Κύπελλο Ελλάδας Compak Sporting 2015

Η δική μου τακτική σε κάτι τέτοια προβληματικά πιάτα είναι να τα τσακταουνιάζω με το που δω κάτι πορτοκαλί να βγαίνει από την μηχανή. Πριν προλάβει το μάτι μου να δει τον δίσκο τραβάω μπροστά και ρίχνω. Έχω δει ότι αποδίδει

Εκεί δεν έπαιζε το τσακτάουν τεκνίκ Γιωρίκα μου. Είχε αρκετά πιάτα στα οποία αν έκανες το παραμικρό λαθάκι ήταν κουλουράκι για πλάκα.
 
Το 4άρι Γιωρίκα έφευγε απο έναν ψιλό πύργο( το χω σε φωτό πιο πάνω) και έφευγε λίγο πιο αργά απο το σκητ του Σχιστού αλλά είχε πορεία κάθετη προς το έδαφος..Σαν μια διαγώνιο δλδ φαντάσου..Πολλοί δεν προλαβαίναν να ρίξουν καν δεύτερη τουφεκιά φαντάσου..

Δεξιό πύργο ή αριστερό;
 
Δεξιό πύργο ή αριστερό;

απο έναν ψιλό πύργο( το χω σε φωτό πιο πάνω) και έφευγε λίγο πιο αργά απο το σκητ του Σχιστού αλλά είχε πορεία κάθετη προς το έδαφος..Σαν μια διαγώνιο δλδ φαντάσου..Πολλοί δεν προλαβαίναν να ρίξουν καν δεύτερη τουφεκιά φαντάσου..
[/QUOTE]
Δεξιό. Δεξιά προς αριστερά με κλίση προς το έδαφος.
 
Δεξιό. Δεξιά προς αριστερά με κλίση προς το έδαφος.[/QUOTE]
Ακόμα χειρότερα για τους δεξιοχειρες!
 
Μην αγχώνεσαι γιατί υπήρχε και το 1 που ήταν ιδιο απο την αριστερή μεριά..
Αυτο παίζεται λίγο πιο εύκολα!! Από τους δεξιοχειρες πάλι.
Αλλά ζοριζει τους αριστεροχειρες.
Βλέπω υπήρχαν δημοκρατικες διαδικασίες δυσκολίας!!
 
Αυτο παίζεται λίγο πιο εύκολα!! Από τους δεξιοχειρες πάλι.
Αλλά ζοριζει τους αριστεροχειρες.
Βλέπω υπήρχαν δημοκρατικες διαδικασίες δυσκολίας!!
Όσο επιτρέπει το γήπεδο Γιάννη, ο στοχοθέτης προσπαθεί πάντα να κρατάει ισορροπίες.
 
Όσο επιτρέπει το γήπεδο Γιάννη, ο στοχοθέτης προσπαθεί πάντα να κρατάει ισορροπίες.
Ναι για να τηρούνται οι ισορροπίες και να αποφεύγονται και οι γκρίνιες.
 
Την Κυριακή είναι ο δεύτερος αγώνας του Κυπέλλου στην Μαλακάσα..Καλή επιτυχία σε όσουν πάρουν μέρος..

Υ.Γ: Άντε γιατί έχω πεθυμήσει πολύ να τουφεκίσω.. .shoot.
 
Ο καιρός θα είναι ιδανικός.
Μάλλον βλέπω και αυξημένες συμμετοχές.
Καλά αποτελέσματα.
 
Αποτελέσματα 2ου Αγώνα κυπέλλου..

2hrprbd.jpg
 
Back
Top