Κυνηγετική Γωνιά

Δεν κερδίζετε εύκολα αυτή η ομάδα λόγο μεγάλης ταχύτητας και ευστοχίας .Ο μόνος τρόπος να αντιμετωπιστεί είναι να μην της επιτρέψεις να παίξει , και να έχεις μια σταθερή απόδοση εσύ όπως έχουν αυτοί,το θέμα είναι αν έχεις τέτοιους παίκτες που να μπορείς να το κάνεις .Από το πρώτο δεκάλεπτο το παιχνίδι φάνηκε ότι χάθηκε έπαιξε ανώτερα είτε το επιτρέψαμε είτε όχι αυτό είναι το διαταυτα.
Μόνο ένας βασιλιάς μπορεί να σταματήσει τη βασίλισσα του μπάσκετ... ☘️
 
Μόνο ένας βασιλιάς μπορεί να σταματήσει τη βασίλισσα του μπάσκετ... ☘️
Μακάρι να το κάνει στο λέω και ας είμαι Ολυμπιακός,και εννοείται ότι θέλω να το κάνει οποιαδήποτε ελληνική ομάδα και να ήταν ..Βασιλιάς που τρώει τρυφιλι μουφα μου φαίνετε αλλά στη προκειμένη είναι ευχής έργων να το πάρουμε εμείς .
 
Αν δεν μπορείς να πάρεις άδεια τουλάχιστον 4-5 μέρες έστω και σπαστά από 15 Οκτωβρίου μέχρι 5 Νοεμβρίου, ε δεν αξίζει να δουλεύεις εκει😁
Άμα πιάνω εργασία στις 04.30 κ σχολάω στις 11.00 το πρωί, αξιζει μετά να ασχολούμε με τα Gordon κυνηγώντας μπεκάτσα ως το απόγευμα.... ;) .big smile.
 
Καλημέρα παίδες.....cofee.

Ήσυχα ρε συ, μεγάλος άνθρωπος κ χωροπηδάς....yel.

Υ.Γ. Δικαίως κάψατε τους Τουρκάκους!!!!
Καθόλου φίλε δε χώρο πηδώ αντίθετος πρώτη φορά είδα ματς χωρίς να κατεβάσω ούτε ένα καντήλι ήμουν πολύ ήρεμος αφού ο γειτωνας μου είπε δεν το βλέπεις το ματς δε σε ακούω να βρίζεις χα χα
 
Ομαδαρα η Ρεαλ, παιχταραδες η Ρεαλ αλλα και πολυ τυχερη στο πρωτο δεκαλεπτο, οσον αφορα την ευστοχια!!!
Κριμα για τον Ολυμπιακο, δεν πιστεψε στον εαυτο του, στις μεγαλες δυναμεις του.
Το challenge που ζητησε ο Ματεο οταν ηταν μπροστα με 20 σχεδον ποντους, θα το θυμαται μια ζωη, σαν την
μεγαλυτερη μακακια που εχει κανει ποτε σε παιχνιδι μπασκετ. Φοβοταν τον Ολυμπιακο πααααρα πολυ και το απεδειξε με την κινηση αυτη. Κριμα που οι παιχτες/ προπονητης μπηκαν στο παιχνιδι, οπως μπηκαν…
 
Καλημέρα λεβεντες...View attachment 88138 περαστικά δεν πηραζει του χρονου.big smile.
Προκαλείς χωρίς να σε προκαλέσει κάνεις.....Κάτσε να δεις τις θα σου κάνω από Οκτώβριο και πέρα...............Και δεν λεω για ομαδικές μαλακιουλες!
 
Last edited:
Back
Top