Ξηρά τροφή

Εγώ παίδες μόνο απο την royal canin 4800 sporting life έχω δει τόση απόδοση κ από μια acana που είχα ταισει στο παρελθόν. Για την 4800 όμως που την δουλεύω ακόμα νομίζω οτι με διάφορα καλύπτει όλες τις ακραίες ενεργειακες ανάγκες των κυνηγόσκυλων. Έχω δοκιμάσει πολλές sp κ τελικά κατέληξα.
 
Εγώ οσες φορές πήγα να δωσω σε σκύλο και ειδικά σε κουτάβι αυτές τις πανάκριβες που είναι 100% και καλά καθαρό κρέας στην δοσολογία που έλεγε τα σκυλιά αδυνατούσαν ,με το που αυξανα την τροφή διάρροια ,ποτέ δεν μου κάθησαν καλά
 
Εγώ οσες φορές πήγα να δωσω σε σκύλο και ειδικά σε κουτάβι αυτές τις πανάκριβες που είναι 100% και καλά καθαρό κρέας στην δοσολογία που έλεγε τα σκυλιά αδυνατούσαν ,με το που αυξανα την τροφή διάρροια ,ποτέ δεν μου κάθησαν καλά
Για αυτο και οι πιο καλες και ψαγμενες εταιριες ειναι αυτες που εχουν αριστη τροφη για κουταβια χωρις διαρροιες και να αδυνατιζουν τα κουταβακια , αρα οταν βρειτε σε καποια μαρκα καλη τροφη για κουταβια συνεχιστε με την ιδια εταιρια
 
Ρε παίδες μια διευκρίνηση...
Χθες πήρα από το κυνηγομάγαζο ζωοτροφή ενέργειας για τη σκυλίτσα....
Μου σύστεισαν τη συγκεκριμένη ως μια καλή σκυλοτροφή ενέργειας με μέση τιμή στα 25€ τα 20kg...πήρα ένα τσουβάλι αλλά δν έγραφε περιεκτικότητα συστατικών και έψαξα στο internet και τα βρείκα....

Πείτε μου τη γνώμη σαν ΑΝ κάποιος τη χρησιμοποιεί...

6900

6901
 
Ρε παίδες μια διευκρίνηση...
Χθες πήρα από το κυνηγομάγαζο ζωοτροφή ενέργειας για τη σκυλίτσα....
Μου σύστεισαν τη συγκεκριμένη ως μια καλή σκυλοτροφή ενέργειας με μέση τιμή στα 25€ τα 20kg...πήρα ένα τσουβάλι αλλά δν έγραφε περιεκτικότητα συστατικών και έψαξα στο internet και τα βρείκα....

Πείτε μου τη γνώμη σαν ΑΝ κάποιος τη χρησιμοποιεί...

View attachment 6900

View attachment 6901
Ή μόνη που αξίζει από αυτή τη σειρά είναι η puppy κάποτε την βρίσκαμε και εμειs εδω αν την βρειs δωστην αφοβα και σαν ενεργειαs. Tωρα αυτη που βρηκεs ειναι πολυ κατωτερηs ποιοτηταs ασε που τα λιπαρα ειναι πολυ χαμηλα για τροφη ενεργειαs εμενα δε μου αρεσε μια φορα που την πηρα
 
Ρε παίδες μια διευκρίνηση...
Χθες πήρα από το κυνηγομάγαζο ζωοτροφή ενέργειας για τη σκυλίτσα....
Μου σύστεισαν τη συγκεκριμένη ως μια καλή σκυλοτροφή ενέργειας με μέση τιμή στα 25€ τα 20kg...πήρα ένα τσουβάλι αλλά δν έγραφε περιεκτικότητα συστατικών και έψαξα στο internet και τα βρείκα....

Πείτε μου τη γνώμη σαν ΑΝ κάποιος τη χρησιμοποιεί...

View attachment 6900

View attachment 6901
 
Φίλε εγώ αυτή δίνω, ευχαριστημένος είμαι αλλά στη τιμή εμείς εδώ την παίρνω 22 ευρώ, περιοχή αρχαία Ολυμπία
Εμείς εδώ την έχουν 25€...δηλαδή +3€ ακριβότερκη από εσάς.....μάλλον επιδεί τις φέρνουν από την επαρχιακή οδό Πατρών - Πύργου και επιδεί έχει πολλές στροφές η δρόμος....εξού κ τα 3€ παραπάνω.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Περιοχή Αμαλιάδας...;)
 
Εμείς εδώ την έχουν 25€...δηλαδή +3€ ακριβότερκη από εσάς.....μάλλον επιδεί τις φέρνουν από την επαρχιακή οδό Πατρών - Πύργου και επιδεί έχει πολλές στροφές η δρόμος....εξού κ τα 3€ παραπάνω.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Περιοχή Αμαλιάδας...;)
Φίλε και αν σου λέω το μαγαζί
 
Φίλε και αν σου λέω το μαγαζί
Όχι εντάξει.
Μια χαρά είναι η τιμή της...Τη 22€ τη 25€....μηδαμινή η διαφορά τους Εύρη φίλε μου... :)
Το θέμα είναι να κάνει δουλείτσα κ να μη πειράζει το πεπτικό σύστημα του σκύλου.....
 
Όχι εντάξει.
Μια χαρά είναι η τιμή της...Τη 22€ τη 25€....μηδαμινή η διαφορά τους Εύρη φίλε μου... :)
Το θέμα είναι να κάνει δουλείτσα κ να μη πειράζει το πεπτικό σύστημα του σκύλου.....
Ολεs η ξηρεs πειραζουν το πεπτικο Κωστα αλλεs λιγοτερο αλλεs περισσοτερο
 
Όχι εντάξει.
Μια χαρά είναι η τιμή της...Τη 22€ τη 25€....μηδαμινή η διαφορά τους Εύρη φίλε μου... :)
Το θέμα είναι να κάνει δουλείτσα κ να μη πειράζει το πεπτικό σύστημα του σκύλου.....
Εγω Κωστα μαγειρευω για το σκυλο κατσαρολα κανονικα κρεας με ρυζι ,μακαρονια και μια κουταλια λαδι ωμο,Ξηρα τροφη οταν δεν προλαβαινω, εχουν πολλα συντηριτικα, ,Παλια τι τα ταιζαν ;
 
Εγω Κωστα μαγειρευω για το σκυλο κατσαρολα κανονικα κρεας με ρυζι ,μακαρονια και μια κουταλια λαδι ωμο,Ξηρα τροφη οταν δεν προλαβαινω, εχουν πολλα συντηριτικα, ,Παλια τι τα ταιζαν ;
Αυτο ειναι το καλυτερο που κανειs oποιοs εχει χρονο καλο θα ηταν να σε ακολουθησει
 
Back
Top