Κυνηγετική Γωνιά

Σε αγώνα όπου θα υπάρχουν 80 θεατές με προσκλήσεις και τα μέτρα ασφαλείας λένε θα είναι δρακόντεια!!!!!! Μπεεεεεεε(ος).
Γνωριζουν καλα οι πολιτικοι οτι ολα ειναι πλεον θεμα τυχης στην χωρα μας και εν´ οψει εκλογων φοβουνται μην χασουν ψηφους λογω καποιου ασχημου γεγονοτος.
Προσωπικα, θεωρω οτι το γηπεδο θα επρεπε να ειναι γεματο και η απευθειας μεταδοση του να γινει απο κρατικο καναλι.
 
Καλημέρα καλό σαββατοκύριακο !!
Όσον αφορά τον τελικό κυπέλλου και την εικόνα ενός άδειου γηπέδου είναι ότι πιο λυπηρό και δείχνει την ανικανότητα της ΕΠΟ το όνομα αυτού ΜΠΑΛΤΑΚΟΣ !!
 
Προκαλείς χωρίς να σε προκαλέσει κάνεις.....Κάτσε να δεις τις θα σου κάνω από Οκτώβριο και πέρα...............Και δεν λεω για ομαδικές μαλακιουλες!
Μου αρεση να σας πηραζω... πηραζει....είμαι λίγο ατακτουλης άλλα έχω καλή καρδιά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
 
Προκαλείς χωρίς να σε προκαλέσει κάνεις.....Κάτσε να δεις τις θα σου κάνω από Οκτώβριο και πέρα...............Και δεν λεω για ομαδικές μαλακιουλες!
ατσα τα φιλαρακια.Πιαστε οτι δεν θα εχει τσιχλες και αφηστε τα περι αθλητισμου...
 
Γνωριζουν καλα οι πολιτικοι οτι ολα ειναι πλεον θεμα τυχης στην χωρα μας και εν´ οψει εκλογων φοβουνται μην χασουν ψηφους λογω καποιου ασχημου γεγονοτος.
Προσωπικα, θεωρω οτι το γηπεδο θα επρεπε να ειναι γεματο και η απευθειας μεταδοση του να γινει απο κρατικο καναλι.
Όπως στα παλαιά και καλύτερα χρόνια... .think.
 
Back
Top