Παλιά φυσίγγια

Σήμερα πρόσθεσα στη συλλογή μου αυτά τα φυσίγγια.....
Αυτά τα ΒΩΣΣΟΣ ακουστά τα είχα.....αλλά ποτέ δν τα είδα εδώ σε κανένα ράφι.....





Δεν εχεις αφησει 6αρι για 6αρι...yelling.
Τα ειχα ριξει παλια σε τσιχλοπερπατητο..Kαλα φυσιγγια..με G3000 τα γεμιζε..
 
Δεν εχεις αφησει 6αρι για 6αρι...yelling.
Τα ειχα ριξει παλια σε τσιχλοπερπατητο..Kαλα φυσιγγια..με G3000 τα γεμιζε..
Εεεμμ...Τι να κάνω;
Ήταν το τυχαιρό μας τελικά να μας πέφτουν τα 6άρια...... .my man. .sarcastic.
Όσο για τη G3000 το διαπίστωσα......Τη βρείκα παρέα με giovani και όχι φορτωμένο....
 
Δεν εχεις αφησει 6αρι για 6αρι...yelling.
Τα ειχα ριξει παλια σε τσιχλοπερπατητο..Kαλα φυσιγγια..με G3000 τα γεμιζε..
παλαιοτερα τα γεμιζε με σοκολ εκει να δεις! θανατος ειμαστε φιλοι με τον βωσσο και μου τα λεει
 
Εεεμμ...Τι να κάνω;
Ήταν το τυχαιρό μας τελικά να μας πέφτουν τα 6άρια...... .my man. .sarcastic.
Όσο για τη G3000 το διαπίστωσα......Τη βρείκα παρέα με giovani και όχι φορτωμένο....
Αυτή η g3000 στα 33 γρ γράφει πραγματικα ανεξαρτιτος κατασκεβαστη
 
Βάζω αυτή φωτό που σίγουρα έχει ξανά ανέβει επανειλημμένα από άλλα μέλοι του forum αλλά επιδή κατατάσετε στα "Παλιά φυσίγγια" το αναρτώ.....
Αλλού όμως θέλω να καταλήξω...


td bank atm machine near me

Προχθές λέγαμε για τις πληροφορίες των φυσιγγίων που δν αναγράφονται επάνω στα κουτιά....Βρείκα το κουτί τυχαία και είπα να το ανοίξω να τα θαυμάσω....Όταν όμως το άνοιξα είδα το καρτελάκι επάνω κ έτσι θυμήθεικα την κουβέντα μας.
 
Last edited:
Βάζω αυτή φωτό που σίγουρα έχει ξανά ανέβει επανειλημμένα από άλλα μέλοι του forum αλλά επιδή κατατάσετε στα "Παλιά φυσίγγια" το αναρτώ.....
Αλλού όμως θέλω να καταλήξω...


td bank atm machine near me

Προχθές λέγαμε για τις πληροφορίες των φυσιγγίων που δν αναγράφονται επάνω στα κουτιά....Βρείκα το κουτί κ όταν το άνοιξα είδα το καρτελάκι επάνω κ έτσι θυμήθεικα την κουβέντα μας.
Ωραιο και επαγγελματικο! Αφου ουτως ή αλλως μετρανε ταχυτητες, πιεσεις κλπ. δεν ειναι και ιδιαιτερος κοπος να τα δημοσιοποιουν....
 
Η ΠΥΡΚΑΛ εβαζε και στα καψουλια της τα 6,45 χαρτακι που εγραφε σε περιπτωση μη αναφλεξης να παρουμε τηλ την εταιρια δεν το εχω προχειρο μολις μπορεσω θα το βαλω φωτο
 
Back
Top