Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Μπραβο ρε φιλε σε παραδεχομαι.
1000 μπραβο για τον κοπο σου τις δοκιμες σου κ τα φυσιγγια που ανακαλυψες. Συγχαρητηρια!!!

Απο εκει κ περα ομως νομιζω οτι θα επρεπε να ζυγισεις καλυτερα τα λογια σου απεναντι στον κυριο Νικο, ο οποιος εχει βοηθησει πολυ κοσμο στο φορουμ με τις δοκιμες του. Για να το πω απλα επρεπε να τον σεβαστεις.
Φιλικα μιλαω παντα κ ας προσπαθησουμε ολοι να ειμαστε μονιασμενοι.

Στελιο μην ''σκοτιζεσαι''.....και μην στεναχωριεσαι . Αποδειξεις ζητησα .....και ΟΧΙ δανεικα....Αλλα τι
κανουμε....δεν εχουμε ΟΛΟΙ την ιδια παιδεία....και αυτο φανηκε αμεσως.....
Δεν θα ''φτιαξω'' εγω τον κοσμο βρε φιλε!!!

ΥΓ. Εγω δεν στεναχωριεμαι.....μας διαβαζει κοσμος και βγαζει τα συμπερασματα του!!!
 
Στελιο μην ''σκοτιζεσαι''.....και μην στεναχωριεσαι . Αποδειξεις ζητησα .....και ΟΧΙ δανεικα....Αλλα τι
κανουμε....δεν εχουμε ΟΛΟΙ την ιδια παιδεία....και αυτο φανηκε αμεσως.....
Δεν θα ''φτιαξω'' εγω τον κοσμο βρε φιλε!!!

ΥΓ. Εγω δεν στεναχωριεμαι.....μας διαβαζει κοσμος και βγαζει τα συμπερασματα του!!!
Αυτο ξαναπεστο. Μας διαβάζει κοσμος
 
Στελιο μην ''σκοτιζεσαι''.....και μην στεναχωριεσαι . Αποδειξεις ζητησα .....και ΟΧΙ δανεικα....Αλλα τι
κανουμε....δεν εχουμε ΟΛΟΙ την ιδια παιδεία....και αυτο φανηκε αμεσως.....
Δεν θα ''φτιαξω'' εγω τον κοσμο βρε φιλε!!!

ΥΓ. Εγω δεν στεναχωριεμαι.....μας διαβαζει κοσμος και βγαζει τα συμπερασματα του!!!
Λοιπον νικολα η αληθεια ειναι καπου στην μεση. Πολλες φωρες εχεις ακηρωση και εμενα και στο προσοπο μου αλλα παιδια επηδη δεν βαζουμε αποδηξεις για τα σεταπ που λεμε κατα καιρους..η αποδηξεις για σενα ειναι το χαρτονι και ο ταχογραφος....για μενα και πολλους αλλους Παλεους ιδιογωμοτες ειναι τα τερεν οταν δηνουμε ενα σεταπ π.χ.εγω η ο αρις η μητσομπενελας η ο σκαι η αλλα παδια που εσει δεν τα προλαβες και δεν γραφουν πλεον . ειμαστε απο τα πρωτα παιδια που εγραψαν εδω μεσα με 20+χρονια ιδιογωμοσης στην πλατη του ο καθενας να ξερεις ειναι καρατσεκαρησμενα...και δεν γραφουμε αερολογιες...στα γραφω εντελος φιλικα χωρης καμια διαθεση αντηπαραθεσεις...,sorry για το of topic
 
Haig πινουν οι μεγαλοι σκυλαδες ,εγω σκυλας δεν ειμαι !!!!
Σάματι είσαι λίγο απότομος φίλε μου... και χωρίς καθόλου αίσθηση του χιούμορ..
Πάρε εσύ τις ωτασπίδες και άσε έμένα να τα πιώ και να ακούω Led zepellin k Βάσω Χατζή...Εσύ βολέψου με Μadonna.
.....Ρε τι πάθαμε στο ισιωμα...
 
Σάματι είσαι λίγο απότομος φίλε μου... και χωρίς καθόλου αίσθηση του χιούμορ..
Πάρε εσύ τις ωτασπίδες και άσε έμένα να τα πιώ και να ακούω Led zepellin k Βάσω Χατζή...Εσύ βολέψου με Μadonna.
.....Ρε τι πάθαμε στο ισιωμα...
εγω φιλε δεν εχω χιουμορ ?? εσυ πηρες στα σοβαρα αυτο που ειπα που εκανα πλακα , δεν με ξερεις καν που τα εβγαλες αυτα τα συμπερασματα!!! οσο για μαντονες και βασω χατζη την πρωτη την ξερω την δευτερη ουτε θελω να την ακουσω ουτε να την δω , για τις ωτοασπιδες εχεις να πεις κατι η μονο χιουμορ εχεις να κανεις ?
 
Μην το πας σε εμπόρους κ μάρκες γιατί κάποιον μου θυμίζεις, μιλάμε για όπλα κ οχι για ονόματα εμπόρων
Με το φανατισμο που βλεπω να διακατεχει καποιους απο το φορουμ για συγκεκριμενες μαρκες κ προιοντα νομιζω οτι καλα κανω κ διευκρινιζω το οτι δεν εχω καμια σχεση με εμπορους.
Φυσικα κ μιλαμε για οπλα αλλα απο τη στιγμη που λεω οτι για μενα το συγκεκριμενο δεν αξιζει κ ερχεσαι κ μου λες για κοντακια κ τσοκ ε τι να πω.
Αν θελεις μπορουμε να συζητησουμε ανοιχτα για τα σημερινα οπλα κ την ποιοτητα τους κ να πουμε τη γνωμη μας καθαρα να τη δουν κ τα υπολοιπα παιδια
του φορουμ.
Φιλικα παντα
 
Με το φανατισμο που βλεπω να διακατεχει καποιους απο το φορουμ για συγκεκριμενες μαρκες κ προιοντα νομιζω οτι καλα κανω κ διευκρινιζω το οτι δεν εχω καμια σχεση με εμπορους.
Φυσικα κ μιλαμε για οπλα αλλα απο τη στιγμη που λεω οτι για μενα το συγκεκριμενο δεν αξιζει κ ερχεσαι κ μου λες για κοντακια κ τσοκ ε τι να πω.
Αν θελεις μπορουμε να συζητησουμε ανοιχτα για τα σημερινα οπλα κ την ποιοτητα τους κ να πουμε τη γνωμη μας καθαρα να τη δουν κ τα υπολοιπα παιδια
του φορουμ.
Φιλικα παντα
Που τον ειδες το φανατησμο ...τελος παντον κυνηγα και με αεροβολο αφου εχεις βγαλει το συμπερασμα σου τι να κουβεντιαζουμε τσαμπα
 
Που τον ειδες το φανατησμο ...τελος παντον κυνηγα και με αεροβολο αφου εχεις βγαλει το συμπερασμα σου τι να κουβεντιαζουμε τσαμπα

Hλια στο λεω....ετσι για να το γνωριζεις. Οταν εσυ ειχες σφεντονα ....ο Στελιος κυνηγουσε με δικανα
και καραμπινες....
Εαν δεν συμφωνεις με τα λεγομενα του....δικαιωμα σου ειναι....αλλα ''προσεχε'' τι γραφεις...
Παντα φιλικα.... και γιατι γνωριζω τον Στελιο πριν γεννηθεις.....
 
Hλια στο λεω....ετσι για να το γνωριζεις. Οταν εσυ ειχες σφεντονα ....ο Στελιος κυνηγουσε με δικανα
και καραμπινες....
Εαν δεν συμφωνεις με τα λεγομενα του....δικαιωμα σου ειναι....αλλα ''προσεχε'' τι γραφεις...
Παντα φιλικα.... και γιατι γνωριζω τον Στελιο πριν γεννηθεις.....
Συγνωμη για να καταλαβω σε εχει βαλει το φορουμ αστυφηλακα να μου λες προσεχε τι γραφης....με ξερεις και απο χτες ...αν εχει προβλημα ο στελιος με αυτα που γραφουμε ας μου ριξει τα μπινελικια αυτος και σε μςνα και στους αλλους
 
Συγνωμη για να καταλαβω σε εχει βαλει το φορουμ αστυφηλακα να μου λες προσεχε τι γραφης....με ξερεις και απο χτες ...αν εχει προβλημα ο στελιος με αυτα που γραφουμε ας μου ριξει τα μπινελικια αυτος και σε μςνα και στους αλλους

Ουτε αστυφυλακας.....ουτε τιποτε αλλο.....
Απλα μαθε να ΣΕΒΕΣΑΙ τους συναδελφους....
Τα ''μπινελικια'' στον ''χωρο σου''.....το φορουμ δεν ειναι για μπινελικια....Εδω εχουμε πολιτισμενους
ανθρωπους!!!!
 
Ουτε αστυφυλακας.....ουτε τιποτε αλλο.....
Απλα μαθε να ΣΕΒΕΣΑΙ τους συναδελφους....
Τα ''μπινελικια'' στον ''χωρο σου''.....το φορουμ δεν ειναι για μπινελικια....Εδω εχουμε πολιτισμενους
ανθρωπους!!!!
Και θεωρης οτι εσει σεβασει την αντηθετη αποψη.....που εχουν φηγει η μιση για παρτη σου..... τελος παντο ακρη δεν βγαζει κανενας μαζη σου ....ΠΑΡΑΚΑΛΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΧΗΡΗΣΗ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΧΟ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ( ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ) ...ΕΥΧΑΡΗΣΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΧΗΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΗΜΑ... ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top