Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε όλους... .cofee.


Χαίρεται παίδες...συννεφιά σήμερα κ Α άνεμος που ξυρίζει....8°C κ σόμπα συνοδεία ελληνικού πριν το υπόλοιπο εργασίας....cofee.
Ναι εχει βάλει κρυο......

Ο κοτσιδας όλο κ καμιά kumtel θα έχει ανάψει στο μαγαζί του να μην ξυλιασει......sarcastic.
 
Καλησπερα σας Χιονισε γυρω στα βουνα χαμηλα ,αυριο για μπεκατσες
Θα πάρεις το 16αρι σου κ με τα χειροποίητα φυσίγγια σου κ θα αντιλαλησει ο Ταΰγετος....

Και ακόμα, μην ξεχνάς κ το cal. 32 για τα τσιχλοπουλια........
 
Last edited:
Θα ξήλωσε καμια κολώνα.....
Άναψες κανά κολοκοτρωνεικο κλεφτοφάναρο?? .yel.

Πως είναι το χέρι βρε??
Ακόμα το πρήξιμο καλά κρατεί, αλλά ο πόνος υποχώρησε και κουνάω και τα δάχτυλα δειλά δειλά αν και με τραβάνε όλα μέσα.
 
Ακόμα το πρήξιμο καλά κρατεί, αλλά ο πόνος υποχώρησε και κουνάω και τα δάχτυλα δειλά δειλά αν και με τραβάνε όλα μέσα.
Αρκουν μόνο δυο ντουμπλεδες με το δικαννο κ το προβλημα παειειειειει.... .yelling.

Λογικό ρε φίλε... Υπομονή κάνε...!!!
Και από την μια μεριά να λες κ ευτυχώς που δεν βρήκε κανα τένοντα.....
 
Καλησπέρα σας
... πήγα μέχρι τη θάλασσα μήπως και ... αλλά ξυρίζει και επέστρεψα. :rolleyes:

Ά ρε Χρήστο κρεμάστηκες σαν σφαχτάρι ... τώρα θα περιμένεις να ηρεμήσει , εκείνος ο ξάδερφος σου ο γιατρός τι λέει να κάνεις ;
 
Παλικάρια δεν ξέρω τη γκαντεμοχρονια είναι φέτος. 20μερες από δισκοκήλη στο κρεβάτι έχω σηκωθεί ένα τριήμερο και...Δεν.... Γελαστικα και πήγα και στα νερά με έπιασε ο πόνος και η κατάληξη να μαζευτο σαν το σουγιά κακυληι να κοιντινεψο να βγω έξω από τον πόνο. Και το ωραίο δεν έχει και τίποτα αντουφεκιστος έφυγα. .hair..hair.
Περαστηκα μεγαλη π@@#@# η δισκοκυλι..κανε θαραπιες ειχε να με πιαση 4 χρονια και με γ@@@@ φετος απο το οκτωβρι τωρα αρχηζο να ερχομαι στα ισια μου
 
Καλησπέρα σας
... πήγα μέχρι τη θάλασσα μήπως και ... αλλά ξυρίζει και επέστρεψα. :rolleyes:

Ά ρε Χρήστο κρεμάστηκες σαν σφαχτάρι ... τώρα θα περιμένεις να ηρεμήσει , εκείνος ο ξάδερφος σου ο γιατρός τι λέει να κάνεις ;
Να το κατουρήσω και 50€. .yel.
 
Περαστηκα μεγαλη π@@#@# η δισκοκυλι..κανε θαραπιες ειχε να με πιαση 4 χρονια και με γ@@@@ φετος απο το οκτωβρι τωρα αρχηζο να ερχομαι στα ισια μου
Ηλια. Δεν παλεύεται άτιμο πράγμα δεν με είχε πιάσει ποτέ και από ότι μου είπε ο γιατρο πρέπει να μαθό να ζω με αυτό από εδώ και περα και κάθε φορα που θα ξεθαρρεύω θα μου το θυμίζει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top