Μοτοσυκλέτα

Την περασμένη φορά που πήγαμε στο Gander mountain υπήρχε και μια μηχανή για πούλημα, η φάση είναι ότι ειναι φτιαγμένη από την εταιρεία orange county choppers ήταν γνωστή από το reality στο κανάλι discovery τιμή δεν υπήρχε αν και νομίζω ότι στο χαρτί αναγράφει ότι δέχονται προσφορές από $10.000 και πάνω και πιστεύω θα αποκτήσει και μεγαλύτερη αξία μοναδικό custom made, το μαγαζί κλείνει οπότε κάποιος τρελιαρης αμερικανός θα τα σκάσει στο μέλλον μπορεί και διπλάσια.

 
Ορίστε και το δικό μου τέλος με τα μηχανοκίνητα διτροχα. Μικρή η ιστορία μου μαζί τους. Χρησιμοποιούσα ένα παπί για να κινούμαι μέσα στην Αθήνα για ενάμιση χρόνο.
17 Μαΐου ένα σχολικό λεωφορείο με 4-5χρονα μέσα ανέβαινε τη Φιλαδελφειας στο Μενίδι με 80χλμ/ω με δρόμο βρεγμενο από ψιλοβροχο. Χάνει τον έλεγχο σε ανοιχτή αριστερή στροφή βγαίνει στο αντιθετο και δημιουργεί καραμπόλα συνολικά 5 οχημάτων και δυστυχώς και εμένα με το μηχανάκι. Το χτύπημα λόγω της ταχύτητας ήταν πολύ σφοδρο. Το κράνος έσωσε την ζωή μου αλλά πέρασα ένα μήνα στο ΚΑΤ. Χειρουργεία, πονος, φάρμακα και οι γιατροί δεν μπορούν να μου αποκλείσουν ότι θα έχω μόνιμο πρόβλημα για το υπόλοιπο της ζωής μου...
Κράνος και εξοπλισμός πάντα κύριοι και τα μάτια σας 14...
2017-09-05_19.13.58.jpg
 
Ορίστε και το δικό μου τέλος με τα μηχανοκίνητα διτροχα. Μικρή η ιστορία μου μαζί τους. Χρησιμοποιούσα ένα παπί για να κινούμαι μέσα στην Αθήνα για ενάμιση χρόνο.
17 Μαΐου ένα σχολικό λεωφορείο με 4-5χρονα μέσα ανέβαινε τη Φιλαδελφειας στο Μενίδι με 80χλμ/ω με δρόμο βρεγμενο από ψιλοβροχο. Χάνει τον έλεγχο σε ανοιχτή αριστερή στροφή βγαίνει στο αντιθετο και δημιουργεί καραμπόλα συνολικά 5 οχημάτων και δυστυχώς και εμένα με το μηχανάκι. Το χτύπημα λόγω της ταχύτητας ήταν πολύ σφοδρο. Το κράνος έσωσε την ζωή μου αλλά πέρασα ένα μήνα στο ΚΑΤ. Χειρουργεία, πονος, φάρμακα και οι γιατροί δεν μπορούν να μου αποκλείσουν ότι θα έχω μόνιμο πρόβλημα για το υπόλοιπο της ζωής μου...
Κράνος και εξοπλισμός πάντα κύριοι και τα μάτια σας 14...
2017-09-05_19.13.58.jpg
Αφού την εβγαλες παλι καλα.τα υπόλοιπα σιγά σιγα
 
Ορίστε και το δικό μου τέλος με τα μηχανοκίνητα διτροχα. Μικρή η ιστορία μου μαζί τους. Χρησιμοποιούσα ένα παπί για να κινούμαι μέσα στην Αθήνα για ενάμιση χρόνο.
17 Μαΐου ένα σχολικό λεωφορείο με 4-5χρονα μέσα ανέβαινε τη Φιλαδελφειας στο Μενίδι με 80χλμ/ω με δρόμο βρεγμενο από ψιλοβροχο. Χάνει τον έλεγχο σε ανοιχτή αριστερή στροφή βγαίνει στο αντιθετο και δημιουργεί καραμπόλα συνολικά 5 οχημάτων και δυστυχώς και εμένα με το μηχανάκι. Το χτύπημα λόγω της ταχύτητας ήταν πολύ σφοδρο. Το κράνος έσωσε την ζωή μου αλλά πέρασα ένα μήνα στο ΚΑΤ. Χειρουργεία, πονος, φάρμακα και οι γιατροί δεν μπορούν να μου αποκλείσουν ότι θα έχω μόνιμο πρόβλημα για το υπόλοιπο της ζωής μου...
Κράνος και εξοπλισμός πάντα κύριοι και τα μάτια σας 14...
2017-09-05_19.13.58.jpg
80 χλμ σε αυτόν τον δρόμο ?
Αυτός θέλει κούρεμα με την ψιλή
Γενικά έχω παρατηρήσει κάτι Μπαρμπαδες με τα σχολικά να πηγαίνουν τον πάτο τους
Αν υπήρχε κράτος έπρεπε να τους είχαν επιβάλλει κόφτη μέχρι τα 50 χλμ και κάμερες να παρακολουθούνται όλο το 24ωρο από την τροχαία
Μεταφέρεις ρε κ@ριολη μικρά παιδιά σκατα έχεις στο μυαλό δεν σου κοβει ?
Αλέξανδρε εύχομαι συντομα να βρεθεί
 
Aλεξανδρε..Να τους κοπουν τα χερια ρε φιλε..

Stef 21 Ευτυχως που εισαι ζωντανος και αρτιμελης.
Μονιμο προβλημα δεν θα εχεις..Τα εχω ακουσει κι γω αυτα το 1994 οταν μου πατησε το πελμα νταλικα..
Παραλιγο να μου εκοβαν το αριστερο ποδι απο τον αστραγαλο,..Οταν το γλυτωσαν μου ελεγαν οτι δεν θα περπαταω καλα..
Εγω σε 2 χρονια μεσα,και περπατησα,και συνεχισα να αθλουμε και καβαλα τις κορυφες για πλακα, και συνεχιζω να αθλουμε..
 
Είμαστε "φετίχ" ρε φίλε , πως να το κάνουμε .sarcastic..sarcastic.
Άμα θες να σε κεράσω κανα γκομενάκι πες μου να πεταχτώ με το εργαλείο μέχρι το περίπτερο να σου φέρω ένα.yel.
Διονύση άμα βρει καμιά τετοια κράτα την θα είναι πολύ χρήσιμη .my man.;)
 
Back
Top