ΠΑΝΑΣ OUTDOOR ACTIVITIES

Status
Not open for further replies.
είναι σίγουρο αυτό ,,,δηλ έχει ετοιμοπαράδοτα 3* για Optima plus ;
την περασμενη πεμτη που τον ρωτησα τι εχει μου ειπε για 3* και πανω αλλα δεν ρωτησα εαν ειναι οπτιμα plus ,ριξε ενα τηλεφωνο ισως εχει και αυριο παραλαβη!
 
μάλιστα,,,και εγώ ο βλάκας από τις 10 Ιουλίου περιμένω ακόμα το τσοκ και το καπελάκι από τον φιλικό αγώνα του HL που είχα κερδίσει την 1η θέση,,,έχω επικοινωνήσει αρκετές φορές και κάθε φορά το ίδιο ακούω

πρόβλημα με τελωνείο και αλλα παραγγέλνει αλλά βάζουν

Σαν καταστημα προσφέρθηκε να το κανω παραγγελία και να μου το πληρώσει αλλά εγώ τέτοια δεν κάνω

Δεν πειράζει το ξεχνάω κιολας αυτη την στιγμή έτσι και αλλιώς τι ειχα τι εχασα
 
μάλιστα,,,και εγώ ο βλάκας από τις 10 Ιουλίου περιμένω ακόμα το τσοκ και το καπελάκι από τον φιλικό αγώνα του HL ππου είχα κερδίσει την 1η θέση,,,έχω επικοινωνήσει αρκετές φορές και κάθε φορά το ίδιο ακούω

πρόβλημα με τελωνείο και αλλα παραγγέλνει αλλά βάζουν

Σαν καταστημα προσφέρθηκε να το κανω παραγγελία και να μου το πληρώσει αλλά εγώ τέτοια δεν κάνω

Δεν πειράζει το ξεχνάω κιολας αυτη την στιγμή έτσι και αλλιώς τι ειχα τι εχασα
παυλο και'γω 6 μηνες περιμενω για το φουλ αλλα απ'οτι καταλαβα του στελνουν οτι θελουν αυτοι ...ο στελιος ειναι εξαιρετικο παιδι!
 
μισό λεπτό εγώ δεν είπα ότι δεν είναι εξαιρετικό παιδί αλλά τι πάει να πει στέλνουν ότι θέλουν ; ποιός δίνει την παραγγελία τί ζητάει και γιατί να δέχεται ότι στέλνουν εφόσον δεν θα πουληθεί γιατί οι πελάτες ζήτησαν άλλα και τους "κρεμάει" τόσους μήνες ; εμένα βάλε με στην άκρη,,,δεν θα είχε κέρδος με την πάρτη μου,,,αλλά με τους υπόλοιπους τί γίνεται,πόσο να περιμένουν,δεν θα στραφούν αλλού ; όπως γνωρίζω παρα πολλές περιπτώσεις που έτσι και έγινε και δεν βγάζω την σκούφια μου απ'εξω γιατί αναγκάστηκα να πάρω μόνος μου δικά μου Kicks αλλά και για φίλους

ή εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι καλά ή υπάρχει κοροιδία ή πρέπει να βάλει κωλόχερο και μεγάλο στον αμερικάνο γιατι τι σκατά αντιπροσωπεύει τελικά ή δεν ξέρω τι άλλο
 
Παύλο δεν θέλεις να σου πω σε ωμά ελληνικά που την έχουν την ελληνική αντιπροσωπεία γραμμένη οι αμερικανοί.... Είναι μαλακές με κεφάλαια σε τέτοιο σημείο που καλά θα κανει ο Στέλιος να μην ξανασχοληθει ξανα.....
 
έπρεπε να το είχε κάνει καιρό τώρα Κώστα ,,,από την αρχή γίνεται αυτό από όσο μπορώ να θυμηθώ,,,από τους πρώτους πελάτες του ήμουν για τα kicks

και αν την έχουν τόσο πολύ γραμμένη ποιός ο λόγος που την έδωσαν .xm.εγω τον αμερικάνο επειδή έχω μιλήσει αρκετές φορές τηλεφωνικά μαζί του τον βρίσκω πολύ τυπικό πάααααρα πολύ
 
Από τον Ιούλιο και ακόμα τίποτα.. όταν υπάρχει ο όρος αντιπροσωπεία συμενει πως φέρνει ότι ζητούν οι πελάτες.. εάν είναι να υπάρχει αντιπροσωπεία και να στέλνουν οοοοτι θέλουν να παραγγέλνεις φουλ και να στέλνει μπελ και να θες μοντ και να στέλνει έξτρα φουλ.. Καλύτερα να μην υπάρχει καθόλου και να ξέρεις από την αρχή να το παραγγείλεις μόνος σου... σαν αντιπροσωπεία πιστεύω πως πρέπει να τους τρίξει τα δόντια...
 
έπρεπε να το είχε κάνει καιρό τώρα Κώστα ,,,από την αρχή γίνεται αυτό από όσο μπορώ να θυμηθώ,,,από τους πρώτους πελάτες του ήμουν για τα kicks

και αν την έχουν τόσο πολύ γραμμένη ποιός ο λόγος που την έδωσαν .xm.εγω τον αμερικάνο επειδή έχω μιλήσει αρκετές φορές τηλεφωνικά μαζί του τον βρίσκω πολύ τυπικό πάααααρα πολύ
Τα τρια πρωτα kicks που ήρθαν απο τον πάνα ηταν το δικο μου το δικο του και ενος αλλου φίλου και ήρθαν γρήγορα όπως κ οι πρωτες παραγγελίες στις οποίες έτυχε οι αμερικανοί ηταν εκτός σεζόν... Έτυχε να είμαι παρών σε παραγγελία και να δω mail του αμερικανού που απάντησε οτι επειδή ανοιξε η σεζόν στην Αμερική δεν μπορεσε να του στειλει αυτά που ζήτησε ο Στέλιος.... Κανένας αμερικανός επίσημα δεν έχει βάλει στο σάιτ του κάποιον έλληνα αντιπρόσωπο γιατί μας υποτιμανε συνεπως....
 
Κώστα το να γίνει μια το καταλαβαίνω,το να γίνει δευτερη άντε πες τρώγεται ( αν και ωμό ) το να γίνεται κατ εξακολούθηση εντάξει φίλε παραπάει το κακό και δεν φταει ο Αμερικάνος τελικά αλλά ο Στέλιος που δεν παίρνει μέτρα,,,δεν ξέρω ποιά είναι αυτά τα μέτρα, ο Στέλιος ξέρει τι πρέπει να κάνει και να το κάνει άμεσα

εμένα δεν με ενδιαφέρει αν άνοιξε η σεζόν στην αμερική αν ο αμερικάνος δεν ξύπνησε καλά το πρωί και δεν εφτιαξε τα τσοκ για Ελλάδα,,,με ενδιαφέρει να έχω το προιόν που έχω παραγγείλει σε έυλογο χρονικό διάστημα από την εδώ αντιπροσωπεία αλλιώς το κάνω και μόνος μου και σε 10-15 μέρες τα έχω

το αυτοκίνητο μου που είναι ειδική παραγγελία πιο γρήγορα ήρθε από 3 μήνες τι να πω
 
το buck kicker για ποιο κυνηγι συνισταται ρε παιδια!
Και καλα ειναι για δραμια αλλα εγω που ειχα ρωτησει μου ειχαν πει οτι ειναι ακριβως το ιδιο με το smoke και απλα ειναι βαμμενο μαυρο, δραμια εριξα μερικα μονο για δοκιμη me το LF που εχω και με το xfull τωρα ριχνω 8αρια και 8.5αρια σκοπευτικα χωρις θεμα και με πολυ καλες κατανομες. Δεν θελω να παρω κανεναν στον λαιμο μου αλλα δεν εχω κανενα προβλημα με το buck kicker με ολα τα νουμερα σκαγιων
 
Αφου μπορειτε γιατι δεν τα κανετε παραγγελια μονοι σας απο αμερικη?
Αυτο εκανα εγω δυο φορες αλλα την δευτερη εφαγα 32 ευρω τελωνειο, δεν βαριεσαι απ το να περιμενω μηνες και να μην ερθει ποτε το τσοκ...περυσι περιμενα ενα full δυο μηνες και δεν ηρθε ποτε μεχρι που τελειωσε η κυνηγετικη περιοδος.
 
να κάνω μια ερώτηση για έναν φίλο. Έχει μια mossberg ulti-mag overbored . Υπάρχει κάποιο τσοκ που να κουμπώνει εκεί? Στο site της kicks οσο ειδα έχει κάποια τσοκ για mossberg αλλά με την υποσημειωση οτι δεν κανει για τα 835-935 ( τα ulti mag). Ευχαριστω!
 
Και καλα ειναι για δραμια αλλα εγω που ειχα ρωτησει μου ειχαν πει οτι ειναι ακριβως το ιδιο με το smoke και απλα ειναι βαμμενο μαυρο, δραμια εριξα μερικα μονο για δοκιμη me το LF που εχω και με το xfull τωρα ριχνω 8αρια και 8.5αρια σκοπευτικα χωρις θεμα και με πολυ καλες κατανομες. Δεν θελω να παρω κανεναν στον λαιμο μου αλλα δεν εχω κανενα προβλημα με το buck kicker με ολα τα νουμερα σκαγιων
Αλέξανδρε καλησπέρα , βλέπω οτι τα έχεις δουλέψει τα εν λόγο τσοκ , και θα ήθελα να σε ρωτήσω αν το kicks smoke full σε ΗΡ κανη beretta 18,6 και με 34 gr - 40 gr και νούμερα απο 4 - 6 , αν θα υπάρχει καλη συνεργασία τσοκ κανης , και αν αξίζει μια τέτοια αγορά για τη παραπάνω χρήση του στα παπιά . Σε ευχαριστω εκ των προτέρων .
 
Last edited by a moderator:
Δεν θα μπορεις να ριξεις ατσαλινα ομως με το smoke full λογω συσφιξης, αν το θες για μολυβδινα και για μακρινες αποστασεις θα ειναι κορυφη κατα την αποψη μου.
 
Δεν θα μπορεις να ριξεις ατσαλινα ομως με το smoke full λογω συσφιξης, αν το θες για μολυβδινα και για μακρινες αποστασεις θα ειναι κορυφη κατα την αποψη μου.
Αλέξανδρε σε ευχαριστώ για το χρόνο σου και τη βοήθεια σου . Το θέλω μόνο για μολύβδινα , και ενας φίλος εδώ στο φόρουμ δινει ενα τέτοιο τσοκ σε ΗΡ για beretta .
 
Αλέξανδρε σε ευχαριστώ για το χρόνο σου και τη βοήθεια σου . Το θέλω μόνο για μολύβδινα , και ενας φίλος εδώ στο φόρουμ δινει ενα τέτοιο τσοκ σε ΗΡ για beretta .
Ε παρτο τοτε, απλα να ξερεις θα ειναι για μακρινα παπια, απο 30 μετρα και πανω δηλαδη γιατι θα βγαζει κλειστη τουφεκια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top