Κυνηγώντας...

Ναι ρε,άλλη δουλειά δεν είχαμε να γυρνάμε από σάιτ σε σάιτ, απλώς το μόνιμο μπαν για μένα θα πρέπει να είναι να έχει κάνει κάτι χοντρό, εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο πάντως δεν δημιουργεισε πρόβλημα στο σάιτ. Γνώμη μου.
Εχει δικιο ο Βασιλης Βελισσαριε...
Εχει γινει 2 αλλες φορες τουλαχιστον και πιθανον να ξαναγινει...
Πρακτικα συμβαινει,αυτο ειναι η αληθεια....
 
Καλημέρα .
Αφορμή για την παρέμβαση μου ήταν η αναφορά στο άλλο site καί η ουσιαστικά
ανύπαρκτη λειτουργία του αλλά καί του κυπριακού πού υπάρχει μέν χωρίς σχόλια δέ.
Καί τα δύο υποβαθμίστηκαν -χάθηκαν για τον ίδιο λόγο .
Άτομο με καλές διαπροσωπικές σχέσεις με τους mod ή τον ιδιοκτήτη συμπεριφερόταν μέσα
στο site ως ο χωροφύλακας με το ελεύθερο να γράφει καί να απειλεί ....(Έως εδώ .....μου είχε
γράψει κάποιος κύριος στο ελληνικό που έδινε συνταγές για φυσίγγια με βυσμάτωση φύλλα μουριάς ......)
Λοιπόν καί στα δύο αποχώρησα πρίν να κλείσουν διαβλέποντας την εξέλιξη .
Άλλο η διαπροσωπική σχέση κι'άλλο το καλό ολοκλήρου του συνόλου .
Κι'εδώ όταν γράφονται ανακρίβειες απο άτομα ημιμαθή μέν αλλά με κλίκες σε όλη την επικράτεια πιστεύω
ότι ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΚΟΝ του mod ανεξαρτήτως φιλίας ή συγγένειας κλπ με τον ημιμαθή να προστατεύσει το κύρος
και την εικόνα του site .
 
Έχετε κάποιο θέμα με τον ιδιοκτήτη του forum ή με την ομάδα διαχείρισης;
Ανοίξτε ένα σχετικό θέμα και ό,τι έχετε να πείτε, πείτε το εκεί.
Μην χαλάμε άλλα θέματα.
Απέχω πλέον απο σχολιασμό απο την μέρα που mod έβαλε θετική σε σχόλιο που υποστήριζε
ότι το choke 2 δίνει πιό κλειστή ντουφεκιά απο το full .....o_Oo_Oo_O
Eυχαριστώ για την φιλοξενία
 
View attachment 5

Μια μέρα με λίγα πουλιά αλλα με μεγάλη ικανοποίηση.Αυτο που πρέπει να νοιώθουμε όλοι όσοι αγαπάμε το κυνήγι και οχι να τρελλαινόμαστε με τα νούμερα κάποιες φορές.
Για μένα,τον μέσο κυνηγό, δύο φάσσες ΣΥΝ δύο μπεκάτσες σε μια μέρα δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ λίγα αλλά ΠΟΛΛΑ πουλιά! Κυρίως αν τα σκότωσες όλα μόνος σου... :)
 
Έχετε κάποιο θέμα με τον ιδιοκτήτη του forum ή με την ομάδα διαχείρισης;
Ανοίξτε ένα σχετικό θέμα και ό,τι έχετε να πείτε, πείτε το εκεί.
Μην χαλάμε άλλα θέματα.

Εγω δεν ξερω να ανοιξω καινουργιο θεμα...
Προβλημα δεν εχω ουτε με εσενα ουτε με τους διαχειριστες...
Προβλημα εχω με αυτο που λεμε δικιο....
Και απο την δικη μου οπτικη γωνια...Εφοσον οτι παιχτηκε εγινε σε προσωπικο επιπεδο...δεν εχει να κανει
με το φορουμ....Οποτε ( και παντα για μενα ) αστοχη η διαγραφη του Ντοκτορ...
Εφοσον δεν επεσε σε παραπτωμα εντος φορουμ...τα προσωπικα σας δεν με ενδιαφερουν....και ουτε σε τιμα
η αποφαση που πηρες με την διαγραφη του...( παντα για μενα ).

Καποτε πριν χρονια...στο φορουμ του Καββαδια ..κατηγορησαν το HL...πηρα και τοτε θεση και τους ειπα
οτι λενε ψεματα...και ας ηταν το καθεστως...''δικτακτορικο'' εκει....Η αληθεια πρεπει να λεγεται οποιο και αν
ειναι το τιμημα της !!!
Την αδικια η πετσα μου δεν την σηκωνει...και θεωρω οτι εκανες λαθος...
Αυτα ειχα να πω...και θα σταματησω εδω !!
 
μαμηθηκε το θεμα ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ αντε παρτε την χηνα τωρα και χαλαρωστεεεεε .sarcastic. .sarcastic. .yel..yel.
Σάκη την χήνα κάθε χρόνο στις γιορτές η οταν υποτροπιάζουν, θα τους της ανεβάζεις τρείς φορές τη μέρα, σαν αντιβίωση, για 6 μέρες , να βάζουν μυαλό :D
 
Back
Top