Κύπελλο Ελλάδας Compak Sporting 2015

Ευχαριστώ..Η βλακεία είναι οτι δεν έχω χρόνο και χρήμα για προπονήσεις..Αν είχα θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράγματα.. :(
 
Xαχαχαχα, αυτο το δευτερο λειπει σε ολους μας ρε φιλε. Ξερεις ποσα θελω να φτιαξω και μου λειπουν τα φραγκα;
 
@leo Πρέπει στον Πυργετό να μου κλέψαν την πρωτιά στην Α κατηγορία..Έριξα κατάταξη 73 πιάτα και ο πρώτος στην Α είχε 72..Μέτραει ο πρώτος αγώνας κατάταξης στην βαθμολογία της Α ή οχι?
 
@leo Πρέπει στον Πυργετό να μου κλέψαν την πρωτιά στην Α κατηγορία..Έριξα κατάταξη 73 πιάτα και ο πρώτος στην Α είχε 72..Μέτραει ο πρώτος αγώνας κατάταξης στην βαθμολογία της Α ή οχι?

Το έχω κι εγώ απορία ρε φίλε κι όλο λέω να ρωτήσω τον Τσαρουχάκη κι όλο το ξεχνάω. Θα το κοιτάξω.
 
Το έχω κι εγώ απορία ρε φίλε κι όλο λέω να ρωτήσω τον Τσαρουχάκη κι όλο το ξεχνάω. Θα το κοιτάξω.

Το συζητήσαμε χθες..Αν μου λέει έχεις κάνει παραπάνω απο τον πρώτο της Α είναι λάθος..Μου πε ασε με να το κοιτάξω..και φώναζε που δεν διαβάζουμε τις εγκυκλίους.. .vah.Του είπα πρώτη χρονιά ασχολήθηκα με το κύπελλο.. :(
 
Μπραβο παιδια, πολυ καλα... Καλη συνεχεια...
Για πειτε κ εντυπωσεις...

Αριθμός συμμετοχών ρεκόρ, 55 άτομα! Πολύ ωραία πιάτα, ύστερα από την πρόσθεση 4 νέων μηχανών στα γήπεδα. Ανεβασμένο επίπεδο από το σύνολο σχεδόν των σκοπευτών και μεγάλο πάθος για νίκη. Παράλληλα υποδειγματικές συμπεριφορές και καθόλου γκρίνιες και παρεξηγήσεις. Ήταν μια πραγματική γιορτή του sporting.

To shoot off στο τέλος το απέλαυσα τρομερά και χάρηκα ιδιαίτερα όταν κατάλαβα ότι το απέλαυσαν το ίδιο και οι θεατές.
 
Για το shoot off ένα πράγμα θα σου πω Λεωνίδα ήταν όντως απολαυστικό μέχρι και η ώρα που έγινε που άρχιζε και έπεφτε ομίχλη..Αλλά ήταν εξίσου απολαυστικό οταν το παρακολουθείς παρέα με τον Βορβολάκο.. .ha ha ha.
 
Αλλά ήταν εξίσου απολαυστικό οταν το παρακολουθείς παρέα με τον Βορβολάκο.. .ha ha ha.
Δεν τον βλέπω όμως να μας κάνει την τιμή, τον έχει ενημερώσει κανείς; .xm.
 
Back
Top