Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
 
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Καλό παράδεισο να έχει, πολύ σωστές κουβέντες..!!!
 
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Τι λες μωρε????? απίστευτο....
Καλο ταξίδι κ καλα κυνηγια κ γεμισματα εκεί πανω.....
Κριμα και άδικο... Αυτή η γαμημενη αρρώστια δεν κοιτάει ηλικίες...ειναι να μην την εγκαινιαστεί άνθρωπος....
 
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Πω ρε φίλε κρίμα νέος άνθρωπος. Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
 
Καπου διαβασα ότι από αυτήν την κατάρα κάθε χρόνο η ανθρωπότητα χάνει κόσμο όσο είναι η Ιταλια και θα προσβληθούν μιάμιση φορά τόσοι.
Αλλά τώρα κλέβει τις εντυπώσεις η corona και αυτα όλα έχουν υποβαθμιστεί.Ποιος ξέρει όλη αυτήν την διάρκεια τι ζημιά να έχει γίνει σε όλη την γη.
 
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Άρη...κρίμα για το παλικάρι...έδωσε όντως μάχη...κρίμα,κρίμα,κρίμα κ πάλι κρίμα...
Εξέρετο παιδί,εξέρετος όπως είπες πατενταδώρος κ σωστός μάστορας με γνώσεις στα όπλα....μαγκάκι με αποκαλούσε κ τν αποκαλούσα...ήταν πηραχτήρη κ παιδί μάλαμα...εξαίρετος πιστολέρο στη σκοποβολή κ στα καρτέρια φάσσας/υδροβίων...δν ξέρω τη άλλο να πω για αυτό το παλικάρι
ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ...καλό παράδεισο να έχει κ ο θεός να τν αναπαύσει........
 
Καλησπέρα σε όλους . Πολύ ζέστη και έχουμε ακόμη μέρες μπροστά.

Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Κρίμα να χάνονται τόσο νέοι άνθρωποι. Η ζωή δεν ξέρουμε τι μας επιφυλάσσει και όπως είπες είναι μικρή .
Χαρείτε και κάνετε πράγματα που αγαπάτε και σας γεμίζουν κάνοντας ακόμη και υπερβάσεις.
 
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Άρη θέλω να πω και εγώ 2 λόγια…Μεγάλωσα μέσα στο μαγαζί του Σωτήρη,από παιδάκι 13 χρονών ήμουν εκεί μέσα…Σαν χθες θυμάμαι πριν ακόμα πάρει το συσκευαστικό μηχάνημα που κάναμε κόντρες μεταξύ μας ποιος θα βάλει τα φυσίγγια πιο γρήγορα στο κουτί…Ποσά βράδια εκεί μέσα έως αργά,ιστορίες για κυνήγια,συμβουλές,γέλια και ατελείωτα πειράγματα…Ήταν σωστός επαγγελματίας,ότι είχε να στο πει στο έλεγε στα ίσια…Τελευταία φορά τον είδα τον Γενάρη και πραγματικά έδειχνε πως πήγαινε πολύ καλά…Επεδίωξα να τον δω ξανά αλλά οι συγκυρίες δεν ήταν με το μέρος μου αλλά από την άλλη καλύτερα γιατί θέλω να τον θυμάμαι όπως τον ήξερα από πάντα…Μακάρι να είχα την ευκαιρία να τον ευχαριστήσω πάλι για όλα και να του πω ότι τον αγαπάω….Καλό σου ταξίδι Σώτο μου,αδερφέ μου λεβέντη για πάντα στις καρδιές μας…Θα τα ξαναπούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο Σωτήρης βενδρας που είχε κατάστημα με κυνηγετικα είδη στον πύργο στα 38 του... Σε ένα χρόνο τον νίκησε η παλιαρρωστια... Κρίμα... Μάγκας, πατενταδορος κ ωραίος τύπος... Καλό παράδεισο φίλε...
Να κοιτάτε να περνάτε καλά κ να κάνετε πράγματα που αγαπάτε γιατί η ζωή είναι απρόβλεπτη κ μικρή πολλές φορές για γκρίνιες...
Καλό παράδεισο στο παληκάρι
Θερίζει κόσμο αυτός ο διάολος και είναι και το άγχος της κωλοεποχης που ζούμε που τα κάνει όλα χειρότερα 1% πιθανότητα να έχεις να εμφανίσεις αυτό το χτικιο στο κάνει 50%
 
Καλησπέρα σας!!!
Κάπως πάει να δροσίσει...
Άρη θέλω να πω και εγώ 2 λόγια…Μεγάλωσα μέσα στο μαγαζί του Σωτήρη,από παιδάκι 13 χρονών ήμουν εκεί μέσα…Σαν χθες θυμάμαι πριν ακόμα πάρει το συσκευαστικό μηχάνημα που κάναμε κόντρες μεταξύ μας ποιος θα βάλει τα φυσίγγια πιο γρήγορα στο κουτί…Ποσά βράδια εκεί μέσα έως αργά,ιστορίες για κυνήγια,συμβουλές,γέλια και ατελείωτα πειράγματα…Ήταν σωστός επαγγελματίας,ότι είχε να στο πει στο έλεγε στα ίσια…Τελευταία φορά τον είδα τον Γενάρη και πραγματικά έδειχνε πως πήγαινε πολύ καλά…Επεδίωξα να τον δω ξανά αλλά οι συγκυρίες δεν ήταν με το μέρος μου αλλά από την άλλη καλύτερα γιατί θέλω να τον θυμάμαι όπως τον ήξερα από πάντα…Μακάρι να είχα την ευκαιρία να τον ευχαριστήσω πάλι για όλα και να του πω ότι τον αγαπάω….Καλό σου ταξίδι Σώτο μου,αδερφέ μου λεβέντη για πάντα στις καρδιές μας…Θα τα ξαναπούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πάντα με το χαμόγελο!!
Ήθελα κ εγώ να πάω να τν δω,αλλά τελευταία στιγμή το μετάνιωσα,διότι μάθαινα πως δν ήταν ο Σωτήρης που ήξερα...κ προτήμησα κ εγώ να τν θυμάμαι όπως τν ήξερα...
 
Καλησπέρα σας!!!
Κάπως πάει να δροσίσει...

Πάντα με το χαμόγελο!!
Ήθελα κ εγώ να πάω να τν δω,αλλά τελευταία στιγμή το μετάνιωσα,διότι μάθαινα πως δν ήταν ο Σωτήρης που ήξερα...κ προτήμησα κ εγώ να τν θυμάμαι όπως τν ήξερα...
Να σκάσω είμαι Κώστα γάμησε με…
 
Ο Θεος να το αναπαυσει το παλικαρι
Και να δωσει κουραγιο στους δικους του
Χασαμε στα 33 ενα κουμπαρακι- αντρας της ανιψιας της γυναικας μου
Ηταν ενα παλικαρι αγγελος και στην οψη και στην χαρη και στο κορμι
Ηταν στην εμακ
Δεν επινε δεν καπνιζε λατρευε το καλο φαι και το ποδοσφαιρο
Τον παντρεψαμε στο χρονο εκαναν το παλικαραι τους αρωστησε και στα 33 εφυγε
Την μερα που εφυγε ειμουν για λαγο
Μολις ειχα χασει εναν
Με περνει η γυναικα και μου το λεει
Εκατσα ατην ακρη
Εκλαψα σαν μωρο.....
Να ναι καλα εκει που ειναι ο Δημητρης
Θα κανει παρεα με το δικο σας παλικαρι
Ειναι αδικη αυτη η αρρωστια
Πιο αδικο ειναι που μπορουσε να υπηρχε θεραπεια αλλα τα λεφτα ειναι πολυ περισσοτερα απο την υπαρξη της και παει ο κοσμος θυμα
Δεν θελω να επεκταθω αλλο
Ουτε το ονομα της δεν λεω
Να χουν υγεια ολος ο κοσμος και εμεις
Η ζωη οπως λεω συχνα ειναι στιγμες
Να τις ζουμε γιατι ειναι μοναδικες και χωρις επαναληψη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top