Μοτοσυκλέτα

Ευχαριστώ,
το pcx είναι στις επιλογές κι όπως είπες είναι για μέσα στην πόλη και λίγο εκτός .
Όχι όμως εθνική οδό.
Ακριβώς για την ίδια χρήση το προοριζω και εγώ δηλαδή χρήση από εμένα και την σύζυγο χωρίς να χρειαστεί νέο δίπλωμα.
 
Το ξέρω πως μόνο 125 οδηγάς με το δίπλωμα αυτοκινήτου.
Πιστεύω πως πρέπει να πέσεις σε μεγάλο στραβόξυλο όργανο για να σε γράψει για μια τέτοια λεπτομέρεια.

Στις επιλογές μου έβαλα και δύο κινεζικές εταιρείες,
Την trust με τον Καίσαρα και
το Keeway Vieste.

φαίνονται αρκετά προσεγμένα και μάλλον αντιγράφουν μοντέλα της Honda και Yamaha.
 
Το ξέρω πως μόνο 125 οδηγάς με το δίπλωμα αυτοκινήτου.
Πιστεύω πως πρέπει να πέσεις σε μεγάλο στραβόξυλο όργανο για να σε γράψει για μια τέτοια λεπτομέρεια.

Στις επιλογές μου έβαλα και δύο κινεζικές εταιρείες,
Την trust με τον Καίσαρα και
το Keeway Vieste.

φαίνονται αρκετά προσεγμένα και μάλλον αντιγράφουν μοντέλα της Honda και Yamaha.
Καλημέρα τι ισχύει με το δίπλωμα του αυτοκινήτου; Ήθελα να πάρω κι εγώ ένα 125 και σε σχολές οδηγών που ρώτησα μου είπαν ότι θέλει 6 χρόνια δίπλωμα, ηλικία από 27 και άνω και θέλουν 150 ευρώ για μαθήματα έστω και πλασματικά για να στείλουν μετά το δίπλωμα για να σφραγιστεί και για μηχανάκι. Γνωρίζει κάποιος;
 
Καλημέρα,
ισχύουν αυτά που σε είπαν για την ηλικία και τα χρόνια κατοχής διπλώματος αυτοκινήτου.
Δεν χρειάζεται να κάνεις μαθήματα αν ξέρει να χειρίζεσαι μηχανάκι.
Λεφτά θα χρειαστούν για να βγει νέο δίπλωμα που να γράφει έναν κωδικό που αντιστοιχεί στο ότι μπορείς να οδηγήσεις μηχανάκι μέχρι 125cc.

Το ποσό δεν το ξέρω γιατί εγώ το είχα κάνει μαζί με την ανανέωση του επαγγελματικού.
Νομίζω όμως λιγότερα από 150€.
 
Το ξέρω πως μόνο 125 οδηγάς με το δίπλωμα αυτοκινήτου.
Πιστεύω πως πρέπει να πέσεις σε μεγάλο στραβόξυλο όργανο για να σε γράψει για μια τέτοια λεπτομέρεια.

Στις επιλογές μου έβαλα και δύο κινεζικές εταιρείες,
Την trust με τον Καίσαρα και
το Keeway Vieste.

φαίνονται αρκετά προσεγμένα και μάλλον αντιγράφουν μοντέλα της Honda και Yamaha.
Τα kymco δεν τα εχεις στα υποψην ;
 
Τα kymco δεν τα εχεις στα υποψην ;
Ωραία κ καλά τα kymco.
Προσωπικά είμαι ευχαριστημενος.
Εχω από το 2003 μια 150άρα γουρούνα από καινούρια.
Τι έχει τραβήξει?
Μιλάμε για λιώσιμο.
Τα τελευταία χρόνια από τον γιό μου τον μεγάλο άλλο λιώσιμο.
Δεν παίρνει χαμπάρι τπτ.
Ζημιές φυσιολογικές.
Με αυτά που εχει τραβήξει έπρεπε να είχε σκορπίσει...
 
Καλημέρα τι ισχύει με το δίπλωμα του αυτοκινήτου; Ήθελα να πάρω κι εγώ ένα 125 και σε σχολές οδηγών που ρώτησα μου είπαν ότι θέλει 6 χρόνια δίπλωμα, ηλικία από 27 και άνω και θέλουν 150 ευρώ για μαθήματα έστω και πλασματικά για να στείλουν μετά το δίπλωμα για να σφραγιστεί και για μηχανάκι. Γνωρίζει κάποιος;
Καλημέρα,
ισχύουν αυτά που σε είπαν για την ηλικία και τα χρόνια κατοχής διπλώματος αυτοκινήτου.
Δεν χρειάζεται να κάνεις μαθήματα αν ξέρει να χειρίζεσαι μηχανάκι.
Λεφτά θα χρειαστούν για να βγει νέο δίπλωμα που να γράφει έναν κωδικό που αντιστοιχεί στο ότι μπορείς να οδηγήσεις μηχανάκι μέχρι 125cc.

Το ποσό δεν το ξέρω γιατί εγώ το είχα κάνει μαζί με την ανανέωση του επαγγελματικού.
Νομίζω όμως λιγότερα από 150€.
Το καλοκαίρι για τη γυναίκα έδωσα 130 χωρίς μαθήματα. Παρέδωσε το παλιό δίπλωμα και της έδωσαν το καινούργιο που είναι σαν πιστωτική. 'Ολα τα έκανε η σχολή οδηγών.
 
Το ξέρω πως μόνο 125 οδηγάς με το δίπλωμα αυτοκινήτου.
Πιστεύω πως πρέπει να πέσεις σε μεγάλο στραβόξυλο όργανο για να σε γράψει για μια τέτοια λεπτομέρεια.

Στις επιλογές μου έβαλα και δύο κινεζικές εταιρείες,
Την trust με τον Καίσαρα και
το Keeway Vieste.

φαίνονται αρκετά προσεγμένα και μάλλον αντιγράφουν μοντέλα της Honda και Yamaha.
Παίξε honda pcx-sh ή yamaha nmax ή piaggio madley Αν ζορίζεσαι κοίτα το sym symphony.
 
Από θέμα ποιότητας honda sh θα σου πρότεινα. Εγώ έχω πάρει το aprilia sr gt , και είμαι πολύ ευχαριστημένος για τα λίγα χλμ που έχω κάνει. Είναι και πανέμορφο.
 
Τα kymco δεν τα εχεις στα υποψην ;
Όλα τα έχω υπόψιν.

Αρκεί να μην ξεφεύγουν οικονομικά.

Γιατί μόνο μεταχειρισμένα βλέπω γιατί θα φάνε κάποια πτώση και κάποια γρατζουνιά σίγουρα.
Οπότε είναι προς μεταχειρισμένο μόνο.
 
Παίξε honda pcx-sh ή yamaha nmax ή piaggio madley Αν ζορίζεσαι κοίτα το sym symphony.
Βρίσκω περισσότερα pcx να πωλούνται παρά τα υπόλοιπα.
Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό.
Τα Yamaha και piaggio δεν τα βρίσκω τόσο.
Τα sym symphony και αυτά είναι αρκετά.
Στην Θεσσαλονίκη κυρίως που τα ψαχνω.
 
Από θέμα ποιότητας honda sh θα σου πρότεινα. Εγώ έχω πάρει το aprilia sr gt , και είμαι πολύ ευχαριστημένος για τα λίγα χλμ που έχω κάνει. Είναι και πανέμορφο.
Τα honda sh τα ξεχώρισα μιας και δείχνουν σαν παπί.

Έχω αναμνήσεις από παπί στα πολυ νιάτα μου, πριν καμιά 25αρια χρόνια.
 
Τα honda sh τα ξεχώρισα μιας και δείχνουν σαν παπί.

Έχω αναμνήσεις από παπί στα πολυ νιάτα μου, πριν καμιά 25αρια χρόνια.
Το honda sh εχει πιο μεγαλους τροχους και εχει πιο πρακτικο πατωμα για μεταφορα πραγματων, π.χ. ψωνια απο σ.μαρκετ σε σχεση με το pcx.
 
Βρίσκω περισσότερα pcx να πωλούνται παρά τα υπόλοιπα.
Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό.
Τα Yamaha και piaggio δεν τα βρίσκω τόσο.
Τα sym symphony και αυτά είναι αρκετά.
Στην Θεσσαλονίκη κυρίως που τα ψαχνω.
Έχουν πουλήσει περισσότερο απ' όλα για αυτό. Στα 125 το pcx είναι πάντα στην πρώτη ή στις 3 πρώτες θέσεις
 
Βρίσκω περισσότερα pcx να πωλούνται παρά τα υπόλοιπα.
Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό.
Τα Yamaha και piaggio δεν τα βρίσκω τόσο.
Τα sym symphony και αυτά είναι αρκετά.
Στην Θεσσαλονίκη κυρίως που τα ψαχνω.
Αν ψαχνεις θεσσαλονικη πηγαινε και στον Μαρουλα στην τουμπα να δεις εγω απο εκει περυσι τετοιον καιρο πηρα ενα dawntown 300 απο εκει εχει καλα μηχανακια ,αλλα δεν ξερω αν εχει "μικρα" που θελεις εσυ
 
Αν ψαχνεις θεσσαλονικη πηγαινε και στον Μαρουλα στην τουμπα να δεις εγω απο εκει περυσι τετοιον καιρο πηρα ενα dawntown 300 απο εκει εχει καλα μηχανακια ,αλλα δεν ξερω αν εχει "μικρα" που θελεις εσυ

Thanks
Θα το δω κι αυτόν.
Δεν βιάζομαι άλλωστε έχω χρόνο να ψάξω και να δω.
 
Σε παπί μέχρι 125 cc πιο θα θεωρούσατε αξιόπιστη επιλογή. Είτε καινούργιο είτε μεταχειρισμένο;
Yamaha crypton , honda innova, Suzuki adress είναι κορυφαία ειδικά αν αγοράσεις καινούργιο και ξέρεις πως έχει δουλέψει το μηχανάκι και τη συντήρηση γίνεται θα είναι καλύτερα. Επίσης πολύ γερό είναι και το Daytona sprinter και πιο οικονομικό, μιλώ όμως για το μοντέλο με καρπυρατερ.
 
Back
Top