Παλιά φυσίγγια

Η ideal φαινεται σφραγισμενη, και το δοχειο σε καλη κατασταση. Αν μπορεσεις να τη συνδυασεις με αντιστοιχης ηλικιας καλυκες-καψουλια (και ιδιας καταστασης εννοειται) θα την ευχαριστηθεις. Θυμαμαι ομως τον πατερα μου συχνα να λεει οτι την παρατησε, επειδη απο παρτιδα σε παρτιδα ηταν εντελως διαφορετικες, μια φωτια και λαυρα, μια χωμα σκετο.

Ειναι σε παρα πολλη καλη κατασταση Βηκτωρα....εχει στηθη και με παραδοσιακα αλλα και με συχρονα και παει μια χαρα......
Υποψην οι φωτο και η συσκευασια ειναι ενος φιλου.....
 
Ειναι σε παρα πολλη καλη κατασταση Βηκτωρα....εχει στηθη και με παραδοσιακα αλλα και με συχρονα και παει μια χαρα......
Υποψην οι φωτο και η συσκευασια ειναι ενος φιλου.....
ideal.... ακόμα μιλάει ο πατέρας μου γι αυτή όταν γέμιζε!!
 
Θα ηθελα να ευχαριστησω το φιλο, το Στελιο, απο τα Χανια, για τα πολυ ομορφα πραγματα που μου εστειλε!
Φιλε ευχομαι τα καλυτερα για σενα και να εισαι παντα γερος να κυνηγας για πολλα ακομη χρονια!!!
Ευχαριστω και παλι!!!
 
Θα ηθελα να ευχαριστησω το φιλο, το Στελιο, απο τα Χανια, για τα πολυ ομορφα πραγματα που μου εστειλε!
Φιλε ευχομαι τα καλυτερα για σενα και να εισαι παντα γερος να κυνηγας για πολλα ακομη χρονια!!!
Ευχαριστω και παλι!!!
Αν και δεν γνωρίζω τον Στελαρα προσωπικά (που θα πάει) είναι κύριος με κ κεφαλαίο και μεγάλος γνώστης.
 
Back
Top