Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Αρίστο περαστικά ….. :(
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Αριστο περαστικα .Ο θεος να βοηθησει να πανε ολα καλα
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή....
Αρίστο εύχομαι να πάνε όλα καλά και γρήγορα να γυρίσετε σπίτι και όλα αυτά που ζεις τώρα να είναι μια κακιά ανάμνηση...
Οι προσευχές μου όλες για τη Βασιλικούλα...
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Άριστο εύχομαι το καλύτερο.Θα κάνω και προσευχή για την μικρή σου απόψε γιατί έτσι έλεγαν και την μητέρα μου.
Θα γίνει καλά
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Οι προσευχές μας μαζί σας. Αρίστο, εύχομαι ολόψυχα να γίνει καλά η κορούλα σου και γρήγορα να επιστρέψει στο σπίτι
 
Γειά σάς!
Λεβέντες ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ για το κοριτσάκι μου, το Βασιλικάκι μου που νοσηλεύεται στη ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ ΡΙΟΥ με οξεία μυοκαρδιτιδα και περικαρδιτιδα και η ζωουλα της κρέμεται από μια κλωστή.....
Ολοι διπλα σας φιλε!
Ολα θα πανε καλα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top