Ξηρά τροφή

Εγώ έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος με την ενέργειας του svestonof. Μάλιστα και τώρα στο κουταβι (3.5 μηνών) αυτήν δίνω μαζί με ωμό και το σκυλάκι πήρε τα πάνω του σε σχέση με τις puppy της royal canin και της sams field που απλά ότι έτρωγε έβγαζε και χωρίς να της τρώει τις περισσότερες φορές.
 
Νιτσιακου ήθελα να γραψω
Εγω την προτείνω ανεπιφύλακτα..Τη δινω μισο χρονο τωρα,πολυ καλη αφομίωση,λίγα κοπρανα,καλη η εικόνα των σκύλων,με 250 γρ το σεττερ ειναι μια χαρα (και ΔΕΝ πεινάει σα στραβό την επόμενη μέρα,που ειναι και απο τα βασικότερα κριτήρια για μια σωστή τροφή).Τροφές φυσικά και υπάρχουν πολλές καλές (σωστές μάλλον,ειναι το ορθότερο),τουτη δω ειναι και καλή και φθηνή :)
 
Να ξέρετε ότι οι επώνυμες,άρα και λιγο πιο ακριβές, δεν κοροϊδεύουν τον καταναλωτή γιατί ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και η κάθε μεγάλη εταιρεία περιμένει την άλλη στη γωνία για να της κάνη αγωγή όσο αφορά τη σύνθεση που γράφει στη συσκευασία. Άρα δεν το διακινδυνεύουν να κοροϊδέψουν τον καταναλωτή.
 
Να ξέρετε ότι οι επώνυμες,άρα και λιγο πιο ακριβές, δεν κοροϊδεύουν τον καταναλωτή γιατί ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και η κάθε μεγάλη εταιρεία περιμένει την άλλη στη γωνία για να της κάνη αγωγή όσο αφορά τη σύνθεση που γράφει στη συσκευασία. Άρα δεν το διακινδυνεύουν να κοροϊδέψουν τον καταναλωτή.
Ετσι ακριβως Γιαννη. Καποιες φορες ομως υπαρχει υπερκοστολογηση σε σχεση με την ποιοτητα με αποτελεσμα να μπουμε στο τρυπακι της αναζητησης της πιο ποιοτικης τροφης σε σχεση με τα χρηματα που διαθετουμε.
 
Μέσα είναι και αυτά στην τιμή Χρήστο, 5 ευρώ ήταν από Γερμανία Θάσο παρακαλώ για να δείτε εδώ πως μας πηδανε .hair.
Site "αντιγραφο¨ του zoofast. 5€ και τα δυο σακιά Βικ; Νομίζω πως δέχονται πληρωμή μονο με καρτα και οχι αντικαταβολή, ετσι δεν ειναι;
 
  • Like
Reactions: BIK
Josera είναι 15 κιλά φίλε Κώστα, να ξέρεις επειδή πουλάω τροφές οι premium Kai super premium βγαίνουν 15 κιλά όχι πιο πάνω
Ααα οκ....Για το setter μου (7 μηνών) πέρνω τη Josera Junior 18kg....γι'αυτό ρώτησα.
Αρκετά καλή κροκέτα (τετράγωνα flat κομμάτια) αρκετά υγρή και ούτε τα κόπρανα του σκύλου μυρίζουν σαν βόθρος....
 
Site "αντιγραφο¨ του zoofast. 5€ και τα δυο σακιά Βικ; Νομίζω πως δέχονται πληρωμή μονο με καρτα και οχι αντικαταβολή, ετσι δεν ειναι;
Ναι και τα δύο μαζί τα είχανε σε ένα χαρτοκιβώτιο με spedex 5 μέρες παράδοση
 
Ααα οκ....Για το setter μου (7 μηνών) πέρνω τη Josera Junior 18kg....γι'αυτό ρώτησα.
Αρκετά καλή κροκέτα (τετράγωνα flat κομμάτια) αρκετά υγρή και ούτε τα κόπρανα του σκύλου μυρίζουν σαν βόθρος....
Μήπως γράφει josi από έξω;
 
Back
Top