λαγας από τον Έβρο μέχρι τη Ρόδο που να μην έχει ρίξει εστο και ένα από αυτά... φυσιγγι θρύλος μετά τα κορυφαία μπλε καναδέζικα..... φωτιά
Φίλε george k ποια φυσίγγια εννοείς μπλε Καναδέζικα;
 
Back
Top