Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κανε ονειρα Μπιλακο....Αμα εβλεπες την μπαμπουσκα που εσκασε μεσα με την συριγγα,θα καταλαβαινες!
Βγαλε και το φανελακι μου λεει...μολις το εβγαλα και ειδε τα τατουαζ αρχιζε να με χουφτωνει.Ευτυχως
μπηκαν οι αλλοι 4 να με κρατανε και σωθηκα.Σηκωσε και την μπλουζα να μου δειξει ενα ταττου που
ειχε μεταξυ της πρωτης και της δευτερης σαμπρελας στα πλευρα και κοντευω να κοψω το κρεας,τελοσπαντων...
Δεν ειναι να πατας σε νοσοκομεια καθολου μου φαινεται.

Ρηξη αρθρικου χονδρου ειπαν Βασιλη.
Περαστικά Άλεξ!
Καλησπέρα σε όλους.
 
Τώρα λοιπόν φιλε πρέπει να σχεδιάζεις την εκδίκηση του κολλητού! Εσύ είχες τον πόνο σου και σου έστειλε και την σαπια???? Ανεπίτρεπτα πραγματα.....
Δεν υπαρχει κατι που να μην το εχει παθει απο εμενα.Πριν ξεκινησουν οι καραντινες
τον ειχα κανει λασπη σε ενα μαγαζι στο Κουκακι και του ειχα ριξει ενα τραβελι που
εκανε κρα.Την αλλη μερα με ρωταγε αν πηρα το τηλ της 2μετρης που εβγαλε γκομενα
μεχρι που του εδειξα τις φωτογραφιες.Εχει και αυτος τα δικια του εδω που τα λεμε...
 
Δεν υπαρχει κατι που να μην το εχει παθει απο εμενα.Πριν ξεκινησουν οι καραντινες
τον ειχα κανει λασπη σε ενα μαγαζι στο Κουκακι και του ειχα ριξει ενα τραβελι που
εκανε κρα.Την αλλη μερα με ρωταγε αν πηρα το τηλ της 2μετρης που εβγαλε γκομενα
μεχρι που του εδειξα τις φωτογραφιες.Εχει και αυτος τα δικια του εδω που τα λεμε...
Ε τότε αδερφε τα θέλει και εσένα ο κ@λος σου.....:)
 
Γιαννη για την Σαμο λεω....το χωριο το λενε ΛΕΚΚΑ....και απεχει απο το χωριο που μενω 10 χιλιομετρα.
20 ατομα θετικα....που στο διαολο πηγαν και κολλησαν....ακομα δεν μπορω να το χονεψω φιλε μου!!!
Ναι ξέρω για την Σάμο. ..Ήταν να κατέβω για δουλειά και την ακύρωσαν λόγο ότι μπήκε σε κόκκινο και πήγα Κέρκυρα τελικά. Αύριο φεύγω για Θεσσαλονίκη αλλά ακούω ότι μπήκε και αυτή σε κόκκινο. ..Δεν μου το έχουν ακηρώση μέχρι στιγμής.
 
Kαλησπερα παιδες και καλο ΣΚ να εχετε οτι και να κανετε.
Χθες πηγα στο Κρατικο Νικαιας για ενεση στην αρθρωση
του αριστερου ωμου,οταν μπηκαν 4 για να με κρατανε και
μια θεια με μια βελονα πλεξιματος καταλαβα οτι δεν θα
καλοπερασουμε....
Στην έβαλε! :cool:
 
Kαλησπερα παιδες και καλο ΣΚ να εχετε οτι και να κανετε.
Χθες πηγα στο Κρατικο Νικαιας για ενεση στην αρθρωση
του αριστερου ωμου,οταν μπηκαν 4 για να με κρατανε και
μια θεια με μια βελονα πλεξιματος καταλαβα οτι δεν θα
καλοπερασουμε....
Περαστικά Αλεξ
Έτσι την άφησες την θεία;
Και σε είχα για μερακλή
 
Καλησπέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο!
Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθειά σας. Η αδερφή μου σπουδάζει στο τμήμα φαρμακευτικής του Παν. Πατρών και στο συνέδριο φοιτητών φαρμακευτικής (https://sffe.gr/) έχει αναλάβει με άλλους δύο συμφοιτητές της να παρουσιάσουν μία εργασία. Η εργασία αφορά στο πώς βλέπει/αντιμετωπίζει ουσιαστικά ο απλός πολίτης τα εμβόλια (συμπεριλαμβανομένων και των νέων του Covid). Για το σκοπό αυτό έχουν συντάξει δύο μικρά και πάρα πολύ σύντομα ερωτηματολόγια, τα οποία δεν απαιτούν πάνω από πέντε λεπτά και τα δύο μαζί για να απαντηθούν.
Εάν θα είχατε την ευγενή καλοσύνη, θα σας ζητούσα να αφιερώσετε ελάχιστο απ' τον ελεύθερο χρόνο σας, να τα απαντήσετε. Φυσικά και είναι ανώνυμα! Μην ξεχάσετε την "υποβολή" στο τέλος :) Σας ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων! :)
https://docs.google.com/forms/d/1qU-DrG63DHLbLzAgdeE2Y3jTcezMt5brurGdF2gz6mI/edit
https://docs.google.com/forms/d/16_1M3APVH6Z7zA_XAD2Jj6vqxQApPpyo1bTxtuAK4D0/edit
Έτοιμος Βασίλη!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top