Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έκανε μια παυση η βροχή κ έβγαλε ηλιο, πολυ νερό σχεδόν όλες τις μέρες..
Και από ότι διάβαζα σε ένα άρθρο είναι το πιο βροχερό φθινόπωρο της τελευταίας δεκαετίας για το νησί...

Και μια καλημερα σε όλους...
Λέμε υγεία μόνο και το εννοουμε......
 
Μόλις πριν λίγο έμαθα τον άδικο χαμό του, πραγματικά έχω συγκλονιστεί.....
Τον Βίκτωρα τον "γνώρισα" διαδικτυακά το 2003, ήταν ο πρώτος που με καλωσόρισε σε κυνηγετικό φόρουμ.....
Καίτοι ευρισκόμενοι στις 2 άκρες της χώρας μας, μέσω του διαδικτύου είχαμε επαφές, ανταλλάξαμε μηνύματα, μιλήσαμε και τηλεφωνικά, ούτως ώστε "παρακολούθησα" την εξέλιξή του στην ιδιογόμωση, τις αναζητήσεις του, διάφορες κυνηγετικές στιγμές του, χάρηκα με τις χαρούμενες στιγμές του, λυπήθηκα με τις στεναχώριες του - ειδικά με τον χαμό του αδερφού του, που του στοίχισε τόσο πολύ.....Τολμώ να πω πως ανήκε στον ευρύτερο κύκλο των διαδικτυακών μου - και όχι μόνο- φίλων κι ας μην βρεθήκαμε ποτέ δια ζώσης.....
Ο Βίκτωρας ήταν από τους πρώτους που με προσκάλεσε να έρθω εδώ στο hunterslife, καθυστέρησα να έρθω κάτι χρόνια αλλά τον ξαναβρήκα εδώ.......... και πριν προλάβουμε καλά - καλά να "ξαναζεσταθούμε"..... έφυγε......
Καλές θάλασσες Βικτωράκο.......
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Όλων οι προσευχές μαζί σου.τι να πω ρε γαμωτο.το ένα μετά το άλλο τα χτυπήματα
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Ολα να πάνε καλά Αρίστο!! Η σκέψη μας μαζί σας!!
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....


Κουραγιο και δυναμη Αριστο.....εχει την Παναγιά δίπλα της φιλε!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top