Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μην ξεχασεις να ποστάρεις τα αποτελέσματα όταν βγουν.
Ναι θα το κάνω, βέβαια δεν πιστεύω ότι το δείγμα θα είναι τέτοιο (μακάρι φυσικά), ώστε να είναι αντιπροσωπευτικά τα αποτελέσματα ως προς το κοινωνικό σύνολο, αλλά μια ιδέα θα πάρουμε και εμείς :)
 
Καλησπέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο!
Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθειά σας. Η αδερφή μου σπουδάζει στο τμήμα φαρμακευτικής του Παν. Πατρών και στο συνέδριο φοιτητών φαρμακευτικής (https://sffe.gr/) έχει αναλάβει με άλλους δύο συμφοιτητές της να παρουσιάσουν μία εργασία. Η εργασία αφορά στο πώς βλέπει/αντιμετωπίζει ουσιαστικά ο απλός πολίτης τα εμβόλια (συμπεριλαμβανομένων και των νέων του Covid). Για το σκοπό αυτό έχουν συντάξει δύο μικρά και πάρα πολύ σύντομα ερωτηματολόγια, τα οποία δεν απαιτούν πάνω από πέντε λεπτά και τα δύο μαζί για να απαντηθούν.
Εάν θα είχατε την ευγενή καλοσύνη, θα σας ζητούσα να αφιερώσετε ελάχιστο απ' τον ελεύθερο χρόνο σας, να τα απαντήσετε. Φυσικά και είναι ανώνυμα! Μην ξεχάσετε την "υποβολή" στο τέλος :) Σας ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων! :)
https://docs.google.com/forms/d/1qU-DrG63DHLbLzAgdeE2Y3jTcezMt5brurGdF2gz6mI/edit
https://docs.google.com/forms/d/16_1M3APVH6Z7zA_XAD2Jj6vqxQApPpyo1bTxtuAK4D0/edit
Δεν ηθελε και πολυ χρονο....να ναι καλα!!
 
Kαλησπερα παιδες και καλο ΣΚ να εχετε οτι και να κανετε.
Χθες πηγα στο Κρατικο Νικαιας για ενεση στην αρθρωση
του αριστερου ωμου,οταν μπηκαν 4 για να με κρατανε και
μια θεια με μια βελονα πλεξιματος καταλαβα οτι δεν θα
καλοπερασουμε....
 
Last edited:
Kαλησπερα παιδες και καλο ΣΚ να εχετε οτι και να κανετε.
Χθες πηγα στο Κρατικο Νικαιας για ενεση στην αρθρωση
του αριστερου ωμου,οταν μπηκαν 4 για να με κρατανε και
μια θεια με μια βελονα πλεξιματος καταλαβα οτι θα δεν θα
καλοπερασουμε....
unnamed.jpg

Όταν θα έρθεις να σε εξετάσω εγώ, μετά δε θα φοβάσαι ούτε σύριγγες, ούτε τίποτα:cool:
 
Kαλησπερα παιδες και καλο ΣΚ να εχετε οτι και να κανετε.
Χθες πηγα στο Κρατικο Νικαιας για ενεση στην αρθρωση
του αριστερου ωμου,οταν μπηκαν 4 για να με κρατανε και
μια θεια με μια βελονα πλεξιματος καταλαβα οτι θα δεν θα
καλοπερασουμε....
Τενοντίτιδα;
 
View attachment 25483

Όταν θα έρθεις να σε εξετάσω εγώ, μετά δε θα φοβάσαι ούτε σύριγγες, ούτε τίποτα:cool:
Κανε ονειρα Μπιλακο....Αμα εβλεπες την μπαμπουσκα που εσκασε μεσα με την συριγγα,θα καταλαβαινες!
Βγαλε και το φανελακι μου λεει...μολις το εβγαλα και ειδε τα τατουαζ αρχιζε να με χουφτωνει.Ευτυχως
μπηκαν οι αλλοι 4 να με κρατανε και σωθηκα.Σηκωσε και την μπλουζα να μου δειξει ενα ταττου που
ειχε μεταξυ της πρωτης και της δευτερης σαμπρελας στα πλευρα και κοντευω να κοψω το κρεας,τελοσπαντων...
Δεν ειναι να πατας σε νοσοκομεια καθολου μου φαινεται.
Τενοντίτιδα;
Ρηξη αρθρικου χονδρου ειπαν Βασιλη.
 
Κανε ονειρα Μπιλακο....Αμα εβλεπες την μπαμπουσκα που εσκασε μεσα με την συριγγα,θα καταλαβαινες!
Βγαλε και το φανελακι μου λεει...μολις το εβγαλα και ειδε τα τατουαζ αρχιζε να με χουφτωνει.Ευτυχως
μπηκαν οι αλλοι 4 να με κρατανε και σωθηκα.Σηκωσε και την μπλουζα να μου δειξει ενα ταττου που
ειχε μεταξυ της πρωτης και της δευτερης σαμπρελας στα πλευρα και κοντευω να κοψω το κρεας,τελοσπαντων...
Δεν ειναι να πατας σε νοσοκομεια καθολου μου φαινεται.

Ρηξη αρθρικου χονδρου ειπαν Βασιλη.
Περαστικά και γρήγορα Alex , Ατσαλένιος .
 
Κανε ονειρα Μπιλακο....Αμα εβλεπες την μπαμπουσκα που εσκασε μεσα με την συριγγα,θα καταλαβαινες!
Βγαλε και το φανελακι μου λεει...μολις το εβγαλα και ειδε τα τατουαζ αρχιζε να με χουφτωνει.Ευτυχως
μπηκαν οι αλλοι 4 να με κρατανε και σωθηκα.Σηκωσε και την μπλουζα να μου δειξει ενα ταττου που
ειχε μεταξυ της πρωτης και της δευτερης σαμπρελας στα πλευρα και κοντευω να κοψω το κρεας,τελοσπαντων...
Δεν ειναι να πατας σε νοσοκομεια καθολου μου φαινεται.

Ρηξη αρθρικου χονδρου ειπαν Βασιλη.
Αλέξανδρε περαστικά.
 
Περαστικά Άλεξ και την επόμενη φορά ελπίζω να σου δείξει το τατου κάτι σαν και αυτο.....View attachment 25496
Που τετοια τυχη...Μου την φυλαγε ο κολλητος που δουλευει μεσα.
Την εστειλε συστημενη,γυαλιζε και το ματι της.Αγιο ειχα...Γιατι ετσι
και εκανε μαρς ουτε κοντρα δεν θα μπορουσα να κρατησω στο θηριο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top