Λύκος

Οσο οι λύκοι κατασπαράζουν κυνηγόσκυλα δεν πρόκειται να κουνηθεί ούτε φιλαράκι, τουναντίον μάλιστα, κάποιοι/ες χαιρέκακοι/ες θα πουν: καλά τους έκαναν!

Αλλά για φανταστείτε τι σάλος θα γίνει στα ΜΜΕ, την Βουλή και σ'όλα τα κοτέτσια, αν κάποιος λύκος φάει το πεκινουά της μαδάμ Κατινά

ΥΓ: βέβαια μπορεί κάποιος που τον ταϊζουμε με τους φόρους μας - αλήθεια, πληρώνετε φόρους;) -, να αποφανθεί ότι επρόκειτο περι γέρικου κυνηγόσκυλου που πήδηξε 3 μέτρα στο μπαλκόνι για να φάει το πεκινουά.
 
Ποιος είναι αυτός που ομιλεί ?
Να και η Ζέτα η πρώην του εισαγγελατου , καλά που βρέθηκε αυτη εκεί και μιλάει με τον Μπάρμπα?.....

Koutsoumpas Koutsoubas GIF - Koutsoumpas Koutsoubas κουτσούμπασ GIFs


.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Ρε παιδιά ωραία τα είπε, δεν του το είχα. Αν λέει τα ίδια και στον υπουργό, πάμε καλά, μόνο που τον είδα πολύ διπλωματικό και φοβικο απέναντι στις ΜΚΟ, στον κύριο εχθρό μας, εκεί πρέπει να γίνει επιθετικός όπως είναι αυτοί απέναντι μας.
 
Φίλε Μάριε,συμφωνώ.
Ας το διεκδικήσουν το βήμα,αλλιώς, ας το πληρώσουν-αγοράσουν.
Εδω βλεπουμε αγορασμενο. Αλλιως θα ειχες εναν προκατειλημμενο δημοσιογραφο, οπως παντα, που θα του ειχε σπασει τα νευρα (και τα δικα μας) , και θα φαινοταν λιγος και να χανει το δικιο του.
 
Εδω βλεπουμε αγορασμενο. Αλλιως θα ειχες εναν προκατειλημμενο δημοσιογραφο, οπως παντα, που θα του ειχε σπασει τα νευρα (και τα δικα μας) , και θα φαινοταν λιγος και να χανει το δικιο του.
Η συνέντευξη είναι από τη σελίδα της ΚΣΕ στο youtube.
Όπως έχω ξαναγράψει,θα μπορούσε να διατεθεί,ένα ποσό, για να αγοράσουν χρόνο,σε κάποιο κανάλι πανελλαδικής εμβέλειας.
Δεν ξέρω,αν το επεδίωξαν ποτέ.
 
Η συνέντευξη είναι από τη σελίδα της ΚΣΕ στο youtube.
Όπως έχω ξαναγράψει,θα μπορούσε να διατεθεί,ένα ποσό, για να αγοράσουν χρόνο,σε κάποιο κανάλι πανελλαδικής εμβέλειας.
Δεν ξέρω,αν το επεδίωξαν ποτέ.
ναι βρε Δημήτρη μου, ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ - τους απέρριψαν!!!
πήγανε σε κανάλια και φαγαν πόρτα, ούτε επί πληρωμή δεν δέχτηκαν!
αυτό ήδη επι Παπαδόδημα
μόνο όταν είδαν ότι το ΚΕΚ είχε απήχηση αρχίσαν τα γλυκόλογα, για λίγο ... αλλά και πάλι η ΚΣΕ είναι αποκλεισμένη...
 
ναι βρε Δημήτρη μου, ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ - τους απέρριψαν!!!
πήγανε σε κανάλια και φαγαν πόρτα, ούτε επί πληρωμή δεν δέχτηκαν!
αυτό ήδη επι Παπαδόδημα
μόνο όταν είδαν ότι το ΚΕΚ είχε απήχηση αρχίσαν τα γλυκόλογα, για λίγο ... αλλά και πάλι η ΚΣΕ είναι αποκλεισμένη...
Δεν ξέρω,αν γνωρίζεις κάτι περισσότερο.
Όπως είχα ξαναγράψει, είχα ρωτήσει τον Παπαδόδημα σε μια έκθεση και δεν μου είχε απαντήσει,πως έκαναν κάποια προσπάθεια για εκπομπή,παρότι παραδέχθηκε το σωστό της πρότασης μου.
Και όλοι γνωρίζουμε,ποιές ήταν οι σχέσεις του Παπαδόδημα με το ΠΑΣΟΚ.
Όπως και τώρα,του Σταθόπουλου με τη ΝΔ.
 
Back
Top