Μάλλινη τάπα

32 και 34 εβγαιναν,
Και 28..αλλά δεν τα κράτησε πολύ..
Με τι είναι γεμισμένο το 2001;
psb 2 είχα βρει παλιά..τα τελευταία που έβγαλε δεν ξέρω ακριβώς,σίγουρα όμως με ισπανικές..
Κ ένα απίστευτο περιστατικό το είχα ξαναγράψει κάποτε..
Δίκαννο κ 34γρ ν6 για πέρδικες..δεν είδα καμιά κ βλέπω πολύ μακριά..απίστευτα μακρια..έναν κότσυφα να κάθετε σε μια αμυγδαλιά,θα του ρίξω λέω,με την αριστερή φουλ....κ πέφτει ξερός!!!
Μαδημα επιτόπου για να δω,είχε δυο μελανιές πάνω του..πουθενά τραυμα..Αν θες το πιστεύεις..
Να ήταν κ να μην το πρόσεξα ειναι δυσκολο γιατί ήταν και 6αρι..και δεν ειναι κ κάνα τεράστιο πουλί..
Αν κ έχουν περάσει αρκετά χρόνια το σημειο εκεινο παραμένει το ιδιο..θυμάμαι που ακριβώς ήμουν κ που ήταν..όλο λέω όταν πάω από εκεί να πάρω την μεζούρα αλλά το ξεχνάω..
 
Και 28..αλλά δεν τα κράτησε πολύ..

psb 2 είχα βρει παλιά..τα τελευταία που έβγαλε δεν ξέρω ακριβώς,σίγουρα όμως με ισπανικές..
Κ ένα απίστευτο περιστατικό το είχα ξαναγράψει κάποτε..
Δίκαννο κ 34γρ ν6 για πέρδικες..δεν είδα καμιά κ βλέπω πολύ μακριά..απίστευτα μακρια..έναν κότσυφα να κάθετε σε μια αμυγδαλιά,θα του ρίξω λέω,με την αριστερή φουλ....κ πέφτει ξερός!!!
Μαδημα επιτόπου για να δω,είχε δυο μελανιές πάνω του..πουθενά τραυμα..Αν θες το πιστεύεις..
Να ήταν κ να μην το πρόσεξα ειναι δυσκολο γιατί ήταν και 6αρι..και δεν ειναι κ κάνα τεράστιο πουλί..
Αν κ έχουν περάσει αρκετά χρόνια το σημειο εκεινο παραμένει το ιδιο..θυμάμαι που ακριβώς ήμουν κ που ήταν..όλο λέω όταν πάω από εκεί να πάρω την μεζούρα αλλά το ξεχνάω..
Και 28..αλλά δεν τα κράτησε πολύ..

psb 2 είχα βρει παλιά..τα τελευταία που έβγαλε δεν ξέρω ακριβώς,σίγουρα όμως με ισπανικές..
Κ ένα απίστευτο περιστατικό το είχα ξαναγράψει κάποτε..
Δίκαννο κ 34γρ ν6 για πέρδικες..δεν είδα καμιά κ βλέπω πολύ μακριά..απίστευτα μακρια..έναν κότσυφα να κάθετε σε μια αμυγδαλιά,θα του ρίξω λέω,με την αριστερή φουλ....κ πέφτει ξερός!!!
Μαδημα επιτόπου για να δω,είχε δυο μελανιές πάνω του..πουθενά τραυμα..Αν θες το πιστεύεις..
Να ήταν κ να μην το πρόσεξα ειναι δυσκολο γιατί ήταν και 6αρι..και δεν ειναι κ κάνα τεράστιο πουλί..
Αν κ έχουν περάσει αρκετά χρόνια το σημειο εκεινο παραμένει το ιδιο..θυμάμαι που ακριβώς ήμουν κ που ήταν..όλο λέω όταν πάω από εκεί να πάρω την μεζούρα αλλά το ξεχνάω..
Ευχαριστώ φίλος..
Ρε σατανα μόλις το σηκώνεις το άτιμο πέφτουν από εγκεφαλικό .yelling..sex hard.
 
Επειδη με βαλατε στην πριζα με τις μαλλινες θα παρω τα feltro σε νο6 η νο5 να κανω δοκιμες οταν ανοιξει το τρυγονι, σε νο7 μου αρεσαν πολυ παντως. Αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο καθε αποψη δεκτη και σεβαστη;)
 
Επειδη με βαλατε στην πριζα με τις μαλλινες θα παρω τα feltro σε νο6 η νο5 να κανω δοκιμες οταν ανοιξει το τρυγονι, σε νο7 μου αρεσαν πολυ παντως. Αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο καθε αποψη δεκτη και σεβαστη;)
B&P tricolor Alex πάρε και 36 και 34.. μου αρέσουν και τα δυο!
 
B&P tricolor Alex πάρε και 36 και 34.. μου αρέσουν και τα δυο!
Επειδή δεν το έχω δοκιμάσει, το tricolor 36gr, λογω πυρίτιδας MB32, είναι "ξερή" η ντουφεκιά του όπως υποψιάζομαι ή όχι;

γιατι να τα δινουμε στους ιταλους τα ευρω μας.

Ούτως ή άλλως, με πυρίτιδες, κάλυκες, καψούλια, τάπες κλπ και πιθανότατα και σκάγια από την Ιταλία, στη Ιταλία πάνε τα ευρώ.
Δεν σώζεται η χώρα μ' ένα μεροκάματο του μεροκαματιάρη Έλληνα τεχνίτη ή έμπορα. Το τρένο του εγχώριου προϊόντος το έχουμε χάσει προ πολλού (μαζί και το εθνικό μας νόμισμα).
Επίσης, τα ευρώ δεν είναι ευρώ μας. Είναι του σύγχρονου Καίσαρα. Αν όμως, παρ' όλα αυτά, τα θεωρήσουμε ευρώ μας, τότε πηγαίνουν στην Ιταλία μας.
(Συγγνώμη για το off-topic)
 
Αυτη ηταν εταιρεια!Μετα ειχα σαν λυση τα Λαμπρο,αλλα μιλαμε για την εποχη που τον εζωναν τα φιδια με το
6στερο κλεισιμο και το εκαιγε στο κεντρο για να μην του ανοιξει.Τωρα ψαχνομαστε καθε χρονια τι εχει αλλαξει
στα φυσιγγια και τι μαγειρεματα εχει κανει ο καθενας:(
 
Back
Top