Κυνηγώντας...

Duca di Montefeltro

Παρη μου....εξηγησε μου εαν θελεις τι εχει γινει ???
Ο Ντοκτορ ειναι εκτος ???
Και εαν ναι...για ποιον λογο ??
Δεν βλεπω ΜΠΑΝ στο προφιλ του....και δεν διαβασα κατι ασχημο στα γραφομενα του...
Δεν πηρα χαμπαρι τιποτα βρε φιλε .
 
Αυτο μονο οι διαχειριστές μπορουν να μας το πουν αν θέλουν.

Δεν εχω ιδεα για το τι εχει γινει....Ειναι εκτος ...δεν ειναι...δεν βλεπω κατι στο προφιλ του!!
Ασε που δεν τα παω καλα με τα ηλεκτρονικα συστηματα...
Ας απαντησει και ας πει οποιος ξερει...απλα να μαθουμε...απο διαχειριστες ακομα καλυτερα θα ξερουμε
απο εγκυρη πηγη.
 
Δεν είμαι στην διαχείριση...διευκρινίζω...
Έτυχε να είμαστε με τον Βασίλη μαζί και μου είπε τον λόγο....δεν θα ήθελα να το πω δημόσια...χωρίς να το ξέρει ο Βασίλης...
 
Για την ώρα...ναι

Κακο αυτο....βλεποντας το δασος...και οχι μονο το δενδρο....βλεπω και διαβαζω...Στατιστικα φορουμ..
Μελη 3.219 οκ...και πολυ ωραια !!!
Ποσα απο αυτα τα μελη ειναι ενεργα ???
Και οταν λεω ενεργα...να γραφουν σε καθημερινη βαση ??
Κατω απο 50 μελη....
Εαν σταματησουν ...για τον οποιο λογο ..20 ατομα ακομα να γραφουν....θα παθουμε οτι και στο αλλο φορουμ...που ημουν και εφυγα απο μονος μου....γιατι παραλιγο να παθω ζαχαρο απο τις πολλες καλημερες...
Δεν υπηρχαν ατομα να ανταλλαξουμε αποψεις...
Ο Ντοκτορ ηταν ενεργο μελος...και για μενα μεγαλη απωλεια που ειναι εκτος φορουμ !!

Δεν κρινω την αποφαση των διαχειριστων...ουτε ξερω τι παιχτηκε...και πηραν αυτην την αποφαση
απλα λεω πως βλεπω εγω τα πραγματα απο την δικη μου οπτικη γωνια !!!

Επισεις και παντα απο την δικη μου οπτικη γωνια....Εχει ατομα το φορουμ..που εχουν μπει 2-3 φορες με
διαφορετικα προφιλ....και καλα αυτο....Εδω μας τα εχουν κανει τσουρεκια με τις ανοησιες τους ( το ειπα κοσμια )
τους χλευαζουν οι συναδελφοι.... δεν παιρνουν χαμπαρι...την μια πατατα μετα την αλλη πετανε..και
εξακολουθουν να ειναι στο φορουμ !!

Και παλι λεω....ειμαι ο τελευταιος που θα κρινω τις αποφασεις των διαχειριστων...
Δικο τους το μαχαιρι και το καρπουζι...ας κανουν οτι νομιζουν αυτοι καλυτερο...!!

Εγω απλα την απορια μου εξεφρασα και την στεναχωρια μου βεβαια για ολη κατασταση που δημιουργηθηκε
με τον Ντοκτορ!!
 
Last edited:
Το μόνιμο ban μελών που συμμετέχουν, απλά αυξάνει τους ανθρώπους που όταν φτάσουν στην κρίσιμη μάζα θα βρούν κάποιον να τους φτιάξει ένα νέο site.
Αν έχεις το domain name και το hosting 10 λεπτά υπόθεση είναι για κάποιον που γνωρίζει.
Αυτοί λοιπόν, θα τραβήξουν κόσμο από εδώ με συνέπεια την αποδυνάμωση του HL.
Έχει ξαναγίνει το σκηνικό και όπως είναι γνωστό, η ιστορία επαναλαμβάνεται.

Δεν χρειάζονται 3000 μέλη και 1000 post την ημέρα για ένα φοβερό forum.
Με 30 μέλη και 5 post την ημέρα με ουσία, θα παρακαλάει κόσμος για να μπει.

topic.
 
Δεν χρειάζονται 3000 μέλη και 1000 post την ημέρα για ένα φοβερό forum.
Με 30 μέλη και 5 post την ημέρα με ουσία, θα παρακαλάει κόσμος για να μπει.
Ναι ρε,άλλη δουλειά δεν είχαμε να γυρνάμε από σάιτ σε σάιτ, απλώς το μόνιμο μπαν για μένα θα πρέπει να είναι να έχει κάνει κάτι χοντρό, εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο πάντως δεν δημιουργεισε πρόβλημα στο σάιτ. Γνώμη μου.
 
Το μόνιμο ban μελών που συμμετέχουν, απλά αυξάνει τους ανθρώπους που όταν φτάσουν στην κρίσιμη μάζα θα βρούν κάποιον να τους φτιάξει ένα νέο site.
Αν έχεις το domain name και το hosting 10 λεπτά υπόθεση είναι για κάποιον που γνωρίζει.
Αυτοί λοιπόν, θα τραβήξουν κόσμο από εδώ με συνέπεια την αποδυνάμωση του HL.
Έχει ξαναγίνει το σκηνικό και όπως είναι γνωστό, η ιστορία επαναλαμβάνεται.

Δεν χρειάζονται 3000 μέλη και 1000 post την ημέρα για ένα φοβερό forum.
Με 30 μέλη και 5 post την ημέρα με ουσία, θα παρακαλάει κόσμος για να μπει.

topic.


Πολυ σωστα !!! :cool:


Ναι ρε,άλλη δουλειά δεν είχαμε να γυρνάμε από σάιτ σε σάιτ, απλώς το μόνιμο μπαν για μένα θα πρέπει να είναι να έχει κάνει κάτι χοντρό, εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο πάντως δεν δημιουργεισε πρόβλημα στο σάιτ. Γνώμη μου.

Καλε μου φιλε...Οταν θα φυγουν για τους οποιους λογους ατομα που εσυ θεωρεις σημαντικα...απο μονος
θα αποχωρησεις και εσυ...
Τις καλες επιχειρησεις δεν τις κανουν τα πολυτελη γραφεια....αλλα τα στελεχη τους...Αυτα ειναι η δυναμη τους !!!

Συγνωμη για το topic.
 
καλημέρα συνάδελφοι!
Το μελος duca di montefeltro είναι ban.
Οι λόγοι για λόγους ιδιωτικότητας δεν κοινοποιουνται.
Με τις απόψεις περι forum συμφωνώ απόλυτα!
Όποιος θέλει μπαίνει, όποιος δεν θέλει δεν μπαίνει.
Υπάρχει πλήρης ελευθερία σε αυτό!
Περιορισμός υπάρχει στους κανόνες και στην συμπεριφορά.
Και σίγουρα μπορεί να φτιάξει ένα νέο αντίστοιχο φόρουμ σχεδόν ο οποιοσδήποτε!

Υ.Γ. Δεν χαιρομαι με τα ban. Δεν κερδίζει κανένας. Πισω από κάθε ban, υπάρχει τουλάχιστον ένας λόγος ο οποιος εξυπηρετεί το forum και τίποτε άλλο.
 
Ξερετε ποσα φορουμ εχουν φτιαχτει , εχουν κανει τον κυκλο τους και εχουν σβησει ;
Πολλα...Ο λόγος;
Γιατί απλά έχει να κάνει με ανθρώπους και φυσικό είναι να υπάρχει φθορά μεταξύ των..
Κάποιοι φαίνεται ότι έχουν άπλετο χρόνο να γράφουν όλη μέρα και επί παντός επιστητού με αποτέλεσμα να γίνονται κουραστικοι στους υπόλοιπους γιατί πολύ απλά δεν γίνετε να γράφεις συνέχεια και να είναι σημαντικά όλα αυτά που λες...κάποιες φορές καλύτερα να μασάς..
Όλα τα καταλαβαίνω εκτός από ένα πράγμα :
Πώς γίνεται να σε διώχνουν από ένα (κατάστημα) φόρουμ και να δέχεσαι μετά να ξαναμπείς!
Αυτό και μόνο δείχνει πόσο σέβεσαι τον εαυτό σου.
 
Υ.Γ. Δεν χαιρομαι με τα ban. Δεν κερδίζει κανένας. Πισω από κάθε ban, υπάρχει τουλάχιστον ένας λόγος ο οποιος εξυπηρετεί το forum και τίποτε άλλο.

Καλημερα Κυριε Γιωργο !!!

Σε τι εξυπηρετει το φορουμ το ΜΠΑΝ του Ντοκτορ....???
Σε ποιον απο ολους τους κανονες του φορουμ ''παραπατησε'' ??
Αυτο τουλαχιστον δεν μπορουμε να το ξερουμε ??

Απλα ρωταω....δεν το κανω απο αντιπαραθεση !!!
 
Υ.Γ. Δεν χαιρομαι με τα ban. Δεν κερδίζει κανένας. Πισω από κάθε ban, υπάρχει τουλάχιστον ένας λόγος ο οποιος εξυπηρετεί το forum και τίποτε άλλο.

Καλημερα Κυριε Γιωργο !!!

Σε τι εξυπηρετει το φορουμ το ΜΠΑΝ του Ντοκτορ....???
Σε ποιον απο ολους τους κανονες του φορουμ ''παραπατησε'' ??
Αυτο τουλαχιστον δεν μπορουμε να το ξερουμε ??

Απλα ρωταω....δεν το κανω απο αντιπαραθεση !!!
Καλημερα!
Όπως έγραψα και προηγουμένως, για λόγους ιδιωτικότητας δεν κοινοποιουνται.
Δεν αφορά κατι που γράφτηκε δημόσια.
 
Καλημερα!
Όπως έγραψα και προηγουμένως, για λόγους ιδιωτικότητας δεν κοινοποιουνται.
Δεν αφορά κατι που γράφτηκε δημόσια.

ΟΚ. Καταλαβαινω οτι κατι παιχτηκε σε προσωπικο επιπεδο...και εχοντας το πανω ''χερι'' τον διεγραψες.

Αυτο ομως δεν εχει να κανει με το φορουμ....Απ'οτι ξερω...ο Ντοκτορ εχει δωσει ''ψυχη και αιμα '' για αυτο το
φορουμ...

Και παλι λεω δικαιωμα σου ειναι....εσυ εχεις το μαχαιρι....εσυ και το καρπουζι...εσυ κανεις κουμαντο !!!
Απο την αλλη ομως...και σαν μεγαλυτερος σου....θα σου δωσω μια συμβουλη...
Αυτο το θεριό που εχουμε ολοι μεσα μας και το λεμε εγωισμο...πολλες φορες ειναι η αιτια που κανουμε λαθη!!

Στα λεω...και μιλαω οπως εγω νιωθω και με αγαπη για αυτο το φορουμ...
Μηπως οι επιλογες σου σε οδηγησουν σε ''αδιεξοδο'' ?? Εννοω να χασεις το καρπουζι και να σου μενει
μονο το μαχαιρι ??
Φιλικα στα λεω...και οχι για να σε προσβαλω ( δεν εχω τετοιο σκοπο ) και ουτε με θυμο επειδη εδιωξες
τον Ντοκτορ.

Εαν νομιζεις οτι καπου κανω λαθος...και νομιζεις οτι αξιζω και εγω ενα ΜΠΑΝ κανε το...
Εχω μαθει στην ζωη μου να μην κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου...και γι'αυτο στα ειπα ολα αυτα !!
 
ΟΚ. Καταλαβαινω οτι κατι παιχτηκε σε προσωπικο επιπεδο...και εχοντας το πανω ''χερι'' τον διεγραψες.

Αυτο ομως δεν εχει να κανει με το φορουμ....Απ'οτι ξερω...ο Ντοκτορ εχει δωσει ''ψυχη και αιμα '' για αυτο το
φορουμ...

Και παλι λεω δικαιωμα σου ειναι....εσυ εχεις το μαχαιρι....εσυ και το καρπουζι...εσυ κανεις κουμαντο !!!
Απο την αλλη ομως...και σαν μεγαλυτερος σου....θα σου δωσω μια συμβουλη...
Αυτο το θεριό που εχουμε ολοι μεσα μας και το λεμε εγωισμο...πολλες φορες ειναι η αιτια που κανουμε λαθη!!

Στα λεω...και μιλαω οπως εγω νιωθω και με αγαπη για αυτο το φορουμ...
Μηπως οι επιλογες σου σε οδηγησουν σε ''αδιεξοδο'' ?? Εννοω να χασεις το καρπουζι και να σου μενει
μονο το μαχαιρι ??
Φιλικα στα λεω...και οχι για να σε προσβαλω ( δεν εχω τετοιο σκοπο ) και ουτε με θυμο επειδη εδιωξες
τον Ντοκτορ.

Εαν νομιζεις οτι καπου κανω λαθος...και νομιζεις οτι αξιζω και εγω ενα ΜΠΑΝ κανε το...
Εχω μαθει στην ζωη μου να μην κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου...και γι'αυτο στα ειπα ολα αυτα !!
Η πραγματικότητα μπορει να ειναι εντελως διαφορετική απ οτι φαντάζεσαι.
Αν έχεις σχέσεις μαζι του μπορεις να τον ρωτήσεις.
Δεν εχω το forum για να καλλιεργώ την ψευδαίσθηση εξουσίας.
Όπως έχω ξαναπεί, αν κάποιος έχει την πεποίθηση ότι κακώς μπαναριστικε, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου και να το λύσουμε. Μπορει να έγινε παρεξήγηση. Πολλα μπορει.
 
Η πραγματικότητα μπορει να ειναι εντελως διαφορετική απ οτι φαντάζεσαι.
Αν έχεις σχέσεις μαζι του μπορεις να τον ρωτήσεις.
Δεν εχω το forum για να καλλιεργώ την ψευδαίσθηση εξουσίας.
Όπως έχω ξαναπεί, αν κάποιος έχει την πεποίθηση ότι κακώς μπαναριστικε, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου και να το λύσουμε. Μπορει να έγινε παρεξήγηση. Πολλα μπορει.

Αυτα που ειχα να πω στα ειπα....Τωρα εσυ κανε το κουμαντο σου...
Μονο αυτο .... και δεν θελω να φανταζομαι...
Αυτο που ξερω...τα προσωπικα μας δεν εχουν να κανουν με το φορουμ...τιποτα αλλο.
Σε ευχαριστω για τον χρονο σου ....και τις απαντησεις σου !!!
 
Back
Top