Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άρη θέλω να πω και εγώ 2 λόγια…Μεγάλωσα μέσα στο μαγαζί του Σωτήρη,από παιδάκι 13 χρονών ήμουν εκεί μέσα…Σαν χθες θυμάμαι πριν ακόμα πάρει το συσκευαστικό μηχάνημα που κάναμε κόντρες μεταξύ μας ποιος θα βάλει τα φυσίγγια πιο γρήγορα στο κουτί…Ποσά βράδια εκεί μέσα έως αργά,ιστορίες για κυνήγια,συμβουλές,γέλια και ατελείωτα πειράγματα…Ήταν σωστός επαγγελματίας,ότι είχε να στο πει στο έλεγε στα ίσια…Τελευταία φορά τον είδα τον Γενάρη και πραγματικά έδειχνε πως πήγαινε πολύ καλά…Επεδίωξα να τον δω ξανά αλλά οι συγκυρίες δεν ήταν με το μέρος μου αλλά από την άλλη καλύτερα γιατί θέλω να τον θυμάμαι όπως τον ήξερα από πάντα…Μακάρι να είχα την ευκαιρία να τον ευχαριστήσω πάλι για όλα και να του πω ότι τον αγαπάω….Καλό σου ταξίδι Σώτο μου,αδερφέ μου λεβέντη για πάντα στις καρδιές μας…Θα τα ξαναπούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μάγκας κ τουφεκος ο Σωτήρης... Πολύ κρίμα... Κ δυνατό παλικάρι... Δεν κάνει διακρίσεις αυτός ο διάολος... Πολύ κρίμα... :(
 
Από το Σωτήρη είχα πάρει κ τη Μ2 μου... Δεν υπήρχε τότε παραλλαγής στην Ελλάδα... Άστο θα κανονίσω κ θα σου την φέρουν από έξω μου είπε...
Το ίδιο έκανε κ μετά από χρόνια με μια α400 Xcel ίδια με τη δικιά του που ήθελε ρβσσ φίλος...
Δεν το χωράει το μυαλό μου ότι έφυγε έτσι άδικα...
 
Από το Σωτήρη είχα πάρει κ τη Μ2 μου... Δεν υπήρχε τότε παραλλαγής στην Ελλάδα... Άστο θα κανονίσω κ θα σου την φέρουν από έξω μου είπε...
Το ίδιο έκανε κ μετά από χρόνια με μια α400 Xcel ίδια με τη δικιά του που ήθελε ρβσσ φίλος...
Δεν το χωράει το μυαλό μου ότι έφυγε έτσι άδικα...
Ότι μπορούσε και περνούσε από το χέρι του το έκανε ακόμα και ας μην σε ήξερε…Είχε φιλότιμο και τα παντελόνια του τα τίμαγε!!!!
 
Από το Σωτήρη είχα πάρει κ τη Μ2 μου... Δεν υπήρχε τότε παραλλαγής στην Ελλάδα... Άστο θα κανονίσω κ θα σου την φέρουν από έξω μου είπε...
Το ίδιο έκανε κ μετά από χρόνια με μια α400 Xcel ίδια με τη δικιά του που ήθελε ρβσσ φίλος...
Δεν το χωράει το μυαλό μου ότι έφυγε έτσι άδικα...
Καλημερα παλικαρια......

Σας καταλαβενο αρι πολυ καλα εχασα και εγω τον φιλο μου απο πολυ μικρα παιδια μαζι απο αυτον τον διαολο στο κεφαλι στα 33 του.....καλο παραδησω να εχει ο λεβεντις η ζωη ειναι μικρι και πουτανα...να ειστε παντα καλα με υγεια να τον θυμαστε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top