Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας, σήμερα χτυπήσαμε άσχημα λίγο πριν το φινάλε στο σφάξιμο.Άφησε ένα κομμάτι κρέας με το τσιγγέλι ο σφάχτης,άθελά του βέβαια, μπήκε όλο μέσα μέχρι το ημικύκλιο κσι που σταμάτησε.Περιοχή ανάμεσα σε δείκτη κσι αντίχειρα.Ορούς αντιβιώσεις, μούδιασμα μέχρι ώμο και πόνος αφόρητος....Ούτε τα δάχτυλα δεν μπορώ να κουνήσω.Έβγαλα πλάκα αλλά δεν έβλεπαν αν έχω κόψει τένοντα.Χάσαμε καρτέρια,δουλειά κλπ......
Περαστικα Χρήστο , καλή και γρήγορη ανάρρωση να έχεις φίλε μου .
 
Παλικάρια δεν ξέρω τη γκαντεμοχρονια είναι φέτος. 20μερες από δισκοκήλη στο κρεβάτι έχω σηκωθεί ένα τριήμερο και...Δεν.... Γελαστικα και πήγα και στα νερά με έπιασε ο πόνος και η κατάληξη να μαζευτο σαν το σουγιά και να κοιντινεψο να βγω έξω από τον πόνο. Και το ωραίο δεν έχει και τίποτα αντουφεκιστος έφυγα. .hair..hair.
 
Χαιρετω άπαντες.......
Αέρας κ συννεφιά σήμερα.....
Καλημερα στα παιδιά....cofee.
Ψυχάλα τη νύχτα κ κρύο φυσικά... + ενας σεισμούλης, αργα τη νυχτα...καλα πάμε...

Ανάμεσα Ζάκυνθο Κυλλήνη 4,6R λένε...
Στις 01:28 ήταν κ ακουστηκε καλα.....

Καλημέρα σας, καλό ΣΚ, με πολύ κρύο και δυνατό ανεμοβροχι. Μόλις ολοκληρώσαμε και την αναμνηστική δόση.
Και δώρο αναμνηστική κονκάρδα benelli.. .yel.

Παλικάρια δεν ξέρω τη γκαντεμοχρονια είναι φέτος. 20μερες από δισκοκήλη στο κρεβάτι έχω σηκωθεί ένα τριήμερο και...Δεν.... Γελαστικα και πήγα και στα νερά με έπιασε ο πόνος και η κατάληξη να μαζευτο σαν το σουγιά και να κοιντινεψο να βγω έξω από τον πόνο. Και το ωραίο δεν έχει και τίποτα αντουφεκιστος έφυγα. .hair..hair.
Ανάπαυση απαραίτητη Τριαντάφυλλε....
Περαστικά κ γρήγορα ευχομαι να ξεχυθεις στον κυνηγοτοπο....
 
Παλικάρια δεν ξέρω τη γκαντεμοχρονια είναι φέτος. 20μερες από δισκοκήλη στο κρεβάτι έχω σηκωθεί ένα τριήμερο και...Δεν.... Γελαστικα και πήγα και στα νερά με έπιασε ο πόνος και η κατάληξη να μαζευτο σαν το σουγιά και να κοιντινεψο να βγω έξω από τον πόνο. Και το ωραίο δεν έχει και τίποτα αντουφεκιστος έφυγα. .hair..hair.
Περαστικά Τριαντάφυλλε και προσοχή ...
 
Καλησπέρα παλικάρια.
Περαστικά σε χτυπημένους και πονεμένους.
Εχω (Θεσσαλονίκη) έχει πολυ καλό καιρό από το πρωί.
Μετα την μεσημεριανή μάσα λέω να πάω για καμιά τσιχλίτσα να περπατήσω.
Δεν πάτε σε καμία γκιολα στα πέριξ καλύτερα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top