Μάλλινη τάπα

Γιατί να μην επιτρέπεται ;
Όποιος έχει σωστά υλικά ας του κάνουμε διαφήμηση ...
Αστο βρε φιλε !!! Φυλαγε τα ρουχα σου....λεει ο λαος μας....

Το ποιο ωραιο.....εσφαξα το ROOSTER και βρηκα αποσπωμενο πατο με μαλλινη σαν αυτες απο το
υλικο που αγορασα !!!! :)

Θα το ανεβασω στις παρουσιασεις φυσιγγιων.....φιλε !!!!:)
 
Πολυ ωραιο υλικο ( παντα κατα την γνωμη μου ) αυτο που αγορασα και εκοψα μαλλινες ταπες!!!
Ομοιογενες και οχι ιδιαιτερα ακριβο....25 ευρω το κιλο .
Με 50 ευρω και προχειρους υπολογισμους 1,5 μετρο χ40 εκατοστα βγαινουν 1200 μαλλινες ταπες....
Θα χαρισω σε φιλους....και θα βρουν και οι κληρονομοι....!!!! ;) :)

View attachment 65394
View attachment 65395
View attachment 65396
View attachment 65397
80€ η 1000 18χιλ είχα αγοράσει πριν 3 χρόνια μια χαρά είναι 50ρικο 1200 και βγάζουν από όλες τις μεσοταπες τις ποιο σφιχτες ντουφεκιες.
 
Τράβα καθαρές φωτό ...δεν σφάζω εγώ.
Αν μπορείς μέτρα σκάγια.
Σπάσε την κόλλα.
😍

Θελει κομπρεσερ η κολλα....και δεν εχω....
Δεν με .sex hard. βραδιατικο καλυτερα βρε φιλαρα μου ....:D

Αντε...να σου κανω την χαρη !!!:):)

Και που εισαι.....κοιτα τι εφτιαχναν οι Ελληνες ιδιογομωτες πριν πολλαααα χρονια !!!:)

εικόνα_Viber_2021-07-23_08-34-11-859.jpg
εικόνα_Viber_2021-07-23_08-34-23-259.jpg
Για να μην εχεις τους Ελληνες για ''χαλαρους''....!!!!;):)
 
Ρε παιδιά έχουμε άποψη για το gorilla 34 con borra? Αν υπάρχει και καμιά αποτύπωση σε χαρτί με ***, **** ή ***** θα βοηθούσε. Ξέρουμε επίσης αν δουλεύει ικανοποιητικά στην υγρασία?
Τσίμπα το feltro το 34αρι να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
 
Ρε παιδιά έχουμε άποψη για το gorilla 34 con borra? Αν υπάρχει και καμιά αποτύπωση σε χαρτί με ***, **** ή ***** θα βοηθούσε. Ξέρουμε επίσης αν δουλεύει ικανοποιητικά στην υγρασία?
Ναι δουλεύει. Άμα το θες για φασσα με 2 άστρα δούλεψε το.
 
Ναι δουλεύει. Άμα το θες για φασσα με 2 άστρα δούλεψε το.
Για μπεκάτσα για 2η τουφεκια στο δικανο το προσανατολιζω.. Με **** στα 25 μέτρα χοντρικά θα ανοίξει ικανοποιητικά(να καλύψει επιφάνεια 1x1) ή θα θελει *****?
 
Για μπεκάτσα για 2η τουφεκια στο δικανο το προσανατολιζω.. Με **** στα 25 μέτρα χοντρικά θα ανοίξει ικανοποιητικά(να καλύψει επιφάνεια 1x1) ή θα θελει *****?
Εγώ το ρίχνω για δεύτερο στα 3 άστρα.....δε δίνει το άνοιγμα που θέλεις σε αυτά τα μέτρα αλλά γύρω στα 70 εκατοστά.... και μέχρι τα 30 και κάτι είναι μια χαρά
 
Και το nsi το super felt είναι καλό και το mygra σε 34 γραμμάρια. Αλλά και το lampro feltro που δοκιμάσαμε με τον συγκυνηγο μου σε νούμερο 10 έδωσε γλυκιά τουφεκιά και καλή κατανομή
1η τουφεκιά τι τσοκ/φυσιγγιο χρησιμοποιείς? Το άνοιγμα του gorilla con borra χοντρικά είναι όσο το λαμπρο το κίτρινο χοντρικά δλδ?
 
Back
Top