Παλιά φυσίγγια

Κωνσταντινε τετοια πρεπει να φερεις απο τα ξενα...!!!
Με τετοια πρεπει να κυνηγας εσυ!!!!;):)


Δεν υπάρχουν πια αυτά Γιώργο ακόμα και οι αμερικανικές σε ευρωπαϊκούς κάλυκες πρέπει να γεμίζουν τώρα για μείωση του κόστους, όπως ας πούμε τα οικονομικά federal top gun ,θα τα βγάλω φωτογραφία μια μέρα να τα ποστάρω.
 
Δεν υπάρχουν πια αυτά Γιώργο ακόμα και οι αμερικανικές σε ευρωπαϊκούς κάλυκες πρέπει να γεμίζουν τώρα για μείωση του κόστους, όπως ας πούμε τα οικονομικά federal top gun ,θα τα βγάλω φωτογραφία μια μέρα να τα ποστάρω.
:(:(:(
 
Κοιταξτε ενα φυσιγγι που ηρθε στα χερια μου.
Και ειναι και διαφανες... Τι εχει κανει αυτος ο ανθρωπος;;;
Δεν ξερω εαν φαινεται καλα αλλα ακριβως πανω απο τη μπαρουτι μαλλινη και απο πανω , πριν τα σκαγια , το οbturator....what....


 
Κοιταξτε ενα φυσιγγι που ηρθε στα χερια μου.
Και ειναι και διαφανες... Τι εχει κανει αυτος ο ανθρωπος;;;
Δεν ξερω εαν φαινεται καλα αλλα ακριβως πανω απο τη μπαρουτι μαλλινη και απο πανω , πριν τα σκαγια , το οbturator....what....


Ιδιογώμοση;
 
Κοιταξτε ενα φυσιγγι που ηρθε στα χερια μου.
Και ειναι και διαφανες... Τι εχει κανει αυτος ο ανθρωπος;;;
Δεν ξερω εαν φαινεται καλα αλλα ακριβως πανω απο τη μπαρουτι μαλλινη και απο πανω , πριν τα σκαγια , το οbturator....what....


Θυμαστε αυτο το φυσιγγι που σας ελεγα;;;
Ξερετε ποιος το εχει γεμισει εμαθα;;;
Ο Χελμης.....what.. Τι να πω , δε ξερω...
 
Καθολου δυσκολο Γιωργο,Ηταν μαστορας κ με αδυναμια στην μαλλινη..
Πολυ θα ηθελα να εριχνα τα φυσιγγια του..
Τασο δε διαφωνω καθολου για το συγκεκριμενο ανθρωπο οτι εχει μια τεραστια ιστορια και ιδιογομωτικη φημη!!!
Απλα ,σε μενα , με τις λιγες ιδιογομωτικες γνωσεις, που εχω μου φανηκε λιγο περιεργο.
 
Μαστορας ο χελμης 32γρ ρελιαστο σε κοντρα δοση με μαλινο το οπιο εκανε θραυση στον εβρο,και γενικος στην ελλαδα ειχε πολους θιασοτες επονημους και μη
Γιάννη αναφέρεσαι συγκεκριμένα στο φυσιγγι που έβαλε ο Γιώργος με το obturator από πάνω;
Γιατί αν ήταν έτσι δεν γέμιζε με μια μεσοταπη χωρίς ποτήρι;
 
Παντα γεμηζε παραδοσιακα υληκα και κλησιματα,γιαυτο εβαζε ταπα αντι μισοταπα.τωρα δεν βλεπο πιος ο λογος που εβαζε το οπτουρεητορ απο πανο.εχει βεβεα λογηκη την παραμορφοση σκαγγιων,αλα απο την μεση και κατω θα γηνοταν ενας χαμος.με d20 γεμηζε τελευτεα Γιαννο καλα θημασε και σε πολη τσημπημενη δοση αποτη σκουσα
 
Back
Top