Μοτοσυκλέτα

Την περασμένη φορά που πήγαμε στο Gander mountain υπήρχε και μια μηχανή για πούλημα, η φάση είναι ότι ειναι φτιαγμένη από την εταιρεία orange county choppers ήταν γνωστή από το reality στο κανάλι discovery τιμή δεν υπήρχε αν και νομίζω ότι στο χαρτί αναγράφει ότι δέχονται προσφορές από $10.000 και πάνω και πιστεύω θα αποκτήσει και μεγαλύτερη αξία μοναδικό custom made, το μαγαζί κλείνει οπότε κάποιος τρελιαρης αμερικανός θα τα σκάσει στο μέλλον μπορεί και διπλάσια.

Την περασμένη φορά που πήγαμε στο Gander mountain υπήρχε και μια μηχανή για πούλημα, η φάση είναι ότι ειναι φτιαγμένη από την εταιρεία orange county choppers ήταν γνωστή από το reality στο κανάλι discovery τιμή δεν υπήρχε αν και νομίζω ότι στο χαρτί αναγράφει ότι δέχονται προσφορές από $10.000 και πάνω και πιστεύω θα αποκτήσει και μεγαλύτερη αξία μοναδικό custom made, το μαγαζί κλείνει οπότε κάποιος τρελιαρης αμερικανός θα τα σκάσει στο μέλλον μπορεί και διπλάσια.

αμα ητανε edoyro παραλαγη μπωρη να την αγωραζα.sarcastic.
 
αααχχχχχ το βλεπω το μωρακιμου εδω στο χωριομου να το καβαλαη στον φιλο που το πουλησα και τρελενωμαιιιιι.hair..hair..hit..hit. ΥΓ 4 χρονια ωμος που την ειχα εβγαλα γουσταααααα και σαν τρελοκυνηγος που ειμαι ειχα φωτο την σχωρεμενη ΠΟΙΝΤΕΡΙΝΑΜΟΥ ατην μασκα.terror..RESPECT.
 
Εγώ έχω ενα τέτοιο:)
GNEJBAC.jpg
 
.big smile.Ένα από τα καλύτερα βίντεο που κυκλοφορούν για μοτοσυκλέτες.

Είναι απίστευτο το πόσες δυνατότητες έχει το συγκεκριμένο μοντελο.

Το θέλω!!!

Στέλιο θα ευχαριστηθεις βόλτες με μια πραγματικη on off μοτοσυκλέτα όπως το tenere,και εντός και εκτός δρόμου. Το δίκανο λυμένο στη θήκη και η θήκη διπλωμένη χιαστη στη πλάτη πας όπου θες.
Έχω αρκετά χρόνια να ασχοληθω με τις 2 ροδες και δεν ξέρω τι λέει το συγκεκριμένο...ο τύπος που το οδηγάει στο βίντεο εκτός από enduro έχει κάνει και trial....και για να κάνει trial με το tenere και χέρια έχει αλλά και το μηχανάκι τραβάει από χαμηλά.
Αν το πάρεις προσφερομαι να το στρώσω....
 
Στέλιο θα ευχαριστηθεις βόλτες με μια πραγματικη on off μοτοσυκλέτα όπως το tenere,και εντός και εκτός δρόμου. Το δίκανο λυμένο στη θήκη και η θήκη διπλωμένη χιαστη στη πλάτη πας όπου θες.
Έχω αρκετά χρόνια να ασχοληθω με τις 2 ροδες και δεν ξέρω τι λέει το συγκεκριμένο...ο τύπος που το οδηγάει στο βίντεο εκτός από enduro έχει κάνει και trial....και για να κάνει trial με το tenere και χέρια έχει αλλά και το μηχανάκι τραβάει από χαμηλά.
Αν το πάρεις προσφερομαι να το στρώσω....
Ναι ο τύπος είναι απίστευτος!

Ωστοσο το τενερε είναι 200 κιλά.
Όχι πολύ βαρύ.

Αυτά δεν είναι για να τα στρωνεις αλλά για να τα (γα)στρωνεις....
Χαχα

Όσο για το δικαννο αυτά παίρνουν στο πλάι βαλίτσες οι οποίες είναι πολύ πιθανό να χωράνε μέσα και το όπλο.
 
Ναι ο τύπος είναι απίστευτος!

Ωστοσο το τενερε είναι 200 κιλά.
Όχι πολύ βαρύ.

Αυτά δεν είναι για να τα στρωνεις αλλά για να τα (γα)στρωνεις....
Χαχα

Όσο για το δικαννο αυτά παίρνουν στο πλάι βαλίτσες οι οποίες είναι πολύ πιθανό να χωράνε μέσα και το όπλο.
Screenshot_20210227-204838_Gallery.jpg
 
Ναι ο τύπος είναι απίστευτος!

Ωστοσο το τενερε είναι 200 κιλά.
Όχι πολύ βαρύ.

Αυτά δεν είναι για να τα στρωνεις αλλά για να τα (γα)στρωνεις....
Χαχα

Όσο για το δικαννο αυτά παίρνουν στο πλάι βαλίτσες οι οποίες είναι πολύ πιθανό να χωράνε μέσα και το όπλο.
Σαν πρώην κάτοχος Triumph Tiger θα σου πρότεινα τις βαλίτσες μόνο για ταξίδι σε άσφαλτο...αν θες και χώμα ένα tank bag η μια τσάντα πλάτης.
 
Σαν πρώην κάτοχος Triumph Tiger θα σου πρότεινα τις βαλίτσες μόνο για ταξίδι σε άσφαλτο...αν θες και χώμα ένα tank bag η μια τσάντα πλάτης.
Το θέμα είναι ότι αν το παίρνω για κυνήγι θα πρέπει να χωράει διαφορά πράγματα τα οποία θα πρέπει να ασφαλίζουν κιόλας.

Βασικό το όπλο για να μην κυκλοφορώ με ένα όπλο χιαστί όπως επίσης φυσίγγια μπουφάν κτλ...Κτλ...

Πάντως το σκέφτομαι.
Και συνήθως όταν σκέφτομαι τέτοιες βλακείες στο τέλος τις πραγματοποιώ.

Γαμω το μυαλό μου.
 
Back
Top