Παλιά φυσίγγια

ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ SZ GRADE No4
Σκαγια=32(192 Σκαγια)
Σκαγια στο γραμαριο=1.071(6)
Πυριτιδα=-----
Βυσμα=ΘΩΔΗ 19?
Καψουλι=CX2000
Καλυκας=CHEDDITE T3
Υψος καλυκα=57,70(Μετρησα 3)
Διαμετρος σκαγιου=31,20(10 σκαγια στη σειρα)
Τιμη=900δρχ αν ενθυμουμαι καλα.
Την πυριτιδα για ευνοητους λογους δεν αναφερω δοσολογια...

ΥΓ.Θα τα ριξω στα τρυγονια σημερα.very funny.

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG
 
Last edited by a moderator:
ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ SZ GRADE No4
Σκαγια=32(192 Σκαγια)
Σκαγια στο γραμαριο=1.071(6)
Πυριτιδα=-----
Βυσμα=ΘΩΔΗ 19?
Καψουλι=CX2000
Καλυκας=CHEDDITE T3
Υψος καλυκα=57,70(Μετρησα 3)
Διαμετρος σκαγιου=31,20(10 σκαγια στη σειρα)
Τιμη=900δρχ αν ενθυμουμαι καλα.
Την πυριτιδα για ευνοητους λογους δεν αναφερω δοσολογια...

ΥΓ.Θα τα ριξω στα τρυγονια σημερα.very funny.

View attachment 3211View attachment 3212View attachment 3213View attachment 3214View attachment 3215
Ελα λέγε.....Μην κάνεις μισές δουλειές..... .sarcastic.
Τη πάει να πει δν αναφέρεις δοσολογία πυρίτιδας για ευνόειτους λόγους....
Γράψε....Κύριοι η πυρίτιδα είναι στο 1,90.my man.
Φοβάσαι μην υποθούν κακές συζητήσεις κατά της εταιρείας και πέσουν έξω οι πωλήσεις....;; .sarcastic..sarcastic..yelling.
 
ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ SZ GRADE No4
Σκαγια=32(192 Σκαγια)
Σκαγια στο γραμαριο=1.071(6)
Πυριτιδα=-----
Βυσμα=ΘΩΔΗ 19?
Καψουλι=CX2000
Καλυκας=CHEDDITE T3
Υψος καλυκα=57,70(Μετρησα 3)
Διαμετρος σκαγιου=31,20(10 σκαγια στη σειρα)
Τιμη=900δρχ αν ενθυμουμαι καλα.
Την πυριτιδα για ευνοητους λογους δεν αναφερω δοσολογια...

ΥΓ.Θα τα ριξω στα τρυγονια σημερα.very funny.

View attachment 3211View attachment 3212View attachment 3213View attachment 3214View attachment 3215
Φόρα ένα προστατευτικό μεσελάκι για την οδοντοστοιχία καλού κακού.. .micle. Από την στιγμή που δεν κυκλοφορούν πλέον και ο κατασκευαστής είναι συγχωρεμένος δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Για ιστορικούς λόγους γίνεται η αναφορά. Τώρα αν κάποιος θέλει να κάνει βαρελότα βρίσκει συνταγές δεν περιμένει από εμάς..cofee.
 
Φόρα ένα προστατευτικό μεσελάκι για την οδοντοστοιχία καλού κακού.. .micle. Από την στιγμή που δεν κυκλοφορούν πλέον και ο κατασκευαστής είναι συγχωρεμένος δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Για ιστορικούς λόγους γίνεται η αναφορά. Τώρα αν κάποιος θέλει να κάνει βαρελότα βρίσκει συνταγές δεν περιμένει από εμάς..cofee.
Αν θες να φτιάξεις βαρελότα....ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ....
Έχω SetUp προπολεμικό του Κων/νου Κανάρη..... .very funny. .sarcastic. .sarcastic.
 
Ελα λέγε.....Μην κάνεις μισές δουλειές..... .sarcastic.
Τη πάει να πει δν αναφέρεις δοσολογία πυρίτιδας για ευνόειτους λόγους....
Γράψε....Κύριοι η πυρίτιδα είναι στο 1,90.my man.
Φοβάσαι μην υποθούν κακές συζητήσεις κατά της εταιρείας και πέσουν έξω οι πωλήσεις....;; .sarcastic..sarcastic..yelling.
Φόρα ένα προστατευτικό μεσελάκι για την οδοντοστοιχία καλού κακού.. .micle. Από την στιγμή που δεν κυκλοφορούν πλέον και ο κατασκευαστής είναι συγχωρεμένος δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Για ιστορικούς λόγους γίνεται η αναφορά. Τώρα αν κάποιος θέλει να κάνει βαρελότα βρίσκει συνταγές δεν περιμένει από εμάς..cofee.

Λογο παλαιοτητας πιο πολυ δεν εγραψα,ειναι μερικα μυαλα παραξενα...
και τωρα κυριε Kωστακι(mod) πως κανουμε edit να ανεβασω και την φωτο με την δοσολογια?
Να στη στειλω και να τη βαλεις στο post με τις αλλες?
Καλα για τα υπολοιπα μου βγαλατε των καφε απ τις μυτες.very funny..very funny..very funny.
 
ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ SZ GRADE No4
Σκαγια=32(192 Σκαγια)
Σκαγια στο γραμαριο=1.071(6)
Πυριτιδα=-----
Βυσμα=ΘΩΔΗ 19?
Καψουλι=CX2000
Καλυκας=CHEDDITE T3
Υψος καλυκα=57,70(Μετρησα 3)
Διαμετρος σκαγιου=31,20(10 σκαγια στη σειρα)
Τιμη=900δρχ αν ενθυμουμαι καλα.
Την πυριτιδα για ευνοητους λογους δεν αναφερω δοσολογια...

ΥΓ.Θα τα ριξω στα τρυγονια σημερα.very funny.

View attachment 3211View attachment 3212View attachment 3213View attachment 3214View attachment 3215
Κανα δυο του Ζαγοραιου πλαστικα διαφανα που ειχα βρει εγραφαν και στον καλυκα το ονομα του
 
Δεν είναι παλιό αλλά πρώτη φορά το βλέπω? Είχαμε πάει σήμερα για να ρυθμίσουν τα φιλαράκια τα ραβδωτα και το βρήκα πεσμένο. Fiocchi crazy quail (το τρελό ορτυκι) υπάρχουν μηχανές για δισκάκια με την ονομασία αυτή αλλά το φυσιγγι αυτό δεν το δα ποτέ?
https://m.facebook.com/CrazyQuail/p...hells-shooting-crazy-quail-b/874559462660327/




image url

Είχα σκοπό να το σφαξω,διαφανές βέβαια φαίνονται τα υλικά, συλεκτικα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο και αν κρίνω από τις φώτο στο λινκ παραπάνω γιατί δεν έχω Facebook μάλλον δημιουργήθηκε για κάποιο event οπότε δεν νομίζω να είναι στην παραγωγή ποια?
 
Back
Top